LJUDI MALO MUVAJTE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ja se izvinjavam ali sebi ne trebam da objašnjavam kako se sadi crop tako da guknite nešto.Ili ovde nikog ništa ne interesuje ili sve znate pa, da bar znam u èemu je point.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Stvarno bre ljudi kazite nesto.Ni na temu kulinarstva nema komentara.Pa kome mi sve ovo pisemo?Ili se uozbiljite i prionite na posao ili ce biti :mrzimpc
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sto se tice uzgoja ja kad dodjem u cg i kad odlucim da zasadim koju biljcicu onda cu lijepo sjesti istampati sve sto si ti napisao pa polako jedno po jedno.

Mada me vise zanima za sad gajenje napolju posto cu najvjerovatnije probati prvo vanjsku vutru (roditelji), ali kad se vratim u Ameriku i ubijedim djevojku da sadimo u ormaru onda ce biti banja i tad cu prionuti na sve sto je Era napisao.

::super
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
OK predlažem ti onda da uzmeš neku sortu koja je i nutrašnja i vanjska pa kombinuj.Ima sorta kje su raðene za male gradske operacije(balokn,terasa,park,travnjak ispred stanice policije.....ne granaju se puno nisu visoke i ne mirišu previše
puno sreèe i pozdravi(poljubi) devojku i u moje ime.
::super
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
SLO-Era je napisao(la):
Ima sorta kje su raðene za male gradske operacije(balokn,terasa,park,travnjak ispred stanice policije.....


Haha pa imam jednu pricu kad smo vec kod stanice policije. Posto bih ladno mogao da sadim ispred njihovih vrata a oni nebi ni znali (hmm mozda ovi mladji narastaji).

Story:

U planinama iznad Kamenara (izmedju kotora i novog) tipovi razvili citavu farmu vutre sa vise od 50 biljcica. Ogromne ko drveta. Posijali su ih u krug a u sredini kruga ostavili prazno dje igraju karte i paze da mjestani ne kradu.

Medjutim policija dobila provjerenu informaciju da ti momci sade iznad kamenara nedje. I naravno procesljavali su cjelu okolinu dok nisu culi glasove.

Uletili u sredinu kruga i pitanje im je bilo slijedece: "Dizite se stoko i pricajte dje je ta marihuana sto sadite u planine!!!"


::histerija ::histerija ::histerija
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
E svaka im cast.Ova ti je dobra.Kod mene nije bilo bas takvih slucajeva ali je jednom prilikom kad su priveli neke momke zbog vutre jedan inspektor(stari) postavio pitanje,sve drzeci joint u ruci,"kako stave ovo u venu mamicu im narkomansku".Inace svake godine u parkicu u centru grada izraste suma biljcica jer se tu rola pa ispadaju semenke,ali naravno ne prezive posto ih izgaze.E i onda nam padne ideja da zasadimo par komada u zardinjere u basti kafica u koji dolazimo.I jedna je izrasla otprilike 50-60 cm.A basta je u centru grada pa nekad svrate i panduri.Naravno nikad nista nisu primetili,ali neko drugi jeste pa je pocupao biljku sa sve onim liscem bez ijednog head-a.Mora da se dobro odvalio ::histerija .
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ovde je sluèaj top44 , vrlo brzo rastu, ako jih ne obrezuješ ne grana se, meðu ostalim zelenilom ne istupa tolko a pošto ja imam trenutno u ormaru samo da su max rezane potruditi èu se i napravit koju fotku.
Jaèina po thc srednja od 11% pa do 16% ali radi dosta lep umeren komunikativan high.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
SVAKO IMA MOGUÈNOSTI SAMO TREBA MALO DA SE POMERI S MESTA- AKO POSTOJI ŽELJA

A i mi nememo krave(trava) i posadi to cveèe nemoj da se šališ .
peace ~)
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Hah... pa vidi, za unutrašnji uzgoj nema šanse, iako živim sam, roditelji mi dolaze u Bg svakih 3 mjeseca, a imam i uèestale posjete od strane rodbine.

A vani sam razmišljao, u neku šumicu, livadicu, samo to æe me neko uputit, kakve temperature odgovaraju biljci i ostalo. Znaèi to bi odrastalo u divljini uz moj ne svakodnevni nadzor. Èini li vam se to izvodljivim?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Nadam se da nema zamere-malo provociram ::super
IZVODLJIVO ali neka ti greenman objasni.Deèko sigurno zna a kolko sam ja razumeo radi OUTDOOR a ja sam tu da pomgnem za nutrašnji.Ne radim više OUTDOOR
I ja trnutno živim u gradu -stan.A za roditelje i rodbinu NEÈU KOMENTIRATI ZNATE SVOJE ODNOSE U PORODICI.
Ako imaš priliku saditi vani ili staklenik.
Ima ogromno dobrih vrsti OUTDOORA .

žeim ti puno sreèe u novom hoby-iu.
 
I

ixi

Guest
, ali kad se vratim u Ameriku i ubijedim djevojku da sadimo u ormaru onda ce biti banja i tad cu prionuti na sve sto je Era napisao.

a koliko je ok za vutricu da raste u ormaru?
 
I

ixi

Guest
Uletili u sredinu kruga i pitanje im je bilo slijedece: "Dizite se stoko i pricajte dje je ta marihuana sto sadite u planine!!!"


::histerija ::histerija ::histerija[/quote]



0019 ::histerija ::histerija
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mi nije ok nikako ali razmisljam pa kako bi me uhvatili kad sam savjestan gradjanin. Oni ne mogu bez naloga uci u kucu a posto ja ne krsim nijedan zakon onda nece nikad ni znati. Jedino ako mi kuca pocnet gorit ili nesto slicno pa slucajno nadju.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ja vec imam u glavi sljedeci grow koji cu napravit, bit ce puno profesionalnji, bit ce u veeelikom ormaru a ne otvoreno u sobi kako je sada, stat ce oko 4 biljke, a sjeme vec znam koje cu narucit :


Iz Aliena : Female Seeds Labelled Mix Indoor

3 x Northern Light
3 x White Widow
3 x Grapefruit
3 x Easy Bud
3 x Skunk Special

= 58 eura, i imat cu za 5 growa po 3 biljke.... :wink:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Nemozes nac cisti G-13 uopce a kamoli feminizirani... imas na alienu kad stisnes seedbank i onda malo nize imas neke vrste na popustu tako i ove feminizirane
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
ma vidio sam f.ww ali ja zelim

Sjamaan White Widow ... taj mi se onako na izgled svida. a htio bi imat 9 komada na metru.. jer glupo mi je kad ima rupa ;I

a g13 ... ako nema feminiziranih
narucit cu 2 ,3 paketa pa ko ga hebe :)