Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.12.2007
4
0
0
48
Imam vremena da nastavim,,posto download-ujem,a prica kad je citam zvuci mi kao zesca nebuloza,,,jer fali moj glas dase cuje,,,jer boja glasa odredjuje da li je prica istinita ili je laz...
Pa da vas brat nastavi....

Otisao sam do crkve,,,inace sam pravoslavac a crkva je protestantska ili katolicka..sto je mnogo bitno......
Ovde gde ja zivim,ima malo bilo kakvih crkava,,a u Holandiji svako selo ima crkvu,,,i moje najvece uzivanje u NL,pored vutre,,bila je zvonjava zvona....Ja kazem u odredjeno vreme,sigurno kao i na satu,,redovno su se cula zvona,,,a ja,kao muzicar,sam uzivao u tim zvonima.....

nastyavljam...

I CUO SAM DA ME ZVONO DOZIVA...Placuci sam krenuo u crkvu i usao sam u dvorite...
(pricacu vam samo cega se secam,jer me je otac poslao na lecenje,posto sam mu rekao da duvam)
Derao sam se iz sveg glasa,osetio sam NESTO,...kasnoje sam govorio da sam video ISUSA...Cak sam pomislio da sam ja Isus,,...u pismu stoji da cemo ga naci u sebi a ne u stvarima oko sebe...to sam kasnije procitao.......
Padala je sitna kisa,i ja sam u trenutku poceo da mislim 10000000000 na sat.
Treba da nesto uradim,,to mi je ostalo do danas...ali neznam sta???
U porti je bilo kao odvaljeno brdo u u nutra STENA...u steni pukotina u koju sam se zavukao....tad sam vec bio GO....imao sam strasne halucinacije...VIDEO SAM PAKAO...
Stvarno sam ga video,,,,od onog dzointa je malo bilo da se naduvam,,,.....pusio sam svaki dan mnogo,,....zeleci da nesto vidim...,,,,a tada,posle par dimova,,vidim chudo!
Odgovore koje sam trazio,,,dobio sam za bam badava....

Posle pukotine i vizije,zazelim da se zahvalim ISUSU...jer mi je otvorio oci..i tada saznajem sta je sta....rekoh,,,pomislio sam da sam ja Isus i poceo sam da lupam na crkvena vrata i trazio sam MACh...hteo sam da se borim....kasnije,,,dal u tripu,,vise mislim,u snu,video sam "brata" i drugare kako idemo Novim Sadom i ubijamo neprijatelje,,,,ja,kao,vodim ih,i svko ko krene na nas,mi izgovaramo rech "ISUS" i obaramo protivnike,,,ne ubijamo nego ih obaramo...
Malo pisem nepovezano ali skontacete....valjda...

Najednom,,,imam osecaj da je ovo uzaludno pisti,,i ovde prekidam......

Ako bude potrebe,,,,nastavicu....
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Je li san, ili java? Ako je stvarnost mislim da si svasta prozivio! Jer dozivjeti takvo providjenje je velika stvar! I ja kao ti imam osjecaj da sam ja Isus i da je On u svima nama, da ne postoji religija i da je svako svoj bog... bas je dobro da ima jos nekog koji tako misli! :)
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
to si ti od dima (uhh, dobar neki dim - il je naiša na trusno tlo :D) utripa da si križar i da ćeš spasit svijet ... tj. Novi Sad ... heel apart, hoor! ;)
p.s. akti se slušaju zvona, dojdi amo do nas, naguštaćeš se ka prasac svakih kvarat ure
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ova prva dva dijela izgledaju samo kao mali uvod... nastavi :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja ne idem u crkvu jer ne znam sta ce dva boga u crkvi :icon_lol:


Sto ocu da kazem je da si se ti istripovo i da je sve tvoja iluzija. Niti si ti vidio isusa niti ista drugo. Sve je to bilo u tvojoj glavi....e sad da li ti je neko uvalio nesto u dzoint (mada zvuci kao dobar lsd trip) ili si "nadaren" po prirodi ili nama solis pamet.

Nasa imaginacija je velicastvena stvar i to nema nikakve veze sa Isusom i religijom. Barem moje misljenje jer znam koliko je divan nas um i nije nam potreban niko da nas dotakne ili spotakne.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Zanimljivo i vjerujem za tebe poucno iskustvo......nego reci jel ti još misliš da si Isus?

Uf...Vutragenjo niije to LSD(ne možeš pušit LSD,a i sumnjam da u legalnu drogu stavljaju ilegalne)) nego zamisli da svaki dan pušiš ko on po 5-6 pljugi nizozemske trave,pa naj trave koje sam ja pušio 1 pljuga razvali troje a vjerujem da je to tek prosjecna nizozemska trava.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
dosta bitno, kolko si imao godina tad...

svacji um drugacije reagira na odredjene poticaje. primjerice, sjecam se kad sam ja tek pocinjao, neznas, kako sta, kako se ponasat, sta se desava, sta ocekivat i razmisljanja su ti vise manje kretenska dok sad jednostavno pustim mozak da ispisuje nove price i poglavlja odiseje u kojoj sam se nasao.

tako da ako si ti dosao tamo i nisi gruvo prije, i onda si se poceo kasiti s njihovom travusinom koja razvaljuje guzove i to po 5-6 dnevno, nebi me zacudilo da te sjebalo gadno... na kraju krajeva si cak i sam reko da te stari poslo na ljecenje.

i by the way: i ja sam se jednom prilikom nagruvo i zabrijo da pricam s Bogom, da se mi kuzimo i da ce mo jednog dana otici na vopi, tako da to nije sad nista ono... (jedino ovaj dio di se skidas gol, to mi je malo too much)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jesi imo shizofreničara u obitelji?

Kažu da vutra može učiniti da to izbije na površinu i tako ako si tome sklon.

NEmoj se uvrijediti zbog opaske samo kažem jer mi je ovo ipak pretjeran doživljaj za bilo koju vutru a vjernik nisam tak da sam divine intervention isključio kao uzrok
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Interesantan topic , radna skelo daj nam jos koju tvoju nizozemsku anegdotu stvarno mi je zanimljivo kako ljepo opisujes stvari koje su ti se dogodile i mjesta gdje je to bilo, a sto se tice analize tvog ponasanja ne bih znao nista reci jer stvarno nisam cuo slicnu pricu.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja mislim da nije vazno jeli govori istinu ili ne, mislim da nije bit u travi, nego eto u prici (zar je vazno jel je to bio san ili java???) ...a zapravno uopce nije bitna jel istinita prica ili ne...
skidanje odjece i sega sa sebe je jako jako vazno tu (kao puno toga)...
jer odjeca je i kao sve misli/ideje/uvjerenja koje vas griju i krase a zapravo nisu vase...i taj cin je doista velik...
zapravo odjecu su smislili ljudi da ih grije i cuva kao puno lazi za koje mislimo da su neophodne...
..tesko je opisati nesto kad vidis prvi put...isto tako je tesko smisliti nesto novo, sto jos nitko nije vidio...
tako da je tesko i razumjeti...i na kraju krajeva nije vazno jel istina ili ne...
ako ti mozes napisati nesto novo sto nismo nikad culi, samo dalje pisi...
za sada je sve jasno...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Samo sto njemu nije smetala odjeca, vec mindjusa na uhu koju nije mogao da primjeti.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
mhm.. ja stojim iza uvjerenja da ni najjaca marihuana nije u stanju izazvati halucinacije.. Eventualno da krajickom oka mislis da si vidio nesto a to u biti nije bilo to.. Ali bas bas halucinacije.. Ne vjerujem... Skidanje do gola i tako to.. Takodjer.. Pijan, mozda.. Napljugan.. Nikako..

Ako je to ipak istina (u sto, opet ponavljam, ne vjerujem) mislim da pusenje vutre definitivno nije za tebe jer postoji realna opasnost da naudis sebi ili drugima (namjerno ili nenamjerno. Okani se toga ako zaista tako djeluje na tebe.)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
takodjer, predlozio bih ti da editiras post i izbrises svoje ime.... dobro da nisi i jmbg ostavio...

BTW, nisi valjda aco, poznati srbijanski kosarkas? :))
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
pa ja sam bio u amsterdamu i vjerujem da ti se to moglo desit jer ta njihova trava nije normalna i sam sam se uvjerio da su ljudi imali halucinacije ,jedan lega je vidio policajca koji je iskocio iz grmlja i pokazao mu znacku ,ja i drugi lega to nismo vidjeli, samo je on, onda jedan je lega dok smo bili u hostelu vidio razrednicu tj mislio je da je jedan drugi prijatelj razrednica i tako jos par cudnih stvari se dogodilo, a Weed Killah trebao bi probati tu NL travu ,to je nesto bas posebno to se mora osjetit tj probat da bi mogao o tome raspravljat jer od 2 grama nas se 7 napusilo ko p***e a za ove prostore 2 g sto dobijes od dilera nije ni za k***c tak da neznam, a prica bas zvuci dobro, daj pricaj dalje sta se zbilo?jesi zavrsio u policiji?sta i kako je dalje islo?ajd pricaj radnaskela!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Wou...pusim ganju ali ovo mi se nije desilo...verujem u boga ali ovo mi se nije desilo...
Ako ju je izmislio stvarno je creativan,ali ne deluje tako...
Samo mi nije jasno zasto se svukao zbog mindjuse?Kakve veze imaju mindjuse i odelo...
Glasam za nastavak price...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Momak, ako si ozbiljan predlazem ti da se ostavis bilo kakvih droga (i alkohola) i razmislis o profesionalnoj pomoći. U slucaju da je ovo fikcija ili prepricavas neki san, molim te, nastavi priču, zanimljiva je. Takve halucinacije se ne mogu dobiti od trave (bez obzira na sto o tome govore neiskusni clanovi medijima ispranog mozga), pa makar popusio kilo... Ali ako u tebi postoji potencijal za takve psihoticne epizode, trava ih moze potaknuti i zato je najbolje da je se ostavis jer u takvom stanju nisi siguran za sebe niti za okolinu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.