Liječenje uljem - adenokarcionom debelog crijeva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.03.2018
6
7
3
38
Pozdrav svima,

Molim sve koji ste više upućeni u mogućnosti liječenja uljem za smjernice u sljedećem slučaju :
Mama mi je dijagnosticiran adenokarcionom debelog crijeva i operirana je, no metastaze su zahvatile cijelu jetru, zbog manjka trombocita i problema s koštanom srži ne postoji mogućnost kemoterapije jer bi je ista ubila, tako da nam ostaje samo alternativno liječenje.
Medicinske nalaze još nisam dobila, jer je mama skrivala dijagnozu od nas.

Svaka informacija mi dobro dođe.

Hvala unaprijed.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
23.03.2018
6
7
3
38
Ulje ću svakako nabaviti, čim dođe iz bolnice da može početi, jer uz njenu dijagnozu i nećaku od 12 godina je dijagnosticiran limfoblastični limfom 4.stadij, visoki rizik i počinje s kemoterapijama, tako da mi je važno da mama bude nakon konzumacije ulja i smirena kako je ne bi stres uništio, jer svaki stres joj snižava trombocite, a ovo je svakako sve više nego prevelik stres za sve, a pogotovo za nju i njeno stanje,a ona ni ne zna koja je nećaku dijagnoza jer smo skrivali od nje obzirom da je išla na operaciju.
 

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.338
358
ukljucite razne cajeve kao npr kadulja i korjen maslacka i jednu casu nek razgodi cijeli dan.nek ne jede nista sto nema antikancirogena svojstva tj izbjegavajte trgovine i hranite se prirodom.(meso ni pomirisat)zelim vam srecu bice to dobro
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ako test pokaze da ulje ima npr. 60 % THC-a to je 600 mg na gram ulja. U tom slucaju neka uzima gram i pol ulja jer mora uzimati barem 800-900 mg dnevno.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nana 1986 dobro dosla na forum tu smo da pomognemo koliko je u nasoj moci..moja mama je prosla tumor debelog crijeva koji se kasnije prosirio na jetru ali uspili smo se izvuci...primjecujem jednu stvar koja po mom nije dobra a to da vec u startu kod vas fali iskrenosti i skrivate cinjenice koje se nemogu skriti a to je bolest necaka koja ce ju prije ili kasnije pogoditi jer ju je nemoguce sakriti i sto dalje idete to ce ju vise pogoditi...druga stvar je da trebate otvoreno razgovarati kao obitelj koja ima dva oboljela o opcijama i navesti mamu da sama odluci lijeciti se uljem jer samo tako ce uspijeti izgurat terapiju koja nije bas jednostavna kako se cini i mnogo ljudi ju krene uzimati ali brzo odustanu sto zbog neodlucnosti sto zbog loseg ulja...u vasem slucaju dodatni motiv mami da podnese terapiju uljem moze biti bas necak jer u nadi da isproba lijek koji mozda moze pomoci njemu podnijet ce sve samo ako moze pomoci njemu tako da razmilite o opcijama i ragovarajte kao obitelj bez skrivanja i obavezno oprez kod kupovine ulja bez zaletanja obavezno testirati i labaratorijski i oralno da se utvrdi jeli djelovanje pogodno za oboljele od tumora...to znaci uzeti max 1ml ulja i testirati pa ako prodje kupit vecu kolicinu

Sretno i tu sam kad vam zatreba pomoc
 
23.03.2018
6
7
3
38
Nana 1986 dobro dosla na forum tu smo da pomognemo koliko je u nasoj moci..moja mama je prosla tumor debelog crijeva koji se kasnije prosirio na jetru ali uspili smo se izvuci...primjecujem jednu stvar koja po mom nije dobra a to da vec u startu kod vas fali iskrenosti i skrivate cinjenice koje se nemogu skriti a to je bolest necaka koja ce ju prije ili kasnije pogoditi jer ju je nemoguce sakriti i sto dalje idete to ce ju vise pogoditi...druga stvar je da trebate otvoreno razgovarati kao obitelj koja ima dva oboljela o opcijama i navesti mamu da sama odluci lijeciti se uljem jer samo tako ce uspijeti izgurat terapiju koja nije bas jednostavna kako se cini i mnogo ljudi ju krene uzimati ali brzo odustanu sto zbog neodlucnosti sto zbog loseg ulja...u vasem slucaju dodatni motiv mami da podnese terapiju uljem moze biti bas necak jer u nadi da isproba lijek koji mozda moze pomoci njemu podnijet ce sve samo ako moze pomoci njemu tako da razmilite o opcijama i ragovarajte kao obitelj bez skrivanja i obavezno oprez kod kupovine ulja bez zaletanja obavezno testirati i labaratorijski i oralno da se utvrdi jeli djelovanje pogodno za oboljele od tumora...to znaci uzeti max 1ml ulja i testirati pa ako prodje kupit vecu kolicinu

Sretno i tu sam kad vam zatreba pomoc

Hvala, svi smo htjeli nekako jedni druge zaštiti, obzirom da je mama u bolnici reći ćemo joj tamo u dogovoru s kliničkim psihologom, da joj mogu dati nešto za smirenje i imati je pod kontrolom.
Svjesna sam da se može nabaviti i sranje od ulja i zato sam se javila ovdje, jer znam da ima ljudi koji su prošli kroz svakakve situacije i da ću tu dobiti najbolja uputstva.
 

Venomancer1

Banned
Banovan
15.03.2018
12
10
3
41
mozete majci davati caj od kombinacije hajducke trave lista koprive i cveta nevena, i da joj pravite parne obloge od rastavica, preslice, i takodje da pije sveden bitner tinkturu ali samo ako je sami napravite po apotekama su blede kopije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nana1986
28.03.2018
26
10
3
Nana 1986 dobro dosla na forum tu smo da pomognemo koliko je u nasoj moci..moja mama je prosla tumor debelog crijeva koji se kasnije prosirio na jetru ali uspili smo se izvuci...

Da li je tvoja mama primala kemoterapiju ili samo ulje? Moja mama je operirala tumor rektuma koji se proširio na pluća, jetru i kosti. Ono što me sad muci je pitanje vjere u izljecenje sa ovakvom dijagnozom, pa svako iskustvo sa dobrim ishodom mi može podići moral koji mi je jako pao nakon saznanja o metastazama koje me pokosilo :(