Lista igara na kojima se moze zaraditi prodavajuci account-ove?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
A do bozica i nove godine.....smanji hranu,na minimum....proces hibernacije da bi preziveo,a kad dodje bozic udri po hrani i useravanju od para od igrica.:teethysmile::teethysmile:.
 
28.11.2010
21
1
0
34
Counter Strike 1.6
steam acc se vrlo brzo prodaju (iz iskustva)
novi je 80 kuna, polovni idu za 50kn
e sad kako bit u plusu,,, nauci igrat i deri online ili cak lan turnire gdje mozes osvojit steam
no postoji solucija hackiranja
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sta god da planiras igrati pa onda prodati neces zaraditi sigurno. Samo ces se navuci i stvoriti si moguci problem, osim toga sto si propao kako kazes. U svakom slucaju ako hoces kvalitetno "izgubiti" vrijeme ja preporucam World of Warcraft. Igram vec 5 godina i nisam nikada ni pomislio prestati igrati + Mist of Pandaria ( najnovija ekspanzija ) ti je izasla prije tocno 4 dana.
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Silkroad.

Ima botova (placeni ,a i besplatnih)
Prodaju se acc a i gold ,item itd.
Nekad se lepo zivelo od lvl up drugih acc.]

pozz
 
06.12.2012
9
4
3
34
frend mi mlati dobre pare na diablu 3...

A i ja sam imo par dobri ponudi za world of tanks acc, mada to nemislim prodat, navuko sam se jbg :/
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
tu se ja regam prek tebe i ti zarađuješ i te šeme....tj. svako ko klikne tvoj afiliate link tj. preko njega se rega ti dobivaš pare,pošto ti je nadimak isti kao i u linku...jel to ta igra....? mislim da se to tu ne smije radit ili ipak smije?!
 
30.12.2013
3
2
3
ok mozda sam pogrijesio ali nisam znao.
nije mi bila namjera dijeliti neki spam ali stranica je ok i redovito placa
stvar je u tome da onaj ko se registrira i treba naci samo dvojicu a ova dvojica drugu dvojicu itd i zaradjuje se novac
nije vazno sto je ovaj moj link tu NE ZARADJUJE SE NA KLIKOVIMA ovako i onako ne postoji visi i nizi jer se zaradjuje i od onih koji su gore i onih koji su dole ,postena stvar , firma ima proizvod tj daje alate za jako malu cijenu samo 10 dolara mjesecno sa kojima mozes raditi svoj postojeci biznis a mozes i njih reklamirati , zar vam video dovoljno ne govori
htio sam samo da ljudi zarade
jos jednom se ispricavam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Ja iskreno imam uparen nalog World of tanks i world of warplanes sa premium tenkovima i avionima u vrednosti od oko 50e i niko neće kupiti a nudim za 25e i imam solidno istražene tenkove-avione. Erepublik može biti dobar za prodaju, ali treba da prođe vreme da bi išta uradio :D
 

xyve420

pacijent
24.04.2021
102
639
93
Kingston, Đamjeka
Prije cca. 2 godine sam prodao WoW account sa privatnog servera za 200€, preko jednog foruma na netu... E sad, da sam zaradio pare sigurno nisam, jer samo na glavnom liku sam imao 50 dana igranja, i jos 2 lika sa nekih 10ak dana ingame vremena. Ali danas se moze zaradit lova sa play2earn platformama, ovo je vec za drugu temu (kripto) ali spomenut cu samo da sam danas u jednoj igri nasao NFT koji u ovom trenutku vrijedi oko 650$ i moze se odmah prodati :)