Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2023
16
1
3
49
Promjenili smo 2 vrste ulja iz Slovenije izgleda da nijedno od njih nije dalo rezultat, neznamo gdje više nabavit ulja jer još nismo u mogučnosti da sami uzgajamo. Ova obadva ulja što smo uzimali su vrlo kvalitetna.
 
Poslednja izmena od urednika:

Boškarin

Aktivan Član
13.10.2023
52
322
53
56
Pozzz,
Kako znate da su ulja kvalitetna i dali ste znali koju dozu trebate uzimati,miligrame?
Veoma je bitno imati analizu ulja za onkoloske bolesnike i znati koliku kolicinu dnevno uzimati.
Nije isto uzimati ulje iz sprice i ulje napravljeno ciljano za bolest kroz kilazu,visinu,godine,progresiju.Tu govorim o Biomix kapsulama.
 
20.11.2023
16
1
3
49
Ja ču odnjet ulje na provjeru u Sloveniju možete mi pomoć kaji je najbolji način za uzimati ulje radi se o mojoj supruzi mlađoj osobi. Ima karcinom dojke sa metastazama na kostima i jetri. Što vam treba o podataka javim vam
 
Poslednja izmena od urednika:

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
607
1.414
163
72
@nani1974 , ako zelite supruzi kvalitetno pomoci najbolji je nacin da sami posadite biljku i sami napravite ulje.
Bitna je vasa dobra volja a sve informacije koje vas zanimaju mozete naci ovdje na forumu.
 

Boškarin

Aktivan Član
13.10.2023
52
322
53
56
Ja ču odnjet ulje na provjeru u Sloveniju možete mi pomoć kaji je najbolji način za uzimati ulje radi se o mojoj supruzi mlađoj osobi. Ima karcinom dojke sa metastazama na kostima i jetri. Što vam treba o podataka javim vam
Prvo napravite analizu ulja,imate i u Hr analize legitimne.
Kada ustanovite jacinu ulja..npr.neka bude 70% thc-a.To Vam je po gramu 700 mg kanabinoida.Tada Vec znate da mozete od grama ulja napraviti 20 kapsula,cepica sa 35 mg ulja.
E sad...kako napraviti kapsule i kako ih uzimati imate na forumu komplet sve instrukcije.
Najbolje Vam se sam nauciti sve jer cete tada znati sta je najbolje za Vas problem.
Mi svi ovdje mozemo "pametovati'" ali Vi odlucujete.
Znam da je sada zeznuto ici saditi ali Vam he to jedini pravi put..cca 3 mjeseca Vam treba.
Ugl.pomalo..krenite od analize.
I da..nadam se da 90 eu za miligram ulja je neka greska..i da je gram 90 eu je greska.
 
20.11.2023
16
1
3
49
Ne nije nilakva greška 90 eura plačamo 1 miligram koja ona potroši dnevno stavi čepić ujutro u 8 i posljepodne u 16 sati a u ponoć popije samo ulje u kapsuli. E sad čitali smo kako ja dobro uzimati ulje u biomix kapsulama pošto ona ima mete na jetri, samo neznamo kako se prave. Pravimo čepiče od 1 gram s tim smo htjeli da jedan čepić sadrži 0, 30 ml ulja a ostatak je lecitan, vosak pčeljini i vosak. Dakle napravimo od 15 ml kanabisa 50 čepiča. Molim vas gdje se u Hrvatskoj radi analiza ulja.
 
Poslednja izmena od urednika:
20.11.2023
16
1
3
49
Prvo napravite analizu ulja,imate i u Hr analize legitimne.
Kada ustanovite jacinu ulja..npr.neka bude 70% thc-a.To Vam je po gramu 700 mg kanabinoida.Tada Vec znate da mozete od grama ulja napraviti 20 kapsula,cepica sa 35 mg ulja.
E sad...kako napraviti kapsule i kako ih uzimati imate na forumu komplet sve instrukcije.
Najbolje Vam se sam nauciti sve jer cete tada znati sta je najbolje za Vas problem.
Mi svi ovdje mozemo "pametovati'" ali Vi odlucujete.
Znam da je sada zeznuto ici saditi ali Vam he to jedini pravi put..cca 3 mjeseca Vam treba.
Ugl.pomalo..krenite od analize.
I da..nadam se da 90 eu za miligram ulja je neka greska..i da je gram 90 eu je greska.
Molim vas sutra nosim ulje na analizu zna li netko da li ima u Hrvatskoj analiza da ne idem u Sloveniju.