link: treba legalizirati sve kaže drot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Slažem se s likom svaka mu čast ali bi ja ipak neke otrove držao ilegalnima jer je činjenica da su tako manje dostupni bilo bi jako loše da se her može kupit po kioscima i slično
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ok nisu ga baš doslovce preveli. On se ne zalaže za potpunu liberalizaciju već za jasnu regulaciju. A čini mi se da bi on da se otvore heroinske klinike di bi đankosi dobivali h besplatno, po uzoru na sličan projekt u kanadi.

Ček da ufatim vremena i da pročitam cijeli dokument
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Bio članak u Jutarnjem, baš me obradovala vijest za početak dana. :sun2:

Ipak, teško je da će takav zakon zaživjeti. Murjak isto tako kaže kako XY ljudi umre od posljedica konzumacije alkohola i duvana pa su isti legalni i dostupni u svakoj trgovini. :eek:hno:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
LucidDream je napisao(la):
Alal vera ovom...hm takvih je malo...mada legalize cocaine & heroine no no no...:eek:hno:peace

Razmisli malo....što bi loše donjela legalizacija kokaina i heroina=ništa.

Kokain ako bi ostao skup(vjerovatno bi) i dalje bi bio dostupan malom broju ljudi ili samo vrlo rjeetko za ljude sa prosjecnim primanjima a ako bi pojeftinio postao bi zdravija zamjena za speed.

Gotovo svi heroinski ovisnici bi postali radno sposobni i zaradjivali sami za svoju ovisnost.

Kokain a posebno heroin bi bili 10x cisci nego sad a to znaci da ovisnik o heroinu i pušac cigareta bi radili svome tjelu podjednaku štetu.

Zatim uz cisti MDMA,mescaline,LSD......heroin bi postao loša droga,droga koja bi za malo ljudi bila droga izbora.
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Covek verovatno procitao knjigu Bena Eltona-High society(neznam kako su je i dali su je uopste preveli na nase jezike), pa odlucio da proba i sprovede ideju u delo.
Apsolutno podrzavam.
 
03.09.2006
34
4
0
Treba legalizovati neke droge, a povecati kazne za druge. Bar ja tako vidim stvari!
Oni koji misle drugacije neka se obrate mojim drugovima upokojenim od strane HEROINA, ili pak onima koji su prodali poverenje svojih prijatelja zarad iste droge! Heroin je LAGANA SMRT, I NAJSIGURNIJI ZIVOTNI UGOVOR SA POSLOVNIM PARTNEROM,TJ. DILEROM!
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
samo je jedan problem taj,kad bi se sve legaliziralo,trava sa heroinom i ostalim sranjima trpala bi se u isti koš sa strane menje informiranih ljudi.........peace.......:pat: