lisce umjesto duhana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
sto mislite u upotrebi lišća umjesto duhana... lišća od vutre:goldmaryjane: mislim..
ono gori dobro mozd se i više napušiš:banana_dred: .... ja probo prije jos kad sam ovu svoju veliku biljku očerupo i jos se skontalo nes doro i ja onak pa aj da probamo... i bilo je dobro. pa zanima me jel jos neko imo vaka iskustva jel to zdravije vamo tamo i te sheme..
sta vi mislite o tome? :shit:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moj frend obozava tako motat.. probo sam i meni je ok.
Evo bas prije par dana mi kaze da mu sacuvam ako bude nesh lisca, jer da nema u sta skunk zamotat, a nevoli duhan bas.. :)

Ako hoces moje misljenje.. lisce bilo koje domaje vutre je neizmjerno zdravije od bilo kakvog kupovnog duhana. Barem si siguran da u njemu nece biti niti jedna od 15 000 raznih kemija sta sipaju u duhan.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:ludaci_lol:UPRAVO STO TI ele. ZBORIS ZDRAVIJE PLUS IPAK NEKA JEBENA PSIHOLOGIJA NA MOZAK (nema lista da neode u dim bio otpo sam zut il ja cepam radi prozracnosti i boljeg svetla..)
...kod mene se ekipa cak i "napusi"......PSIHOLOGIJA MOZGA MALOG I PRIMOZGA lol;@al:violent018: POZDRAV!!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja uvek dok ima lisca mota se s njim...Super je u kombi sa ganjom...Lepo gori...Evo danas bash rolao i mixovao liscem...Svakako je zdravije od kupovnog duvana...Dovoljno je reci sto nema Katrana i Nikotina...

Lu
 
06.09.2008
19
3
0
44
LucidDream je napisao(la):
Dovoljno je reci sto nema Katrana i Nikotina...
Lu
errr, katran je produkt izgaranja biomase i ima ga u svakom dimu...
ako mi ne vjeruješ, zapitaj se zbog čega se šunka i kobasice dime - zbog sloja katrana koji dezinficira i konzervira meso...

razlika je samo što ga negdje ima više a negdje manje
a kako ja pljugam samo čisto i to na home made nargili koja ima cjevčice profila 0,5cm, lijepo se zna skupit katrana unutar tih cjevčica
 
03.06.2008
5
0
0
43
ma nema do duvana.. otkad ga nepusim pusin 3 puta vise trave da nadoknadim nikotin.. a nikotin nije ni upola stetan ka katran u plucima.. samo treba nac granicu jer domaci duvan je prejak, a onaj ultralights ko zna u cemu to peru da izvuku katran.. tako da bi zapravo bilo najbolje pusit cisto ili vec sa liscem al to je tlaka i nije upola toliki gust ka sa duvanom.. mozda da je u kombinaciju ubacit neke cajeve?
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
ja sam cuo nege da su indijanci pusili hmelj i da je mnogo gotivnije od duvana a da malo steti plucima?
zna neko nesto o tome?
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
panketa je napisao(la):
ma nema do duvana.. otkad ga nepusim pusin 3 puta vise trave da nadoknadim nikotin.. a nikotin nije ni upola stetan ka katran u plucima.. samo treba nac granicu jer domaci duvan je prejak, a onaj ultralights ko zna u cemu to peru da izvuku katran.. tako da bi zapravo bilo najbolje pusit cisto ili vec sa liscem al to je tlaka i nije upola toliki gust ka sa duvanom.. mozda da je u kombinaciju ubacit neke cajeve?

opcenito duvan ko biljka uopce nema katrana,u tvornici ga dodaju
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
navodno listovi kanabisa ne sadrže skoro pa uopće thc-a, već uglavnom kanabionide i... umm... ove druge :D koji imaju većinom sedativni učinak i mogu uzrokovati glavobolje... kad sam bila mlada, uvijek bi u panjevima dobivali pun.k. lišća, i uvijek smo to umatali u djointove, po defaultu. s vrlo malo duhana. nije baš neka sreća. ovisi šta volite i šta očekujete od pljuge. ako volite da vas ustondira i uspava, onda je dapače - preporučljivo!

sad kad sam odrasla, opametila sam se, pa više ne uzimamo panjeve koji sadrže lišće. nisam vidjela lišća već godinama. al to je već za neku drugu temu.