Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
my point exactly.. da je neznam kakva vutra, nemoze izazvat takve halucinacije.. A probao sam NL vutru.. Bilo koji iskusan pusac reci ce ti isto..
 
13.12.2007
4
0
0
48
Razjasnicu jednu nejasnocu.....San,ili san koji je bio polu java,je kada ja,brat i drugari u Novom Sadu (tamo sam studirao pravo pre odlaska u Holandiju) obaramo ljude a to je kao poceo sudnji dan..i svi se bore i niko ne zna ko je protiv koga,a ja..kao...sabiram ljude....U sustini,ne mislite da ja dajem sebi neku veliku vaznost...jer smatram da nisam bolji od drugih...inace sam mnogo gresan....a sve sto VI mislite je ispravno..mozda je tu bilo i shizofrenije,mozda i nekih drugih stvari koje ne mogu objasniti...ali je dogadjaj istinit i zato sam se predstavio...a mislio sam da niko ovo nece ni pogledati jer ovde nema poente (nema se sta skuziti)....jednostavno bilo...ali da nastavim....
Razlog ovog pisanja je da se i sam prisetim.... sta je stvarno bilo...



Ostalo je sve ISTINA...crkva,skidanje,prividjenje,lecenje 3 puta,i duga je prica,,pa da nastavim...
Posle vizije u steni(stena je ogranjena metalnom,polu visokom kapijom koju sam cesto preskakao),,skinuo sam se jer kao da sam hteo da se ocistim a i smetalo mi je nesto(mindjusa na uhu) i stao sam pred crkvena vrata,rasirio ruke i pogledao ka nebu i pala je sitna kisha*(u glavi sam mislio da se cistim,verovatno od greha),,,pre ili posle toga pojurio sam na crkvena vrata i jako sam lupao,cak sam hteo da ih razvalim....hteo sam da stavim beli plasht oko sebe (ne da bih licio na Isusa) jer na sebi sam imao farmerke,rokerku i kaubojke (vozim motore i u NL sam otisao da bih zardio Harly Davidson) i ta odeca i midnjusa su me chinili osobom,koja,ja ustvari nisam.....
Odbacivsi sve sa sebe (sem mindjuse,posto je nisam mogao videti) pojavila se SRAMOTA...bedan osecaj...i ja hocu da je pobedim i izlazim na ulicu (bilo je vece 23.00h nike bilo ljudi na ulici) i na cosku crkve je stajao krst i na krstu Isus.. (takvih krsteva ima u Holandiji skoro u svakom selu)...sageo sam se da mu poljubim noge i kad bih ljubio noge u glavi mi se vrtila misao "ljubim tvoje smrdljive noge"......
U sustini koliko ja sad vidim imao sam borbu svojih dobrih i losih misli...ali to sve sto mi se desilo neverujem da je bila slucajnost.....
"hotel" u kome smo boravili se nalazi iza crkve i meni je vreme najdnom stalo,,,ovo stajanje vremena mi se kasnije desavalo vise puta...pisacu vam primere...
Za trenutak pomislim da treba da se vratim u hotel ali necu da prekinem ovo stanje koje me je tad obuzelo i resio sam da udjem u crkvu,,ali vrata su bila zakljucana...
Malo ovo moje pisanje ide s'brda s'dola i deluje nepovezano...i meni je tesko da povezem neke stvari....
Od silne dreke i arlaukanja,,,ljudi su me ili videli ili culi,,i pozvali su policiju...
Kad su dosli policajci,pitali su me sta se desava,,,a ja koji nisam znao holandski..a sve sam ih razumeo...odgovarao sam na engl. koji slabo poznajem i rekao sam da sam pusio marihuanu...jedan mi je od njih rekao da u holandiji se ljudi znaju skidati goli i da to njima nije nenormalno ali im nije jasno zasto sam to uradio u crkvi....
Holandjani kad je neka feshta skinu se goli i vesele se ...to njima nije nista posebno...
Medjutim...doshle su neke zene,,te me je obuzela sramote i polako sam poceo da se oblacim....i spushtam se na zemlju...objasnio sam da sam azilant i da sam sa ocem u "hotelu" iza crkve i da mi je otac njegov bivsi kolega (inace otac mi je bio inspektor i smesno je da sam duvao u sobi a on to nije primecivao...ustvari nije mogao da prihvati istinu)...policajac me je pitao da li je problem da ispricamo ocu sta sam uradio,na sta sam ja pristao...mora da prihvati chinjenicu da duvam....stvarno je cudno da sam policajca sve razume,,i zene dok su razgovarale,,sve sam ih razumeo a u Holandiji sam bio tek 6-7 meseci....Matori kad je cuo da duvam,...odmah je poceo da kuka onom policajcu,,..kao da ce mu policajac napraviti papire...jer mu je teze bilo sto nema status nego sto ja duvam....i tako nastavim ja da duvam,,,i nisam se krio od cala....vutru sam redovno kupovao u caffeshop-u,,,isao sam u skolu da ucim Holandski,,,bio sam najbolji....kasnije sam i grupu imao...svirali smo neki lagani Rock,,,crnac,koji je bio vokal,,,pevao je odlichno....a duvku nisam ostavljao...a za svo ovo vreme sam bio 3 puta na lecenju....
jos da dodam pusio sam Viktoriju inace skunk je to..a cale me je nagovarao da predjem na hashish jer je on kvalitetniji(tako su mu govorili njegovi poznanici) ali hashish je za mene bio suvushe blag...radi kao kad popijesh 1-2 piva a skunk kao gajba piva.....
Inache prestao sam da pusim duvan,,,...i alkohol sam prestao da pijem....
Tad sam imao 26 godina..naravno da sam duvai i ranije i to u kombinaciji sa ogromnim kolichinama alkohola..

Bas am otegao...ali koga ovo zanima neka chita... i evo isprichacu vam prvi svoj odlazak u dusevnu bolnicu....ljudi nisu znali sta se samnom desava.....

Posle dogadjaja u crkvi...pocinjem drugacije da vidim stvari oko sebe..vidim realnost...ali se prioriteti menjaju...vise nisam bitan ja vec ljudi i citav Svet...i ranije sam "verovao" u Boga ali sad sam doziveo osecaj blazenstva,video kraj sveta i pakao....Inache ko se nepokaje na ovom svetu...imace vremena da okaje grehe u paklu...to vazi i za mene....ali,molim vas,,nemojte shvatiti kao da ja sad nesto pametujem ili slichno...

Natavljam,,...i pocinjem da duvam svaki dan...
Najvise sam duvao sa jednim Rusom i jednim Avganistancem,,...
dobio sam uzivo snimak uzivo svirke grupa Queen i na pocetku se cula rec,bar sam je ja tako cuo, "JESUS" i pocinje pesma,,: "jedan chovek,jedan Bog,jedna vizija,,,,jedno srce,jedna dusha,jedna solucija",,,,i u pesmi prepoznam sebe i viziju koju sam imao....
Duvao sam i slusao ovaj snimak i pustao ga svaki put ponovo....
Kasetofon sam pojachao do kraja i mislio sam,,ovo nikome nesmeta jer peva o Bogu,,...
u sustini pochinjem da razumem Fredija i cujem da josh jedan glas peva sa njim....
Taj glas sam mogao chuti svaki put,,ali sam kad sam naduvan.....tek tada pochinjem jako da verujem da mi ono u crkvi nije bilo slucajno...vishe puta mi je kucni majstor dolazio u sobu i molio me da smanjim muziku,,otac nije smeo da udje u moju sobu,....
a ja sam cuo misli svih,,,,da li sam stvarno cuo misli...dacu vam primere kasnije...
Otac je pozvao doktora koji je usao u moju sobu i ja sam mu pustio kasetu...
Doktor mi je uzeo vutru i tu kasetu,,a ja sam sisao dole u veliku prostoriju u kojoj su azilanti gledali TV i tu sam seo u fotelju i sedeo,sedeo,,.....
Proslo je tri dana i tri noci,,a za mene samo tri sata....svi su me nudili da jedem...a ja nisam jeo ni pio ta tri dana...jer meni je to bilo tri sata i nisam bio ni gladan ni zedan...
Ljudi koji su bili u sali sa mnom,,,tu je teklo vreme normalno....a koji kad bi izasli iz te prostorije,ja sam ih cuo kao da trche,,,i mizete zamisliti kolika je to bila brzina,,kada je tok kretanja stvari tamo gde sam ja 3 sata a izvan te prostorij 3 dana....
Otac kaze da nije niko zvao hitnu pomoc ni doktora,,a ja se pitam ko je onda zvao....
Poceo sam da mislim da je zivot stvarno Matrix,a mozda i jeste,,,
Dosla su kola hitne pomoci i ja sam s ocem krenuo kod doktora na razgovor....nisam ni slutio da idem na lecenje....
Kad sam ushao u bolnicu shvatio sam da me vode na lechenje,,...ja sam pokusavao da im objasnim da je sa mnom sve OK,,,ali me ono jednostavno nisu slushali...a prichali su misleci da ih ne razumem....bitna stvar....u crkvi kad sam imao viziju...video sam kako idem u bolnicu ali sam mislio da to nece biti....
Kad sam ih razumeo da hoce da me lece,,,ja sam pobegao iz bolnice,,chudno,,niko me nije primetio da bezim...izasao sam napolje i pogledao u nebo i pitao Boga,sta sad da radim?Gde da pobegnem?
Vratio sam se u bolnicu,misleci da cu da im objasnim da sam OK,,,i cim su me videli odmah su me policajci "obezbedjenje ili sl." uhvatili i poceli da me vode u sobu...ja sam pocheo da se otimam...vishe ljudi me je uhvatilo i pocheli da mi svlache pantalone...doktor trchi sa inekcijom...ja se otimam ali kad sam shvatio da mi nema pomoci...pocheo sam da govorim "Evo,evo smiricu se" jer sam se setio da mogu da polomim iglu u debelom mesu,,,,...
I tako pukoshe me inekcijom,,,,,7 dana nisam znao za sebe...a onda mi dodje otac sa prichom kako su mi Rus i Avganistanac podvalili heroin,,,i tim momcima je otac moj napravio zescu frku,,,video sam da me otac laze,,,jer on nije znao da sam ja kupovao travu u caffeshop-u...i hteo je da mi podvali neku prichu u koju sam ja trebao da poverujem....
Posle 21-nog dana pusten sam iz bolnice...trebalo je da ih samo ubedim da ne mislim da sam Isus....nijednom ja nisam rakao:"Ja sam Isus" ali neznam,verovatno sam se samo tako ponasao kao da sam on,,,ili su mi chuli misli????? u sebi sam stalno ponavljao rech ISUS.
I posle izlaska iz bolnice,s ispranim mozgom,naravno odlazim u caffechop,,i samo posle par dimova setim se sve sha je bilo....
Chodno je kako su mi izbrisali svu memoriju sa inekcijama u bolnici....a posle par dimova,,,eto mene ponovo,,,i taj dan naidje Rus...nesecam se sigurno da li smo zajedno dosli,,ili smo se sreli usput ili je on doshao posto sam ja vec bio u caffeshop-u...
I Rusm mi ispricha shta je sve moj matori radio,,,kako bi svalio krivicu na njih a i mene da otkachi od njih...I nastavljam sa duvkom...i ponovo svashta se dogadja.....
 
13.12.2007
4
0
0
48
Javite mi,ako nije problem,kako da postavim sliku mesta gde je sve ovo bilo....
Sliku sam slucajno nasao na net-u...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ja sad baš neznam al ono,mislim da se neko zajebava,jer ALEKSANDAR GAJIĆ je srpski NBA igrač,hmmm,ne znam ja.....:popworm:

:smoke18:
 
13.12.2007
4
0
0
48
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
auuu...bataljuj sve u picku materinu...nemoj da se uvredis,ali posle svega toga ti i dalje znas da kucas postove...ja bi se izgubio za stalno...pukao bih jebote...koj je to psihicki napor...sacuvaj me boze...aleksandre ako imas imalo razuma nikad vise neces uhvatiti joint u ruke...


Zamislite neko ko nezna nista a hoce da se informise o marihuani procita ovo...sta mislite da li bi ta osoba samo pomislila da proba ganju??????
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
stiga je do NBA ? pa svaka čast daleko je dogurao
ja reko neće se izvuć

go go go aleksandre

sastavite ime od nika radnaskela
ali ne googlajte majka mu stara
reko ne googlajte

lucid da neko dođe na forum i pročita sve tvoje postove
ili onoga 70kila ili weed92
taj tek nebi nikad zapalio
ccc rekli bi bjež đaole tamo
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
balcane,ne kužim što si točno htio reći...
Ja znam da se on u početku predstavio kao Aleksandar Gajić...boo

:abducted:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Balcan Ko zna kakva moze biti reakcija na moje postove :ludaci_lol:
ali ovo je mnogo delikatnije...koja reakcija na travu...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ili psihološki poremećaj izazvan stresom (kada se čovjek seli,kao da je izgubio bližnjeg)
ili fleševi od ranijih ne pametnih momenata
ili sere ka foka
ili je prs lee u glavu
a ako se neko pored ovoliko ijepih informacija veže za ovo skelino
taj je stvarno pa u`vodu
neka piše ionako je ova zima i najprslije izvukla ispod zemlje
samo neznam što će sa ovim ili šta
donaciju za psihića ?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a i ja ali reko nisu valjda toliko jadni da seru ovoliko
mada to rade već dvije hiljade godina
neko podjebavanje definitivno
libo nas vceu sve i svašta
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jebovas aj pustite covjeka.. tko smo mi da mu sudimo?

Inace ne govori nista lose.. dosao je do veoma plemenite spoznaje gdje vise nije opredijeljen prema sebi, vec prema drugima. To je napredan stupanj intelekta. Mozda je dosao do toga na malo cudan i ekstreman nacin, ali bolje i to nego da je politicar.

Koliko vidim covijek je u redu i vjerovatno je emocionalno pukao u ovom kapitalistickom paklu. Ako je to potrebno da bi svi dozivjeli takvu prekretnicu i okrenuli kormilo "civilizacije" u pravome smjeru sta se mene tice skidajmo se!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Vrlo zanimljiva priča da lo bi se to u neku finu pripovjetku sstaviti pa dati na lektoriranje i izdati možda u nekoj zbirci spaljenoj šta znaš
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja mislim da je ono što elephant0r kaže, ili ga je počela šizofrenija hvatati, u svakom slučaju treba prestati pušiti, i otiči doktoru na psihološki pregled. Nije sad to neka sramota imati šizofreniju ili slučno, ljudi, nije. Znate, šizofrenija je prirodna prijagodba čovjeka na potpuno neprirodnu okolinu, događaje. Ja mislim da se tu radi o nekoj vrsti gubljenja i manifestiranja misli iz podsvijesti.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Shizofrenija...uuuuuuuuu....kad je jedan moje frend prvi put pušio dobru trava(+ ona fora da prvih par puta ne djeluje) al da je to bila dobra trava,bilo je to u Španjolskoj...u HR nešto slicno tome bude možda 1/10 ali još rjedje baš tako dobro....i kad je krenilo djelovanje-ja sam se jebeno dobro zabavljo jer uglavnom mi paše šo jace to bolje,taj frend(I.) je prico sta sve vidi,osjeca,šta se dogadja,prijateljica zalegla,pa malo riga(od alkohola) i tak al uživa,drugi frend(R.) se na pocetku zajebava samnom a onda se tolko uplašio(reko je da više nikad nece pušit travu,sutra smo opet :) da ovaj ima shizofreniju pa od trave pocelo...pa ga smiruje,psuje i sl.,evo samo par scena-držo je(R.) ruku na nekoj stjeni a I. ga moli da makne ruku i makne on,a I. krene o strašnim licima u stjeni.....ili npr. gledo je neke televizore u zraku...inace je fan nekih Magic karti,ja sam mu izgledo ko neki lik sa karte i još puno toga i tako satima i satima pa cak malo i sutra npr. ulazi u sobu sav prestrašen i krene me ispitivat dal u našoj sobi ima radijator,al zna on da nema al je vidio u svojoj sobi i tako..........i prošlo ga je sutradan skroz,nikakvih posljedica...kaže da mu je drago što je imo to iskustvo.
I još jednom da ne bude zabune ta trava je bila prejebena,toliko jaka da osoba bez iskustva sa drogama ne može kontrolirati i usmjetavati iskustvo u + smjeru.

ZAKLJUCAK:tko nema veze s drogama(ili samo slabe uzima) a naidje na super jaku travu(netko je napiso da je u Amsterdamu pušio travu koja puca ko blagi trip,pa ima onih koje je prvi put tako puklo,pa kolaci pucaju ko gljive i sl.) ne zna se nosit s time i pretjera toliko da trip krene vozit njega/nju a ne on/a trip......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.