Linkajte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
treæi put èitam ovaj èlanak fakat je dobar
svašt možeš zakljuèit s onim brojkama i postotcima
i o sucima
istaknuti æu samo neke dijelove
u jedinu birokratsku ladicu ilegalnih droga koja ne dopušta nikakve distinkcije meðu njima. Nositelji te debate bile su institucije poput policije, pravosuða, bolnica, škola i centara za suzbijanje ovisnosti, a rjeðe nevladine harm reduction udruge. Politièke stranke najveæim se dijelom nisu tim problemom bavile, osim radi postizanja lakih poena u susretu sa slabijim protivnikom, dok se u medijima marihuana najèešæe pojavljivala uz druge droge, ovisnost, kriminal i crnu kroniku, a manje kroz teme koje bi je popularizirale.


Zbog ovakvih trendova, suci traže promjenu èl. 173. Kaznenog zakona, što je dobar povod za promjenu zakona.
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Ana Lovrin na pitanja novinara iz Jutarnjeg lista :
Simplificirate stvari! Nitko ne mora saditi drogu! Mora li?! Je li to nekome za oèuvanje života i preživljavanje? Vlada i zakonodavac poslali su politièku poruku o tome s èime se želimo uhvatiti u koštac. Da ne bi bilo zabune: kazne nisu poveæane samo onima koji preprodaju joint nego i onima koji se udružuju radi preprodaje droge, ali i krupnim kriminalcima.

U ovom sluèaju sustav se pokazao neefikasnim, što ne znaèi da je u cijelosti takav i da su svi sluèajevi tako završili. Dakle, spletom okolnosti ondje se dogodilo to što se dogodilo. Policajci koji su uèinili propust suspendirani su i sankcionirani. Sudovi više ne mogu ublažavati kazne ispod zakonskog minimuma. Ono što je još upitno jest prethodni kazneni postupak, dakle faza policijske obrade i istrage. Pitanje je koliko kvalitetno pripremljen sluèaj doðe do suda. Bez obzira na to koliko je opæi dojam u nekoj sredini da je netko kriminalac, njemu se to mora dokazati u sudskom postupku.

Zbog prodaje 70 tableta ecstasyja osuðen je na osam mjeseci zatvora prema tada važeæem zakonu. Priznat æu da ne znam koliko tih 70 tableta može trajati nekome tko se drogira i koja je razlika izmeðu njih i konoplje. No, želim naglasiti da je kaznu dobio prema tada važeæem zakonu, odnosno onom koji je vrijedio u vrijeme poèinjenja djela. Da je sada to uèinio, kazna bi bila veæa i ne bi bilo moguænosti ublažavanja. To je zakon, a ovo o èemu vi govorite rezultat je rada policije, Državnog odvjetništva i sudova. Ono što nije dobro je prethodni kazneni postupak. Ako ima toliko kaznenih prijava, a one ne završe presudom, s tim da su u postupku, uz opæinski, i županijski te Vrhovni sud, onda teško možemo sumnjati da svi rade nezakonito.

- Neodoljivo ste maštoviti i skloni svakakvim kombinacijama. Otišla sam tamo i znala da æe na programu, dok ja budem ondje, biti Tedi Spalato i modna revija. Prije toga je bila zajednièka veèera. Ljudi koji žele gledati plesaèice, neka ih gledaju, a oni koji žele otiæi na koncert ozbiljne glazbe, što i ja volim, neka idu na koncert. Važno je da ne maltretiraju druge. U noæni klub ulazi onaj tko to odabere. Pa na televiziji, koja je dostupna svima, u 20 ili 20.30 sati imate sadržaj koji je seksualno i fizièki znatno agresivniji od ovog u noænom baru. O tome, meðutim, nitko ne govori.

Nisam htio citirati cijeli tekst iz jutarnjeg èisto zbog velièine .Koga zanima ima link u postu od Kanehbosema.

Stvarno, kanehbosem, mislio sam da si mnogo obzirniji prema životinjama , kako možeš za ovu rospiju koja se vucara po topless barovima na izgovor da je išla gledat Tedija Spalata , nazvat kravetinom , pa to nijedna krava ni kravetina nije zaslužila da se s ovom glupaèom usporeðuje. :wink:

E sad malo da je prokomentiram i upitam pa neka mi odgovori ako ova,jebote umal ne napisah koza , koze oprostite mi , možda prati vutra.org, što jako preporuèujem , odlièan sajt .

Kao niko ne mora da sadi i nikome ne treba za preživljavanje , a šta ako mi je za lijeka a šta ako mi treba sjeme a i sami hašiš i cvjet kao zaèin za kuhanje i pripremanje jela sa sjemenom konoplje ? I ko je uopæe rekao da neko tu nešto mora , šta ako samo želi , da koristi ono što je Bog ili majka priroda dao/dala na korištenje? Glupaèa oèito nije makla korak dalje od Zagreba, ko zna iz koje je peæine došla u Zagreb. Preporuèio bih joj da skokne malo u Holandiju(Nizozemsku ako ne razumije),pa da vidi što je konoplja u stvari ili neka proèita Hemp handbook od Gisele Schreiber(njemaèke Dr.medicine njezinih godina, možda su èak isto godište,ne mogu se sad taèno prisjetiti),ako joj engleski nije prepreka.U Hemp handbook ima lijepih kulinarskih recepta ako jadna uopæe i ima smisla za kuhanje ili joj Miodrag,njezin muž kuha . Ne bi me èudilo da ne zna Engleski ili da jedva natuca nekih 5 rijeèi kao Blaž Sliškoviæ :lol:, ko zna šta ima od škole i koji joj je kreten dao tj. namjestio i preko koje veze , da radi u pravosuðu , nepotistièka govna . Eno pogledajte koliko joj je samo trebalo do pravosudnog , od 1977 do 1993 , a pogledaj joj face molim te isto oni freakovi iz gospodara prstenova ili harry pottera . I ti nju s karavom porediš, kanehbosem ,mnogo si me iznenadio :D
:wink: .

Drugo glupaèa koja radi u pravosuðu i uèestvuje u donošenju zakona protiv zloupotrbe droge uopæe nema pojma šta su droge niti zna što znaèi rijeè droga niti zna razliku izmeðu upotrebe i zloupotrebe droga tj. lijekova , niti zna kakva je razlika izmeðu Ekstazija jointa , dakle nije kvalificirana da radi posao koji joj je neko namjestio. Izgleda sve što zna o konoplji su gluposti koje su Amerikanci lansirali još prije taèno 70 godina , tj. prièe o jointu smrtonosnome i koji vodi na teške droge i bla.bla itd. pa samo neka mi odgovori kako ja nisam mater mu jebem kako ja nisam skrenuo i nikad osim konoplje nisam ništa uzeo , pa ko pušta idiote u sabor i ko glasa za njih ruke mu se osušile dabogda . I sere kako nisu mogli ovome idiotu s Korèule ništa , mora da ima vezu u vladi i to jebeno jaku još je sad kao u bijegu ma mogu te prièe maloj djeci prodavat , ko zna gdje kurvin sin sad uživa .Èuj glupaèe: ",...anonimne prijave graðana manje vrijede nego policijske,..." , još bi neko trebo život riskirat pa se predstavit kad prijavljuje dilera, i to zato što oni ne rade svoj posao kako treba, mogli ste vidjet kako su onu žensku što svjedoèila protiv Cveka(tog govna s Korèule) fino sredili baš je slika i prilika , malo joj što su je drogom ****** pa je još i premlatiše. Znam za lika 100% istina koji išao na muriju prijavljo likove što rade s drogom pa umalo nije najebo , nikome nije prièo nego muriji , pa ga diler sreo nakon nekoliko dana i reko mu da æe mu ***** mater ako više ikad ode u muriju da nešto prijavi , kako je to moglo doæi do dilera nego preko murije s kojom ovaj govnar dilerski saraðuje tj. kojoj je ovaj naivac koga dobro poznam išao da prijavi stvar.

I evo sama je rekla ,glupaèa,u ovome kad se vadi o posjeti topless baru, "važno je da ne maltretiraju druge ", a koga bih to ja ili neko drugi maltretirao ako posadim par komada za svoje potrebe , ko meni samome može zabranit da uzgajam za se i konzumiram sam sa sobom .Bila je kao u topless baru,na zajednièkoj veèeri na otvaranju bara a zna se kakav profil ljudi posjeduje takva mjesta i jasno je iz toga da i sama ima veze sa podzemljem . Ko zna koliko je mafija plaæa , ovo što su oni donijeli zakon to je sve protiv male ribe i onih , koji njima korumpiranim govnima iz vlade i glavnim narko bossovima prave konkuranciju .
A možda i nije glupaèa, možda dobra zna o svemu ali se pravi glupa,možda je i ona samo jedan mali šaraf u cijeloj mašini amerièke urote protiv konoplje .
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ana Lovrin: «Bolje da me otmu nego da se proda jedan joint» - prenosimo iz Jutarnjeg lista (14.07.2006.)

AAAA !!! Ovaj stvor je ministrica !!!

Mislim da bi prvi cilj Hrvatskog dela vutra.org trebao biti spaljivanje tog stvora. Ozbiljan sam !

A onaj sajt idem bi trebao da se zove IDEM DA JE SPALIM :D
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
@canne
na poticaj svog kolege evo javna isprika

hear hear!
Svim kravama i drugim životinjama (a to su sve višestaniène životinje) diljem naše planete,
izvinjavam se što sam vas uvrijedio usporedivši vas sa inteligencijom ministrice pravosuða.
Iskreno mi je žao! Neæe se više ponoviti.