Limunada grow - Skunk & Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Bilo koje naocare za sunce sa Polaroid staklom ja koristim neki stari rey ban,inace nisam imao problem dok sam koristio 400w a kad sam uzeo papillon nisam verovao sta se desava kad je pusten u pogon cak je zajebaniji od gavite jer je plici reflektor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Samo sam probao jedan dan jos Sam u vege trenutno I mogu ti reci da greje cak preterano za sator koji koristim,nisam mogao da spustim ispod 28c na 600w.Mislim da cu je koristiti samo u zimskom periodu ili da puknem neku klimu pred kraj cvetanja tekuceg growa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Nije tak loše 28. Malo ih prskaj vodicom pred spavanje da se osviježe... Dimmaj lampu predkraj da ne hlapi smolica...npr...
A možeš i klimu naravno, ako baš bude pakleno...
Završi ekipa i sa 30, zavisi jesu li sponzoruše ili brđanke u boxusmiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
na štok s unutarnje strane objejesi karton ili stiropor , gornja polovica vrata, tako kad ih otvoriš svijetlo ti ne udara u oči, prčkaš po bilju i ne dižeš pogled. pogledaj kod mene u dnevniku, veliki boks, frižider vrata i reflektirajuči paneli u tu svrhu (stiropor,unutarnja strana je obložena ref. folijom)
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Rade 3 venta i turbina usisava s lampe, zasad 26-27 po vrhovima..ide nekak, pratim pa povisim po potrebi, ima još lufta...zasad nevidim na lišću da smeta al pogledat ću bolje večeras kad se upali lampa:thumb:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
UPDATE

Početak 2. tjedna na 12/12 ::ludak::

Čekam znakove cvjetanja, izdužile su se nešto, dajem im mir još tjedan dana pa lolipop..
Krošnja je gusta, bilo bi dobro skinut pokoji fan list, onak taktički, da se prozrači krošnja i da uđe svijetlo..
DSC_0810.JPG DSC_0812.JPG
Njih 6 (3x6l i 3x18l potovi) popile 20l vode, pH 5.9, moram veći kanister nabavit:watch: DSC_0813.JPG DSC_0816.JPG DSC_0818.JPG
Ovo je jedan spofrkani limun, haze čini mi se, mislio sam ga čak eliminirat iz boxa da se ostale fino raskomote ali možda dođe sebi kad primi gnojivo za cvat pa ću onda odlučit o sudbini te biljke..
DSC_0819.JPG
Tu i tam neka točkicapo listu al općenito zdravo sveopće stanje u špajizu :let:
Donja polovica boxa=SLH (u 6l), LS (18l), Amnesia Lemon Kush (6l)
Gornja polovica boxa=LS (18l), Black Destroyer (6l), SLH (18l - pofrkani listovi)
Kissy kissy
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Tnx @oz :) ma danas sam primjetio da ta biljka sporo pije, pot težak, pa je nisam zalio...neznam, probat ću je flushnut ako se nagovorim...neznam jel može i ovakva odcvjetat i kak bi to izgledalo :watch:..ak će me sekirat puno izletit će iz boxa, ionak je gužva...neznam kaj se bahati, ima zemlju i klopu kao i cimerice a njoj smeta nešto..:bocni::.sad kad razmišljam, od starta je takva...al ajde, jedan skunk zauzima skoro pol boxa i super je, drugi je više indica fenotip al je isto zdrav skroz..mali slh (u 6l) isto malo kenjavi po lišću al je stisnut uz zid...mala amnesia lemon kush je napredna i mogla bi fino popunit ak "frčkava" izleti. Mali black destroyer je ok al radi hlad sam sebi pa je osto bez 1-2 fan lista..
Jedva čekam da lolipopnem, mislim da će im to bit ko budali šamar...
Trebam brzo odlučit ako ću je izbacit, da iskoristim trajanje stretcha za popunjavanje površine...::listomahanje::
Pa đesi @Himalaya Gold nema te odkad te razočarala ona afrika, kao da si pješke otišao negdje daleko po nove menke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
razglednice iz špajze, lijepo popunjeno, hočeš li lolipop činiti?:D
i pusti tužnu na miru, malo kilavi al ide, više grana - više cvijeta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hoću, hoću, lolipopat ću @1310 , dobro će im doć, jel tak? .:)
E sad, ti kažeš da je ostavim a @zli.azra da je izbacim..Obojicu vas volim pa neznam kaj da radimo_O:(
Ak je izbacim druge će imat mjesta da uživaju, al će možda bit manje u teglicama..
S druge strane nema veze yield jer ide duuuža grow pauza nakon ove limunade...
Kaj ti misliš @opa cupa ? @Stipe ?Najrađe bi je opalio strujom da joj se lišće ispravi haha
Nisam imao takvu neku opuštenu/sfrkanu dosada u boxu pa neznam jeli može kaj biti od nje tj. dali je se isplati držati do kraja unutra...sad bi je detaljnije poslikao al sam na poslu, navečer eventualno...uglavnom lagana diskoloracija na žućkasto na mladim izdancima, staro lišće zdrave boje ali pofrkano, ima gore slika čini mi se...
@zli.azra ti bi je eliminirao, ha?
Hvala svima na komentarima ! :love2::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310