Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
UPDATE: Majstore skela ti je preniska

Jutro ekipa...
Kako i naslov kaže morat ću sastavit još jednu etažu, jer ova neman ne staje.

Popio kavicu i lagano na teren..
Primjetio sam jednu malu gusjenicu, te brzinski eutanazirao đubre separatističko.

Napali su nas i spider mitesi, ali kolko vidim i to se malo smirilo. Valjda poslje 2-3 kiše u proteklih desetak dana. Do završetka grow-a odlučio sam maksimalno izbjegavat kemiju. Izgleda da svatko želi komadić ove korpulentne dame koja se i dalje razvija. Al kako ono kaže Miki Manojlovic "što ti je genetika"... bit će da je Valentina iz fine kuće.
Danas na meniju: Hesi + Yara 15-30-15 - dupla doza, a iduću prihranu planiram povisit na x3. Ma švedski stol, samo mi fale Šveđanke.
Pratim stanje s nametnicima i sastavljam novi okvir sa mrežom. Grane su sve duže, a vrhovi sve teži...

Do idućeg javljanja, blagoslov Oca Svemogućega sišao na vas i ostao vazda... :cool23: :vozdra:

IMG_0638.JPG IMG_0641.JPG IMG_0658.JPG IMG_0662.JPG IMG_0671.JPG IMG_0679.JPG IMG_0693.JPG IMG_0701.JPG IMG_0706.JPG IMG_0708.JPG
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Buraz da ima nekakva ocjena za inspiraciju u pisanju dnevnika i to bi ti dao....hahahahhahah

Odlicno to sve ide, kod mene je isto jako stretchanje jos uvijek. Svaki puta mislim stat ce, kad ono ode u visine. Zanimljiva sorta u svakom slucaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Maks031

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
Ma bez brige,to je velika cura 2 deca pije 'snogu ;)
Ja sam jedne godine (izgubio sam slike diva) hranio jack herrer sa 0,5L plantele po zalijevanju u ovoj fazi, ali naravno to isto ne preporucujem drugima :)
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Kazem to jer sam liberty growala do sad dosta puta i bio bas,bas div od 6m:watch: a imas i slike...:gled: imala sam i jack herrer ali nije to isto kao sto znas neke nevole preterano gnojiva ...samo sam opomenula da sa hesi treba oprez i da nije poenta da sto vise trpas gnojiva da ce biti vece biljke ,ima tu jos dosta :let: bitnih i drugih stvari.;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Sa hesijem nema straha u outdooru(a ni u indooru). Ovakve biljke je fakat tesko pregnojit :D Svjedocio sam 3x doze hesija u outdooru i bilo je iznad svih ocekivanja. Iako smatram da nema pre velike svrhe trosit hesi u outu jer je pre skupo. Eventualno sv i tu i tamo pz.
Al da...fakat super biljke :)
...a i od plavuse nine se sjecam onih grdosija. lsd je isto bio ako se sjecam :) ?
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83

Slažem se sa svime, a i mogu reć da koristim provjerene metode. Nema mjesta za paniku. Ne pretjerujem, sve radim promišljeno. Točno po uputama ljudi koji znaju bolje od mene, i zato uvažavam svačiji savjet. Tvoj također, poznaješ strain. Naravno da zavisi i sve od njegove genetike, pa tako i ja tempiram i doziram koliko traži i koliko može pojest. A može boga mi... :cool: Genetika mu je monstruozna i na sve što sam radio odlično se ponaša. Hesiju je doza ista cijelo vrijeme, samo je oscilirala količina vode. S tim da ni njega ne stavljam svako zalijevanje. Ono što izaziva nuklearnu reakciju je Yara... To što čuda radi, da sjedim kraj nje golim okom bi vidio show... :bocni::
Iskreno, nisam ovako šta još vidio. I živo me zanima kakav je dim. ...
Jack mi je brutalan, evo nedavno sam imao priliku za degustaciju. Odgovara mom tipu rada i ukusu, a od Liberty-a ne očekujem ništa manje. U svakom slučaju bit će interesantno, samo da nas posluži klima.

:gled:
 
Poslednja izmena:

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Jeste stipe upravu si bio je i lsd;)...i ja mu kazem da je hesi vrlo redak u out,pa zato treba i biti oprez.. sa plantelom je lako ...maks druze dim je vrh neces se pokajati:spliff:bas,bas sam dosta toga probala a i growala a liberty mi medju omiljenijim, i uvek bude makar po jedna u growu u in:gled: il u out:gled:...bastovan druze veruj jack je za nijansu ispred:spliff:normalno da ce ovaj iz barnys farm hvaliti svoje nece sigurno hvaliti konkurentni sensi seeds...:wave:jack je jack...:wave:
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
UPDATE

Jesen sedamdeset i neke

Cijeli tjedan nemilo pada kiša i teret ju je počeo savijati, pa sam morao djelovat ekspresno. Po noći i po najgorem mogućem vremenu, bez odgode.
Za divno čudo, ispalo je ober dobro.

IMG_0786.JPG IMG_0801.JPG IMG_0831.JPG

Zasad ne primjećujem razno-razne agresore. Gospođica je privezana, kako joj i dolikuje, a miriši ko sam đavo.
Nakon 13 dana, vrijeme je i za Yaru, doza x3 ( oko 35g, cca)
Danas je dobila i kupanje:

- 1L vode
- natrijev hidrogenkarbonat, iliti soda bikarbona, medicinska, 1 žličica
- par kapi suncokretovog ulja - Čepinskog :cool:
- pola žličice nekog đavla za suđe, dovoljno za šleper tanjura ako je za vjerovat reklami

Sve to smiksao i udri

IMG_0938.JPG IMG_0954.JPG IMG_0961.JPG IMG_0966.JPG IMG_0972.JPG IMG_0991.JPG IMG_0996.JPG IMG_0999.JPG

Prvi je dan jeseni, nek se dijete raduje... :vutra:

Pusa svima i ćao :vozdra: