listovi se savinuli :S

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Prema visine biljke i njene starosti, najverojatnije je u pitanje nedostatak svetline.
Previsoka mi izgleda...

A inace, kakva ti je zemlja i jel si s necemu gnojio ?
 

n0p

Aktivan Član
02.04.2008
50
2
0
41
to sam i pretpostavio da je zbog svjetla, jer u zadnja 4 dana je samo oblacno, ce se oporavit ona il se moram zabrinut? gnojio nisam, dal bi trebo?
mislim da je visoka jer sam prekasno stavio klicu, klica je vec imala oko 3 cm, pa je sjemenka previsoko gore, dal to smeta?

zemlju sam kupio, 4-6ph je
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Opravice se ona..
Samo nisi trebao gnojiti, prerano je za gnojenje i bez potrebe, to jest kada je sve u redu ja ne bi gnojio.
Potrazi malo po forumu, ima dosta toga napisano o gnojenju.
Isto tako negde na forumu sam procitao kao da mozes da dodas malo zemlje, pa tako da pokrijes jedan deo biljke., ali neka ti neko iskusniji predlozi dali da ovo radis.

Pozdrav...:vb_kez:
 

n0p

Aktivan Član
02.04.2008
50
2
0
41
yep bilo je zbog malo sunca i zbog previse vode, danas sam joj dao samo jednom vode i ljepo se uspravila, listovi joj narasli, sad je ok.. prie sam davo poprilicno :D, cim sam vidio da dole na pijatu nema vode malo bi dolio
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ma bit će sve u redu sto posto,tako su i moje kad sam ih stavio,prvih par dana samo oblačno,izdužile se bile skroz,al sad su nastavile rast normalno,samo sam ih još malo ukopo zbog dugačke stabiljke od početka biljke,raqstu normalno.....:prof10:
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Brate sa cim si slikao ti ove slike sa temperama ili flomasterima???
Brate auto fokus malo blica ili svetla........... cuda cine!!!!

I zalivaj to po osecaju previse vode stavra blato na korenu i smanjujes dostupnost te prehrane preko korena!!!