Liječenje tumora želuca i jetre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2016
1
0
1
44
Pozdrav svima,

evo i mene je sudbina natjerala da se obratim Vama, stručnjacima u ovom području.
Naime, od supruge otac je prije 2 tjedna zavrsio u bolnici jer nije mogao da guta hranu i stalno je povraćao istu.
Hospitaliziran je i napravljena mu je gastroskopija i ostale pretrage.
Zaključak, tumor na žalucu koji je pritiskao otvor želuca i na 2 režnja jetre.
Danas je operiran u nadi da mu se odstrani želudac i jetra no međutim ništa nije bilo moguće jer je to jako veliko. Da je odstranjeno, kirurg kaze da bi mu umro na stolu.
Da skratim priču, otac je vraćen jer mu se nije moglo ništa učiniti..

Znam da nije kraj ako nisi sve pokušao pa reko da potražim po webu, šta i kako i eto me do Vas.
Vjerujem u nešto dok ne bude suprotno pa eto ne znam gdje bi krenuo sa ovim Vašim metodama.
Inače sam i sam bio strastveni konzument marihuane ali eto već 15 godina nisam iz nekih svojih razloga.
Vremena za uzgoj očito nemam, tumor progresivno raste, otac od supruge ne može da se normalno hrani i tu gubi masu.
Ja i supruga želimo da probamo još i ovo (ako nije kasno) pa da nam srce bude na mjestu.
Primjetio sam da je dosta plagijata rašireno po webu i da se pokušava sve i svašta uvaliti..Nažalost, nemam vremena ni za tu zajebanciju.
Ako imate kakav point of interest (da me usmjerite), od koga i kako doći do tog ulja Indice ili tog RSO-a, bit ću Vam zahvalan. Spreman sam potegnuti gdje god treba u EU pa tako i snositi rizik..
Znam da direktne informacije ne mogu dobiti kako ne bih ugrozio osobe koje se time bave, ali nekakav rebus sam spreman riješiti

unaprijed hvala
A
 
16.08.2015
16
5
3
37
Kako ti je nabavka ulja porilicno komplicirana osim ako sam ne odes u indoor uzgoj, preporucio bi ti da pokusas sa sibirskom aronijom i aloe verom kao zamjenu za ulje dok se ne snades.Moj otac je dobro reagirao na te biljke sa rakom prostate.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz