Limunada grow - Skunk & Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Baš sam razmišljao o tome Stipe, prije 10 min spustio sam lampu na 30ak cm i ubacio ovlaživač da im bude ugodnije, bebice su to heh
Režim je 24/0, upuh pasivan iz grijanog stana (u cvjetanju ću otvoriti ulaz vanjskog zraka ali ću ga morati zatvarati/otvarati svaki dan, jer mislim da bi im bilo prehladno u mraku 12 sati sa vanjskim hladnih zimskim zrakom al otom potom)

Sve niklo, lele bit će gužvaaa... 5 njih... 3 skunka i 2 haze-a... Neznam šta mi bi da stavim treći skunk da klija...eto ti ga sad na! :) _20180123_091242.JPG
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Dobronamjerni savjet. Probaj jednom lemona od DNA gen. neces se razocarati a naspram GHS lemona je stepenicu vise. Puno srece u nastavku... :respect:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Cable management smiley9934 @lu&k uvjek me to malo zeza, produžni je na štoku desno zakucan, morat ću neš zmislit, kad krenem mačetom mahat da kablovinje ne zrežem haha...moram svakako osigurat komotan pristup...
@Stipa znam da su ga skuhali u DNA, razmišljao sam ga uzet al kroz priču sa članovima i istragu se odlučih na ghs. Ak bu mi ovaj fin, uzet ću i original od dna, a i orange bud od DP-a... Sjećam se koji je to pojam bio, dok smo klinci bili, Orange Bud, woooow haha hladni znojevi i groznice od prepljugavanja dok stariji mangupi smotaju haha
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Probao sam oba i nekako mi je po svim mjerilima ovaj od DNA malo bolji. A ovo za Orange Bud si me vratio nekih 12 god unazad. Takav smijeh ostaje zapamcen cijeli zivot... Bas sam se odlucio na skunk grow ove godine u outu i naravno Orange bud je bio prvi na listi.
 

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Neznam kako mi je promakao ovaj dnevnik ali ovo će biti lijepo za gledat :popcorn:::D:clap:: Pušio sam super silver haze i baš me zanima kakav će bit super lemon haze jer bi ga volio u idućem growu :)
Preporučio bi LST jer lemon skunk je 50/50 a super lemon skunk 70/30 sativa/indika i bit će dosta visoke :let: Imaš ti visine u boxu al lampa je jedna i ne može to pokrit :watch: Šteta bi bilo da ih barem malo ne svežeš u startu da rastu ravnomjerno pa ih pustiš kasnije neke se raskomote :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and tiki

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Uu sad ih tek jedva čekam haha tnx @opa cupa znači bit će veselo! daj tu i tam baci oko u prolazu, da ne ukenjam limune te, pade mi napamet sad: kaj kažeš dal da od starta ciljam pH unutar 5.8 - 6.3 ili počet tek zalijevanje-dva pred prebačaj na hps...?