Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
:thumb:
dim je brutalan.
Teško mi je opisat takav high, ali je uber moćan. Diže raspoloženje, smiruje živce. Lagani body fuzz i ne ometa koncentraciju. Doslovce izvlači osmjeh na lice :cool23:
samo da priupitam, koliko dana je cvetala i to za probu sto si skinuo ranije ili danas smotao sveze?
ja moju jos nisam dirao a cvetala je 63 dana.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ovo što je isprobano je par popcorna skinutih prije 10ak dana,
aha. znaci slicno smo skinuli i da se nadovezem
Diže raspoloženje, smiruje živce. Lagani body fuzz i ne ometa koncentraciju. Doslovce izvlači osmjeh na lice
danas sa ortakom degustirao isto sto i ti pre par dana, sa svime se slazem osim za koncetraciju, par puta smo se pogubili i zaboravili o cemu smo pricali, mada se prisetili nakon par minuta, smotali 0.4g max od cega sam ja uzeo jedan ipo krug a on 2+ i zakucao posle jedno sat vremena :D
za desetak dana susenja u komodi odlican miris i ukus koji malo vuce na nesto biberasto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Da, možda krivi izbor riječi. Recimo samo da sam uspio otrimat sve do kraja, iako napušen ko torba. Ali da udara i da se osjeti indika, osjeti se definitivno. Po meni prilično jak dim, a super ugodan. Miris mi je ispočetka bio drven, ali sad kad otvorim teglu opali me neka oštra, voćna aroma. Kao Haribo je*ala majku svoju :D

A po pitanju trima i svega ostalog, kad odbijem troškove obrade ovih dana, vaga kaže 457 g.
Stvarno sam pogodio za svoj ukus, i s obzirom na uvjete i klimu bit će izazov nać strain za nagodinu koji će mi nadomjestit ovo.

Što se mene tiče, moderator može poklopac... :vutra:

IMG_1928.JPG IMG_1942.JPG

Pusa svima od Valentine eyessss: