Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.12.2007
4
0
0
48
Jebena (ne volim ruzne rachi) je realnost...sve sam izgubio...
I TU ribu,koja bi me razumela,,,vrhunac katolika i pravoslavnog,,,,daljnjeg i bliznjeg...
Ne znam zashto sam siguran u to,,ali to je moj osecaj....
Pitate se "nije li ovo forum o vutri?""""
A shta vam ja pricham????
 
13.12.2007
4
0
0
48
Pa zar o tome ne govorim?????
Ovde nikome nisam rekao "DUVAJ" ili "NEMOJ DUVATI".....
Drago mi je shto je forum protiv hemije....kad sam bolestan....trazim lek u biljkama....
Ali,postoji neshto,,shto nam nije dozvoljeno...to je marihuana....
Nemojte misliti da vam pricham o zabrani koju ja poshtujem....
Duvam ja i danas dan,,,(voleo bih da se nadjem s nekim od vas i da zajedno odemo u Holandiju,,,,,"svako radi svog cilja" i videcete da je moja pricha istinita) i videcete koliko poznajem Holandiju i upoznacu vas sa ljudima koji "znaju" shta sam proshao i posvedocice ovu moju prichu......
 
13.12.2007
4
0
0
48
Moj san je moja ISTINA....
Pre,nego sam doshao ovamo,sanjao sam san.......(u Holandiji)
Sanjao sam kako sam se vratio u Srbiju,,i posle sam hteo da se vretim (u Holandiju)...
U snu (doshao sam do rampe i nisam mogao da je predjem)....pokajao sam se shto sam se vratio...

Znam,,,vraticu se ponovo u NL,,,,,ali ovoga puta nece to biti "VUTRA".....
Ima i vecih stvari u zivotu od nje.....

Ali ima i sjeb...ne mozesh otici u NL a da ne dunesh..
Ili,,,ajde,zivi u zemlji gde ti je duvka dozvoljena,,,a da ne dunesh???

Necu li opet zavrshiti u luidari....
A sve je radi RIBE,,,,

Sanjao sam je sinoc (inache chesto sanjam Holandiju),,,,devojku koju treba da upoznam..
Evo,samse otvorio.....i prvi put trazim savet///kako da se vratim u Holandiju (volim je vishe od Srbije) a da ne duvam.....
Prichao sam shta mi je bilo....
 
13.12.2007
4
0
0
48
Mi mislimo da se svet oko nas vreti,,i da smo mi centar deshavanja....
Svet,je,mnogo veci,,,i

Tiskam knjigu......

Evo rok za slike smanjujem,,,,
KNJIGA....BICE ko (MICROSOFT) za par dan


(ma budala...nema shta)


Nekad je,stvarno.chudo,kada chovek nadje odskok u negativnim stvarima....
(JEBO TE..STALNO SANJAM MRTVU BABU).....
A shta mislite VI o tome????

Ljudi,vec vidim mutno,,,pijan sam,,,,
Cujemo se !!!!!!!!!!!!!!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako sam u nešto siguran u svom životu, onda je to negativno mišljenje o religiji. I mislim da je religija nešto najgore što se desilo čovjekovom umu i duši. Ali ja sam itekako spirtualan, i imam sigurno više srca od ovih zapadnih religioznih ljudi kad bi ih zbrojio sve skupa.
Neka se uvrijedi tko želi, ali ovo je moje mišljenje koje ću iznašati tako dugo dok me ne spale na lomači.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ako religiozni ljudi imaju pravo doci tu i soliti svima pamet svojim uvjerenjima, Weedrane zbilja ne vidim zasto bi tvoja bila nekome uvredljiva..

Evo neki dan kod frenda je izbila rasprava.. i njegova cura soli pamet o religiji i kako bi se trebali ponasati i postivati i voljeti bla bla, ali zanimljivo je da te upravo ti isti ljudi napadaju i pocinju sa agresivom kada izneses svoje misljenje o tematici. Toliko o ljubavi i postivanju.

Ja osobno vidim licimjerje u onima koji idu u crkvu samo da se spase od "paklenog plamena".. a to je po mojem misljenju vecina vjernika. Ljudi se boje smrti i u religiji traze utjehu.. jer odbijaju prihvatiti smrtnost i prolaznost u obliku u kojem jesu..
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Skelin stil pisanja ima ljekovita svojstva (laksativna). Tema se pretvorila u žešći spam i raspravu o religiji (sto je krsenje pravilnika, samo da napomenem). Toplo se nadam da ce neslavno zavrsiti u graveyardu skupa sa politikom.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nekuzim zasto je rasprava o religiji zabranjena?
Pa smijemo valjda iznositi svoja osobna misljenja i stavove na civiliziran i pristojan nacin..

Ako rasprava krene putem vrijedjanja i omalovazavanja nekoga onda je drugo al nekuzim to pravilo bas..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pa vi ste stvarno prs lee
lik priča da nam je marihuana zabranjena !!!!????
ali ni on ne poštuje tu zabranu ??????
jede bezveze kilobajte na forumu
da vidim šmekere što im je gotivna priča
imaju sada broj pa neka kuckaju sms podrške
ili do stanice od tata-skele bivše
ali sam sada shvatio da kad on sere ovoliko
svijet je stvarno slobodan
ili je to samo kod nas ?
e da ako bude knjige
i meni se sto klima lolololololololololol brejnčuga
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Dva dana nisam citao ovu temu i sad sam skroz pogubljen, sta se sve izdesavalo ovo je strasno!!!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mari-huan-ko je napisao(la):
A čekajte, je li zabranjena rasprava o shvatanju postanka sveta???

nar4vno da nije
svijet je napravio već pomenuti čikica sa još par doktora nauka
ili bješe od majmuna
ja iskreno nikome od njih ne vjerujem
ali isto se pitam ko god ga je pravio
što ne napravi vutru da podnosi širi spektar PH vrijednosti
pa ako provalite ko je sve ovo napravio
pitajte ga za PH molim vas
hvala
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
LucidDream je napisao(la):
@domacica Milion puta sam bio u skoli high...boli te kita za profesore...u osnovnoj...bilo je lepo tad...ti si srednjoskolac?
da da,rebo sam zavrsit prosle godine al ponavljo sam prvi razred tako da sada idem u skolu s klincima al jbg sto se mora mora se a sto se mora nije tesko...
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
LJudi kada bi se na kraju radnaskela javio i ispričao kako su život na planeti stvorili vanzemaljci,ja mu i dalje ne bih verovala da je samo pušio marihuanu ono kada ga je par puta baš puklo. Možda jeste u tom trenutku a šta je konzumirao između dva džointa to samo on zna.:drink:
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
mari-huan-ko je napisao(la):
LJudi kada bi se na kraju radnaskela javio i ispričao kako su život na planeti stvorili vanzemaljci,ja mu i dalje ne bih verovala da je samo pušio marihuanu ono kada ga je par puta baš puklo. Možda jeste u tom trenutku a šta je konzumirao između dva džointa to samo on zna.:drink:
pa to je lako objasniti sta je trosio izmedju...malu ali sasvim malu dozu lsd-a:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.