Ljudi pomagajtee molim vaaas!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.03.2009
8
0
0
34
Ljudi mooolim vas pomozite bratu u nevolji!!imam tri zenke,sve procvijetale.jedna je visoka oko 1.90 m-razgranata ima puno hedova po sebi,al malih jos.druga(meni najdraza)ima vec dosta velike hedove,visina-1.50-1.60.i jedna mala od koje ne ocekujem previse jer ima oko pol metri a vec ima hedove vece od ove najvece...ugl. PROBLEM:lešinari s kvarta nam provalili sajt i planiraju odradit berbu prije nas i sad smo glavu izgubili i neznamo kaj cemo,jer se tim biljkama radujemo vec jakoo dugo i nemremo smislit da nam neko sad pred sam kraj pobere nas trud,mislim da bi se propuco da nam sve to nestane.MOLIM vas ako imate iskustva vec s takvom situacijom da mi kazete sta da napravim...dal bi ja to mozda mogo presadit na neku foru il pobrat ranije il nes?!odgovarajte,neznam kaj da radim??!!!
 
26.03.2009
8
0
0
34
a gle neznam bas,nevjerujem da je to zrelo jos,jos ni dlacice nisu posmeđile a ni hedovi do kraja narasli...fala na misljenu al ipak nebi to napravio,bar ne jos...ajmo ljudi jos pomoci mooolim vas...blago vama koi se ne osjecate ko ja sad!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Mina.jpg

......
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Greenpower1 je napisao(la):
Ovo možda pomogne:):icon_lol:

Slazem se. :D

Ili brate jednostavno probaj, proceni, iscupaj, osusi i pusi. Znas kako ide ona narodna
Ko trazi vece izgubi iz vrece.
Brate bolje ista nego nista, ako vec ne mozes da je presadis jednostavno pocupaj i uzmi.
Zapamti onu narodnu.
I sledece godine opreznije kad ides namesto gde gajis.
Mozda bas dok ovo citas oni beru. ;s
 
26.03.2009
8
0
0
34
Greenpower1 je napisao(la):
Ovo možda pomogne:):icon_lol:
hahahah!!da moguce, ali j***ga zgašen mu je mob,ne javlja se...
slobodan-sazno sam od frenda
...ugl.probo sam jedan hedic,puca nes malo,al ono buraz nije to to....nego jel mi moze neko rec dal ima ikakav nacin da mi to presadimo??
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
ako znate zasigurno koji su,ja bi otiso licno do njih i lepo im objasnio bilo sta da se desi oni su krivi i ima da snose posledice... tako da ce ti je jos i oni na kraju cuvati...:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
stihacu i lopatu u ruke i kopaj.. probajte sto vise zemlje iskopat zajedno sa biljkom.. ak su tak velke trebate pocet negde 20cm od biljke i bar tolko u dubinu, samo vise. taj komad zemlje u vrece za smece i na novi sajt..
 
26.03.2009
8
0
0
34
slobodan-brate nemozemo,razmisljali smo mi vec o tom al komplicirano je,neda mi se objasnjavat sori...
euforija-jesi ziher da bi mogle prezivjet??mislim jel moguce uopce da ce nakon presadnje i tog stresa nastavit hedovi rast?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
sigurno ce prezivit... a kolko ce stresa dozivit ovisi kolko otkopas zemlje.. zato bolje sto vise pa je manja sansa da korijen precepas.. e sad neznam kak ti je razgranata biljka, sam procijeni kolki korijen ima pa na rad
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
pa onda ili prerana berba ili lopata u sake... ja bi se licno odlucio za lopatu sto ti savetuje i euforija,samo sto dalje od stabla biljke i sto dublje i da ti ostane sto vise zemlje oko korena. pokusaj da ne povredis koren,a mislim da je 20cm u dubinu malo...
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
matori dezuraj sa sekirom i dva ortaka na smenu ili bar dezurajte u blizini sajta tj da ti bude vidljiv i cekajte ih na prepad jer ce oni ako znaju gde je biljka jos i ako su neznalci hteti da je skinu ranije 100% ces ih docekati na delu ako imash gun to bi pomoglo .presadjivati je nemoj nikako jer je jako rizicno zato sto su duboko zile usle u zemlju i ostetices ih zajebi ono 20 cm od biljke i to jer ce otici u k,,,c. odma sutra idi na sajt i sve prilaze prepreci kanapom da bi zapeli kad budu prolazili i tad ces znati da su tuda prolazili i onda ih samo cekajte na smenu i to je to.NE CUPAJ MACE IZ ZEMLJE NEGO CEKAJ BAGRU I NAJISKUSNIJE IM OBJASNITE..poz bice valjda sve OK

:kenny_revenge:
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Postavi tablu MINE!! Ili stavi ukradi nekog kartoniranog drota (oni što stoje kraj ceste s radarom i bezveze nas plaše i stavi ga tamo)...Hahaha..Šalim se naravno,probaj presadit to..Šteta baš
 
18.09.2010
3
0
0
33
Ja bih to branio kako znam i umem,verovatno bi sator postavio tu i bio par dana dok ne sazri.A sa sobom bi poneo arsenal bejzbolki(bez vatrenog oruzja za pocetak)pa nek dodju da kradu.