Ljudi treba mi pomoc brzo!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.08.2007
0
0
0
35
Za 9 dana ce da me testiraju, a ja sam juce pusio.... Zadnji put pre toga sam pusio dve nedelje ranije.... s'obzirom da nisam mnogo pusio da li mogu da se izvucem, i kako?

Help... Please...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e ljudi i ja imam problem
kada sam krio travu od familije zakopam je iza kuće
ali nisam je umota u kesu već je samo onako stavih
i nesto se pobrkala i istrulila

međutim tu poče da raste biljka kojoj je lišće sto ka na onoj majci sto ima mićo
izraste to i dobi bijele dlake
poslije je počelo da smrdi i da smo`la
e samo što nije počela da kaplje ta mast
dofati je koza i obrsti je svu(sos joj nije treba jer je bila ka kečap ljepljiva)
dođe veterinar i viđe kozu i reče da ima vatru 38,5c

e sad vas molim ako ko ima sličnih iskustava da mi pomogne da skinem kozi vatru

vazde vi fala dobri ljudi
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
sto se tice testa...
najsigurnije ti je da varas...... uzmi pisaku od nekog frenda za kojeg znas 100% da je cist i onda.. ovo je moja metoda i pali 100% :

uzmes neku malu plasticnu bocicu ( ja sam koristio onu od afrodita acetona), nalijes pisaku unutra, zatvoris, uzmes selotejp i zalijepis bocicu ispod jaja.. pisaka ce biti topla, nece skuzit da tocis iz bocice.. savrseno. Ali kad "pisas" samo malo otvori cep tako da pocne malo curiti i proizvoditi onaj zvuk, kao da pisas..

alternativa ti je 9 dana teretane i saune i konzumacija minimalno 5-6 litara vode dnevno..
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
9 dana je puno.Ne moraš se bojati.Imaš velike šanse da budeš cist.Pij puno vode.
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Ma ti samo kupi kreatin uz koji moras da pijes 5,6 l vode dnevno i kreni u teretanu, em sto ces da se nabildujes em sto ces proci test, ne bi skodio ni test enantat ili pak mozda deca, mislite o tome:eek:hno:
 
13.08.2007
0
0
0
35
E ljudi hvala vam za korisne savete, mislim da cu pokusati sa ovim aktivnim ugljem.... Jel to sigurno pali?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.