Lijepi pozdrav..!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Pozdrav od studenta sa sjeverozapadnog jadrana lijepe li nam nase Hrvatske. Cuo sam za vas od jednog starog prijetelja koji za vasu ekipu ima samo rijeci hvale. Puno sam prozivio u ovih dvadesetak godina zivota, tukli su me i prijetili mi, drustvo me odbacilo jer sam drukciji jer shvacam prirodu i ona mene, i da i ja sam jednom pao u ruke policije ali na svu srecu prosao sam bez ogrebotine upravo zbog starog prijatelja koji mi je izvukao dupe. Imam iza sebe jedan grow koji nije zavrsio najbolje, dosao sam do metar i osamdeset i prebacio ju outdoor ali bura mi ju pokidala. Jebaji ga, sad krecem ponovo.. Pozdrav svima..:sun2::sun2::sun2:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dobro nam došao...
lijepo se zabavi, pitaj i nauči neš.. ekipa će ti sigurno pomoći...
tu su ionako same mrcine :icon_lol: iskusnjare do bola.... šalim se malo, u svakom slučaju dobro došo
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Hehe...ovdje smo da naucimo postivat i volit jedni druge....i tvoj stari prijatelj je imo pravo u vezi ovog foruma.....vidjet ces kako su ovdje ljudi super...i pomoc ce ti oko svega...imo emocialnih problema ili problema sa biljkama :p......hehe...lijepi pozdrav iz suncane istre :)