Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Svaka cast trud rad dat ce ona tebi uf....

Dankeschön Pikac, a i svima na podršci.
Samo neka bude klasa. Kvantitet mi nije primarni cilj, iako je stvarno nadmašila sva očekivanja. Još je moćnija kad čovjek stane pred nju, izgleda gorostasno.
Mogu reć da je uz malo brige strašno potentna, i da službeno navedene brojke u out-u rastu eksponencijalno. Tehnika je tu naravno, i upijanje informacija i iskustava, sve je pomoglo. Sad samo da vrijeme posluži, i da se odupre napastima. :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Ukroćena Goropadnica


Slobodna subota - Subota svih subota, praznik, svetac, sveti Đole, zaštitnik botaničara...
Radim ko crnac, pa si mislim naspavat ću se ovaj put, barem do 9.
- jesam, da ne kažem šta.

6:00 otvaram oči, taman da je smak svijeta, kuham kavu, listam fejs i žutu štampu, čisto da vidim šta ima u svijetu nakon nekog vremena.
- palim vutra org, a ide i vrijeme doručka pa već razmišljam da drmnem neki aperitivčić...

Doručak za dvoje kao poslije jutarnjeg seksa, samo što je seks između mene i ove dame na jednom drugačijem nivou od onog konvencionalnog.
Sva je ljepljiva i ne da se previše pipat, a način na koji se ponaša ionako je za 18+
Otvorio sam svoj maskirni ranac s oznakama nekoliko vojski koje su tutnjale ovim prostorima i iz njega izvukao vrlo moćno biološko oružje namjenjeno svemu, samo ne ratovanju. :cool:

- Yara 15-30-15 (četverostruka doza)
- par kapi Hesi Super Vita
- 15 ml Hesi fosfora

IMG_1304.JPG IMG_1309.JPG IMG_1324.JPG IMG_1331.JPG IMG_1358.JPG IMG_1367.JPG IMG_1379.JPG IMG_1386.JPG


Nakon što sam nahranio čudovište iz Loch Ness-a, vrijeme je za pedikuru. Dosad sam skinuo desetak zahvaćenih popcorna, i jako sam zadovoljan s obzirom na minimalno tretiranje.Nemam s čime usporedit rezultate, ali mislim da soda bikarbona djeluje, jer ovdje je proteklih 2 tjedna vrijeme bilo raj za gljivice - šteta je minimalna.
Ako nekome pomaže, izbliza fotka o čemu se radi, a što se tiče biljke i cvijeta općenito, prosudite sami. Osobno, jako sam zadovoljan situacijom kako se približavamo berbi.

IMG_1233.JPG IMG_1310.JPG


Vodimo ljubav, a ne rat... Bolje ruka na p*ci nego na strojnici. eyessss:

Pusa svima :vozdra:
 
02.10.2016
41
125
33
Kako i dolici tebi. Ovo ce biti bombasticno kao iz Edine pjesme ona je bomba
Ali da se przi srce tvoje od ljubavi njene to stoji.
Vrijeme ce posluziti i biti ce sve u najboljem redu.
Zdrava i utegnuta kao golf pred registraciju
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Bližimo se kraju. Vrijeme je idealno, stanje na terenu izvrsno.

- 8 L vode
- Yara x5
- 20 ml hesi fosfora

I ovim putem sve pohvale @Stipa za fosfor. Vidi se jasno i bio si u pravu, ko i obično.
Što se tiče nekih većih šteta i napasnika, nema ništa, pa da sad ne prizivam vraga...
Našao na dva mjesta još malo plijesni i to sve... Postupak uobičajen - locirao, amputirao i dezinficirao.
Kako bi rekao pokojni Stjepan Spajić: "Nosi Rođo škare" :makaze:

Toliko od mene zasad. Čujemo se vidimo se, pusa... :)

IMG_1613.JPG IMG_1614.JPG IMG_1624.JPG IMG_1636.JPG IMG_1637.JPG IMG_1648.JPG IMG_1661.JPG
 
02.10.2016
41
125
33
Radna skela se polako ve moze skidati. Fasada je gotova izraubo si sve.
Kupi te kablove hhahhaah
Šalu na stranu. Vjerujem da ce vrijeme posluziti do kraja jer nema naznaka da ce biti lose.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
-Update-


Evo da se i ja pohvalim. Jučer je pala za domovinu, a danas već viori ko zastava.
Da ne kompliciram sad previše, us*ao sam se od trimanja. Koliki je prinos, zbilja ne znam, samo mogu reć da ima pun k*rac. Zdrava je, i najvažnije od svega, dim je brutalan.
Teško mi je opisat takav high, ali je uber moćan. Diže raspoloženje, smiruje živce. Lagani body fuzz i ne ometa koncentraciju. Doslovce izvlači osmjeh na lice :cool23:
Kad uzmem apsolutno sve faktore u obzir, pun pogodak.

IMG_1770.JPG IMG_1821.JPG IMG_1823.JPG IMG_1853.JPG IMG_1868.JPG

Kao rezime cijele priče, prvo se zahvaljujem svima vama na podršci, a posebno mom prijatelju @Stipa za motivaciju, ali i sve smjernice tijekom grow-a.

Svi znamo potencijal ove biljke, znamo i cijelu situaciju s njom. Neću ulazit u te teme, mislim da je svima jasno. Ja sam samo još jedan koji se aktivno pridružuje.
Zimnica je spremna, a nagodinu idemo u nove radne pobjede :) . Hvala svima još jednom i živjeli! :razvaljen::
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Odlican prvi grow. Skupio si puno znanja i iskustva ovu godinu. Sljedeca ce biti jos bolja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031