Live Rosin - home made - Amaterski tutorijal kako napraviti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Probao sam cijedit vrhove na ovaj način i stvarno premalo rosina izađe iz vrha. Ko ima oko 400 $ i želi efikasno cijedit vrhove, bolje bi mu bilo naručit prešu iz ovog videa. S tom prešom se može izvući neusporedivo više rosina nego s peglom za kosu. Čak me jako iznenadila cijena preše koja se koristi za osobnu upotrebu, mislio sam da su takve stvari puno skuplje.

Poštovana ekipo , ne mogu pokrenuti ovaj video. Ima li netko link za nešto slično , hvala.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
@hazeri
Rosin je prakticki solventless decarboxylated extract, a odlikuje ga bogatsvo terpena i obicno se daba :D
Bud mozes iskoristit kako zelis jer ostane nesto neiskoristenih/neotopljenih trihoma.

...ako se smijem umijesat u temu
@Stipe , molio bih te da mi malo pojasniš :"obično se daba", nije mi jasno . Nije mi puno toga jasno ali pokušavam posložiti. Hvala.

@PowerSeed , ma pokušavam ali se malo teže snalazim , još sam relativno "nov" , a materija je izgleda beskrajna , i ovo sam otkrio noćas. Hvala.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Daj bolan necu po citav dan grijati kamene ploce i kao indijanac letat okolo sa hidraulicnom dizalicom, no offense.. :D
Bio mi je bestija isto dobru presu nasao, tj link, malo je skupa, ali vjerovatno cu tu uzeti, ako mi ovo ne prodje kod ovih amera..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
:drull: dobro zamišljeno i napravljeno, pogotovo ovaj stalak je dobar, ja sam probao sa kamenim pločama, i nije baš nešto.. jer 30 stvari moram od jednom raditi, a ovako samo zagriješ ovu prvu metalnu ploču jel, ne griješ ovu gornju na stalku @Pantagan ?

p.s
udari patent na pantapresu haha :thumb:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Jako zanimljivo, ovo što čitam. Imala sam prilike koristiti medical grade wax i shatter iz USA i mogu samo reći da je rad nešto posbeno. Bilo bi odlično imati ovakvu spravicu za prešanje :thumb: