Ljekovi koji pokazuju krivo postojanje THC-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Dakle, osobno sam se susreo sa tabletama koje na testu daje krive rezultate, tj na testu za THC kazu pozitivno.
I pročitao sam da u slučaju testiranja obavezno napomenem ljudima koji provjeravaju.

U mom slučaju radi se o tabletama protiv gastritisa. Pantoprazole-u.
Često ih doktor prepisuje, bar je moj meni tako rekao.

Budući da služe kao kratkotrajni lijek mogu ih dugo čuvati i upotrijebiti kad zatrebaju.

A u slučaju nekakvih testiranja sigurno će pomoći. :icon_lol:

Jeli ovo besmislen podatak?

Znam da je razgovor o kemijskoj substanci ali nema ništa nelegalno u vezi teme tako da valjda ne kršim nikakva pravila foruma
 
14.07.2009
5
0
1
41
Pantoprazole se u Srbiji prodaje kao Controloc, verujem i u okruzenju da je tako, firma je Isladski Aktavis!
Nisam znao za foru, ekstra izgovor kod murkana hehe
 
14.07.2009
5
0
1
41
LucidDream je napisao(la):
a clozapine actavis?
znas nest o tome?

Klasicna spustalica.U lecenju sizofrenije se koristi,na vikipediji imas vise o njemu.


A na sajtu http://www.stardetox.com/false-positive.html su postavljena stanja i supstance koje mogu dati lazan pozitivan test na razne droge - izmedju ostalog, za THC:

THC - Substances or Conditions which can cause false positives
Dronabinol (Marinol)
Ibuprofen; (Advil, Nuprin, Motrin, Excedrin IB etc)
Ketoprofen (Orudis KT)
Kidney infection (Kidney disease, diabetes) Liver Disease
Naproxen (Aleve)
Promethazine (Phenergan, Promethegan)
Riboflavin (B2, Hempseed Oil)

Znam da se Fenergan(Sinopen, kako ga vec krste) koristi za suzbijanje alergija - bilo kao mast za spoljnu upotrebu, bilo kao tablete, a ide i parenteralno - i u debelo meso i u venu.

Ibuprofen je klasican sirokopoznat analgetik (Brufen je najcesce ime na koje sam naletao).

Naravno, sve ovo je napisano samo za urin test, ako bi se radio iz krvi, jbga onda :2flip: