Lijep pozdrav iz Bugarske

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Bok, zdravo, sellam svima :sun2:
Frendovi me zovu marinkis. Ja sam iz Bugarske. Valjda bit ću najčudniji koristnik na ovom forumu zbog razloga oko kog sam našao ovaj forum. Vutru sam počeo duvat kada sam bio u 6. razredu. Kada sam bio u 10.razredu počeo sam se baviti hrvatskim jezikom te pokušavajući da spojim moju ljubav prema hrvatskom jeziku s ljubavi prema uzgoju kanabisa našao sam ovaj čudan forum.
Imam 7 godina iskustvo u outdoor-u te sam ove godine (jer tek sada imam uvjete) počeo s indoor-om. Rado bih se družio s growerima iz bivše juge da bi poboljšali urod i međunarodnu suradnju:email:

Lijep pozdrav svima
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja kažem jednu državu na primjer Bugarska a vi sad meni recite zašto sam ja baš tu državu rekao. I to je smješno!

Inače dobrodošao i definitivno si jedinstven, kak to da si hrvatski jezik počeo proučavat?
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Dobro doso druze, ti si onda vec dip.ing. hehe
ja sam u 6.razredu jos sviro tamburu i violinu:)
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Šaman Šandor je napisao(la):
Ja kažem jednu državu na primjer Bugarska a vi sad meni recite zašto sam ja baš tu državu rekao. I to je smješno!

Inače dobrodošao i definitivno si jedinstven, kak to da si hrvatski jezik počeo proučavat?


Ma preci su mi bili iz Hrvatske ( bar mi je ovako djed velio kada sam bio mali). Kada sam se počeo baviti tim jezikom već sam znao ruski, njemački i engleski pa mi palo napamjet da naučim i još neki jezik:icon_lol:

btw Šamane ne kužim ti baš ono zašto je to smješno...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
marinkis je napisao(la):
Ma preci su mi bili iz Hrvatske ( bar mi je ovako djed velio kada sam bio mali). Kada sam se počeo baviti tim jezikom već sam znao ruski, njemački i engleski pa mi palo napamjet da naučim i još neki jezik:icon_lol:

btw Šamane ne kužim ti baš ono zašto je to smješno...

Mah zanemari moje izjave koje ne razumiješ, slabo to tko razumije:dog_walk2:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ma imam i ja još učiti pogotovo što se indoor-a tiče. Naravno ima i kod nas ljubitelja naše omiljene biljke ali je situacija potpuno drugačija...nema kod nas "šiptarke", growera je puno manje (gotovo ih nema) a kvalitetna trava posle listopada sva ide u Grčkoj zbog naših mafijaša koji vladaju zemlju. Ali najveća razlika između Bugarske i zemalja bivše Juge je da je kod nas pokret za dekriminalizaciju puno slabiji. Nemate pojma kako sam se obradovao kada sam video koliko ljudi ima na ovom forumu i koliko od njih ne vjeruju da biljka postaje potentnija kada ju gnojiš mlijekom kao što je na forumu bugarskog pokreta za dekriminalizaciju. S obzirom na to svaka čast svim informiranim i educiranim forumašima (i onima koji koriste google pre stavljanja glupih pitanja).