Lječenje epilepsije cbd uljem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.02.2017
3
7
3
35
pozdrav ljudi,

unaprijed se ispričavam ukoliko ova tema već negdje postoji.
u žurbi nastojim napisati dok mi beba spava..
dakle, otkrila sam vas juče, dok sam bila u potrazi za iskustvima sa cbd uljem.
moja situacija je sljedeća...
epilepsiju imam unazad 4g, sada mi je 28g.
rodila sam prije 3mj, i otad se situacija pogoršala.
nekako se stabilizirala sa novom terapijom, tek sada.
mene zanima da li ima netko tko liječi svoju epilepsiju uljem.

probala sam ja neko, industrijsko, iz bio&bio, i pokušavam na sve načine umiriti to stanje u glavi.
čini me to dosta napetom, ne želim da me ograničava u životu i mojim ciljevima.
ovdje u **** sam sama, jer suprug radi u drugoj državi.
dosta se borim, i molim ako tkogod ima dobrih iskustava s njim, i kojim točno, da odgovori na ovaj moj post.

p.s.kada sam dobila epi, nisam nikad razmišljala o njoj, i bilo mi je dobro, samo jedan grand mal, i nekoliko omanjih slabosti, ništa posebno. uživala sam u svemu-život je jedan.
no , sad je siruacija malo drugačija.
nakon poroda nekoliko granda, i to stalno probadanje... magnet uredan...

sve vas srdačno pozdravljam i unaprijed hvala:))

http://alternativa-webshop.com/ulja...preporuka-na-kraju&utm_campaign=ulje-konoplje

što mislite o ovome?
 
Poslednja izmena od urednika:

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
hvala, odmah se bacam na čitanje

Pokušaj od svojih iskreni prijatelja koji nisu izdajice i nadi sjeme indica posadi oberi i pusi. Indica ima vise cbd koji lijeci epilepsiju nego thc.
Ako ti bude bolje nastavi pusit ako ne uradi sebi ulje. Pazi se i aBd da se izliječiš.
Imas kako uzgojiti indoor (unutrasnjo ) ili vani (outdoor )
Bolje sebi posadi znaš kako si uzgojila nego neku ulicu travu koju ne znaš kako je sadena i kako je skladištena i prskana lp

sativa_vs_indica_k2.png
hvala, odmah se bacam na čitanje
images (1).jpg

preuzmi (1).jpg

ETO RAZLIKE
 
Poslednja izmena od urednika:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Bar u hrv nije tesko nabaviti opremu za uzgajat :) nekak mi se cini da nije jednostavno nabavit kvalitetno ulje ako nemas dobru vezu..a growshopova na svakom cosku (al puno jeftinije ti je preko vutre polovno) ..ako imas malo vremena za odvojiti i volje,toplo bi ti preporucio da si sama uzgojis svoj lijek..a to ti je i meditacija sama za sebe,sretno
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
znam ljude koji su epilepsiju izlečili sa biljkom koja se zove ayahuasca pa proguglaj malo...
 
07.02.2017
3
7
3
35
Znam za nju, ali ona je superjaka, moj organizam je još relativno slab... sve informacije što sad kupim će mi dobro doći kada budem na 10/10 dobro. A to je naravno moguće...
Za epilepsiju je jako važno znati ( ovo pišem za druge koji imaju isti "problem") da se ne smije tretirati kao "bolest". Ona je psihička, sve si sami nakalemimo.
Moj organizam je popustio jer je bio preslab i iscrpljen i jer sam se bojala.
Jer sa počela doživljavati ju kao bolest.
Dok nisam mislila tako, problema niej bilo.
Za napade je dobro uvijek imati normabel, i ako osjetiš da će napad doći-5mg normabela-ODMAH.
I, nemas straha.

Da zbrojim, ja želim dugotrajno bolji život za sebe i ovaj mali život koji sam donijela na svijet, zato skupljam savjete. I svima hvala :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Dobro dosla na forum i samo polako bez zurbe jer zurba i presing ti stvaraju dodatni stres a to je ono cega se trebas kloniti a i bebac uzima puno energije zato saberi sve savijete i odluci kako ces dalje ali imas samo jednu opciju a to je vlastiti uzgoj jer na crnom trzistu ces tesko naci ulje koje bi ti odgovaralo a po meni tebi treba hibrid sa min 2-3 puta vecim omijerom cbd-a naspram thc-a a toga na ulici nema vec ti ostaje samo da si sama uzgojis ili da se obratis lijecniku da ti napise recept ali mislim da epilepsija nije na listi tako da nemas bas izbora...ako imas uvijete za uzgoju (stan,kucu gdje mozes uzgajat) ja cu naci vremena da ti pomognem oko opreme i nacina kako da uzgojis svoje sa min opterecenja i stresa i vjeruj puno je jednostavnije nego li se cini na prvu
 
07.02.2017
3
7
3
35
Ajme, heršteg suza u oku :)
Hvala od srca, ne znam šta bi drugo rekla...

Lječenje medicinskim kanabisom samo u slučaju djece sa teškim dnevnim napadima, tipa 10-30... pitala sam već