Limunada grow - Skunk & Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
17. je dan cvjetanja u UPDATE-u, kaka 4 tjedna :crazyd:
A možda sam i to pogriješio...u yebenim sam bolovima zadnja 2 tjedna pa mi je sve mutno od tableta, a mrzim ih..al kaj ja mogu...neljudske glavobolje...da sam znao samo bi afghan sadio, i slično...nema veze, proći će...tipkamo se prijatelji/ce...
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Nedaj se Bud, mene je znala boljeti jako, ali s vremenom prestala:rasta: biljke su ti u naponu snage i sad pripazi malo više, jer 2xful pa voda je malo napeto:idea:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hvala Form, na vibri, ohrabrenju i savjetu...:respect:
Zasad ih tako tretiram, čuo sam da skunk voli pojest, nemam iskustva, zasad se ne bune, nema žutih špiceva...doduše prvi put gnojim s Cannom pa se učim...na prvi znak zasićenja ide voda/voda/klopa, tako nešto...stavljat ću slike:watch:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Sad sam bio u boxu i ubio sam crnu mušicu na zidu sa šlapom haha, valjda nisu gnatovi neznam dali da zalijem kamilicom slijedeće zalijevanje za svaki slučaj?:bocni::
A fan listovi koji su bili neko vrijeme malo pritisnuti uza zid su dobili blijede smeđkaste mrljice, kad se gleda list odozdo vidi se svijetlost lampe kroz točkice...nadam se da je to jer sam bio našprico box varikinom prije growa pa valjda skurilo lišće priljubljeno na zid..:crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and vladomar

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Evo ljudi poslikao sam nabrzaka jutros prije posla pa vas molim za savjet dali trebam intervenirat i kako? I kaj je to? :zvezda::
DSC_0830.JPG DSC_0829.JPG DSC_0828.JPG
Lemon Skunk, najnaprednija biljka u boxu, zauzima pola boxa. Listovi su bili stisnuti uza zid zbog manjka prostora, i samo na
tim listovima su te mrljice/rupice. Znam da list ponekad sam napravi rupicu, odbaci bolesno tkivo...Možda ih je spekla varikina koju je zid upio kad sam preventivno našpricao box prije growa... Nadam se da nisu nametnici...
Kaj mislite Vutro?:watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Pročitao sam, može bit, najviše zaboli "decrease in yield".... Tnx @mr.Smooke_Allot
Ha neznam, jednostavno mi neide growanje, nemam taj feeling očito...ili osjete kak me glavobolje yebu pa i njih lišće boli :)
Nemogu si priuštit nikakve preparate više @420Florist , dao sam brdo novca za litar boosta...
Znači misliš da poskidam to lišće?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Meni to izgleda ko žešći napad, i podobro se raširio taj fungus, osim lošeg imuniteta biljke, samo će ti probleme stvarati, ali eto pričekaj stručnije, ja čak mislim da otkidanje listova neće baš puno pomoći, ako se gljivar raširio u cilom tkivu biljke.. opet kažem, pričekaj nekog stručnijeg npr @Pantagan ili @Sensi Star
Ja da se pitam, i da je moja, ja bi to odmah pod nož

Edit/ @Budfield
Ako budeš rezao te listove, koristi rukavice, i spali to negdje.. pročitaj sam sada u knjigi, veli lik da od toga nema baš nekog spasa, i da je jedan od najzloćudnijih fungusa uopšte, toliko je otporan da špore zimi velike minus grade mogu preživjet, kamol tamo neke tretmane..

Imaš mykorhize bakterija garant o poljoprivrednoj apoteci, nije to baš toliko skupo.. paketić dođe ovde nekih 1-2 eura (nikakva specijalna marka)..
Inače

"Broad spectrum fungicides and disease control sprays will usually do the trick. For extra protection, try opting for a copper-based fungicide. Either way, remember to carefully follow the package instructions when using any kind of disease control agent, and avoid getting any of it on your buds."
 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
To to, sharing is caring <3
@1310 buraz bolje sprijecit nego ljecit.. ne znam kako se širi taj fungus, ali u knjizi ovoj mojoj piše da se većinom špore tog fungusa spreadaju/šire kada se koristi alat iz vana koji je imao dodira sa uginulim/suvim lišćem, e sad haj ga znaj, dirne list ove biljke drugi list od druge biljke, i et ti belaja ::sex::..
 
Poslednja izmena:

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ok, tnx, :respect:
Večeras je zalijevanje pa skidam rupičasto lišće. Nadam se da se biljka neće naljutiti na mene radi toga, polušavam joj pomoć. Ak baci sjemenke pustit ću papagaja u box. Nikako izgurat grow do kraja sa zdravim lišćem, to mi je novi cilj za buduće growove. Yield i niš drugo nije bitno, nego da održim biljku zdravom od početka do kraja. Tad ću bit zadovoljan ko prasac u blatu.
Hvala svima na sugestijama, kissy kiss :respect:
Edit: nebi neem ulje jer sam čuo da ostavlja ružan okus a dobro su se već biljke učičkale...o_O
 
Poslednja izmena:

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.571
358
ja mislim da ti to zasad nije niš za zabrinut se....ja mislim da sam i ja imal nešto slično na par listova ali nije se širilo niti sa vidio nekakav zastoj
a kak se točno to zove nemam ti iskreno pojma.....dobro ti oz veli....samo vozi dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Tnx Oz, ma i jesam špricao 1 x tjedno sa CannaCure ali ponestalo i onda ovo, eto...haha imao sam viziju perfektnog growa sa budovima strašnim. Još žganci jest...:thumb: A dobiju pusu listići najbliži vratima boxa prije neg ih zatvorim, ponekad :D
@Imbra Presvetli hvala na vibri, zgleda da sam prenapet, ima da se opustim sad ko babina sisa! ::banjahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić