Ljudi upao sam u los trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2013
16
10
3
Sinoc sam povuk'o dva dima od necega za sta je ortak rek'o "Pazi, ovo je dobro"... ostali su povukli po 1 i njima je bilo strava a mene je razvlacilo po celom gradu, morao sam da se setam jer me nije drzalo mesto. 15 minuta mi je kul, kuliram sam sa sobom u mislima a 15 minuta mi srce lupa ko ludo, hvata me panika, ne osecam telo... tako 2 sata... Cuo sam price o "Losim tripovima" pa pomislih da je ovo bilo jedno takvo iskustvo... desilo mi se jednom pre 10 godina i sad... izmedju sam purnjao dosta i uvek mi je bilo lepo. Da li neko ima slicno iskustvo da podeli sa mnom? Inace mislim da je ovo bilo neko prskano sranje pa zato me tako odradilo... Kazem ostatak ekipe su se luudo zabavljali pa su me zvali posle sat i po da provere kako sam... ja bio odlutao daleko pa me trazili... Pozz
 
10.08.2012
6
1
0
33
opusti se samo.. ne moze odmah na "prvu" da kontass da je los trip.. mozda je abuzenze bas dobra, mozda nisi jeo, mozda ovo mozda ono.. bruka je stvari koje mogu uticati da ti se to desi.. zato pusi i dalje, a ako se nastavi onda dodji ovdje i pitaj :D to ti je moje misljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crackmaster
08.05.2013
16
10
3
AisAsi je napisao(la):
opusti se samo.. ne moze odmah na "prvu" da kontass da je los trip.. mozda je abuzenze bas dobra, mozda nisi jeo, mozda ovo mozda ono.. bruka je stvari koje mogu uticati da ti se to desi.. zato pusi i dalje, a ako se nastavi onda dodji ovdje i pitaj :D to ti je moje misljenje

Hvala na ohrabrujucem odgovoru :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
loop i ja isto :) hahaha!!!

CM, Ti si se ustvari dosa pofalit..reći nam kako ti je bilo prejebeno.. ;) el tako.. E pa neka..
malo si se pogubija, aj, nista strasno.. Dogada se..nisi se ozlijedia, nije te privelo..moze se reci da si ima zanimljivu vecer..no need 2 panic.. ;)
 
08.05.2013
16
10
3
Sativa Diva je napisao(la):
CM, Ti si se ustvari dosa pofalit..reći nam kako ti je bilo prejebeno.. ;) el tako.. E pa neka..
malo si se pogubija, aj, nista strasno.. Dogada se..nisi se ozlijedia, nije te privelo..moze se reci da si ima zanimljivu vecer..no need 2 panic.. ;)

Neee nisam se dosao pohvaliti, stvarno mi je potreban info da znam o cemu se radi... Mada vidim da je to neka normalna pojava stoga opusteno :)

@ LOOP, haha dobar tekst xD
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
:)
ma dobar,,he h e he,,dobar,,
a jedva cekam da dodze jesen,
da i ja gubim tijelo i svjest...

edit
-stari mislim da ti nitko nemoze dati
stopostotni odgovor,Vutra je divna
i fascinantna biljka,ponekad blaga i
lagana,prava frendica,,ali nekad zna
pokazat i svoju tajanstvenu,zamrsenu
i duhovnu stranu,ajmo jos rec i opaku.
punu zavrzlama,kad svjest mjenja razinu
percepcije,,stanja koja bez pravih uputstva
tesko sebi mos pojasnit,,Bad Trip...
Psihodelicno iskustvo,,Strah i paranoja
su vjerni ljudski demoni-pratioci,,,
nakezi im se u facu ,pljuni i zapjevajjjjjj,,
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
jedan lik se napusio na zboru nekom ne znam ni ja i utripovo se da ga njegovi drugovi ganjaju i da oce da ga ubiju, i tripovo se da ce umreti da ima jos samo jedan minut zivota... e to je los trip, to tvoje nije nista opasno ;)

za ovu pricu mi je prico drug, on je bio tu, druzi se sa tim likom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crackmaster

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
znam jednog Lika,,odvalio totalno na travi,,zapravo imo BadTrip BackFlush ,
zavrsio posle tri dima ,,u Vrapcu,Njegova furka je bila,(joj zalosno ,al moram se smijat kad se toga sjetim ,,zima 1985)
kad smo podimili taj jedan Dzojnt,he he,,veli on meni onak ozbiljno,,Ako saznas slike znas kad ces umrijeti,,
ides,,velim ja ,,a on bjezzzzz,u mrak,,i da skratim pricu,posle tromjesecnog boravka u Vrapcu,,nisam imal prolike da ga pitam
kaj je mislil stim ,ako saznas slike znas kad ces umrijet,,,,,,ostace tajna zauvjek,,mrak...eto kaj vutra kod nekih psiholabilnih ljudi moze iskopat na povrsinu,,kod jos nerazvijenih i nezrelih licnosti,,,pa niti u zemljama di je Vutra dio kulture i svakodnevne prakse
djeca ne duvaju ko kod nas na zapadu,,,ovdi puno ljudi,,jako puno ljudi,,vutru uopste ne kuzi,,nit znaju kaj je trava u biti,,i isto tak se prema njoj i ponasaju,djetinjasto i neodgovorno,,ovo nije ni kritika nit pljuvanje po nekom,,ovo je moje slobodno,demokratsko
naduvano misljenje,,,,,,uzivajte
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crackmaster and Z&N
08.05.2013
16
10
3
roower je napisao(la):
znam jednog Lika,,odvalio totalno na travi,,zapravo imo BadTrip BackFlush ,
zavrsio posle tri dima ,,u Vrapcu,Njegova furka je bila,(joj zalosno ,al moram se smijat kad se toga sjetim ,,zima 1985)
kad smo podimili taj jedan Dzojnt,he he,,veli on meni onak ozbiljno,,Ako saznas slike znas kad ces umrijeti,,
ides,,velim ja ,,a on bjezzzzz,u mrak,,i da skratim pricu,posle tromjesecnog boravka u Vrapcu,,nisam imal prolike da ga pitam
kaj je mislil stim ,ako saznas slike znas kad ces umrijet,,,,,,ostace tajna zauvjek,,mrak...eto kaj vutra kod nekih psiholabilnih ljudi moze iskopat na povrsinu,,kod jos nerazvijenih i nezrelih licnosti,,,pa niti u zemljama di je Vutra dio kulture i svakodnevne prakse
djeca ne duvaju ko kod nas na zapadu,,,ovdi puno ljudi,,jako puno ljudi,,vutru uopste ne kuzi,,nit znaju kaj je trava u biti,,i isto tak se prema njoj i ponasaju,djetinjasto i neodgovorno,,ovo nije ni kritika nit pljuvanje po nekom,,ovo je moje slobodno,demokratsko
naduvano misljenje,,,,,,uzivajte

au... samo sto ne znam gde ti je taj "Vrabac" :) Imas pravo, ne kuzimo svi vutru kako bi trebali al vidj mene, pricam pricu a ne znam ni ja :) I sad sam video taj tvoj edit u proslom postu i ono... Tnx ;) Ce zapjevamo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Mitovi o prskanoj vutri... Ne znam tko bi prsko vutru i s čim bi prsko?! Vjerojatno je samo neki THC nabrijani hibrid. Ni ja ne volim kad me tak razvali kad mozak radi 500 na sat. To ti je zato što pušiš neprovjerenu vutru.

Kad te tako odvali fino izbrij do kraja, popij soka, uzmi slatkog, trči, pleši, čekaj da popusti. Ako ti nije ugodno, više nemoj tu vutru pušit. Uzgajaj svoju.
:Sun2:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
ja nisam prodavačici mogao reći šta želim,jer su mi se usta,jezik i grlo toliko zalijepili u jednu cjelinu....a trebao sam vodu pod hitno
...traženje iste po trgovini,nemoguća misija :)

no,šalu nastranu...
nemora značiti da je trava prskana,ponekad te i vlastita odvede na taj put :) tako da opušteno,pripremaj se za sljedeći trip
pozdrav....