Ljudi upao sam u los trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2013
16
10
3
VenloNL je napisao(la):
ja nisam prodavačici mogao reći šta želim,jer su mi se usta,jezik i grlo toliko zalijepili u jednu cjelinu....a trebao sam vodu pod hitno
...traženje iste po trgovini,nemoguća misija :)

no,šalu nastranu...
nemora značiti da je trava prskana,ponekad te i vlastita odvede na taj put :) tako da opušteno,pripremaj se za sljedeći trip
pozdrav....
hehe hvala... Shvatio sam da moram da pazim na kolicinu koju unesem kad je u pitanju nova marihuana... Ako purnjam jednu istu, tacno znam koliko mi je dovoljno ;)

Evo, upravo mi je do jaja od proverene kolicine xD
 
11.05.2013
22
29
0
i meni se jednom desilo nesto slicno samo mi se zacrnilo pred ocima a noge mi se pocele klimati, haha sreca pa je proslo za minutu sve :)
 
08.07.2013
1
0
0
Ej drugari meni treba neko iskusan da da odgovor na pitanja koja cu da postavim.
Imam 24 godine i pusim ganju vec 8 god najmanje i stvarno obozavam da pusim. Zadnjih 4 godine nisam pravio pauzu sve ukupno mozda mesec dana da nisam pusio ali ne verujem ni toliko da je bilo, ok uzimao sam i neke druge gudre ali ne nesto preterano, jednom se otkinem u godinu dana, mislim da to nije preterano. Evo sta se meni desava...
Od februara ove godine dobio sam napade panike, mada i nemam stalno napade panike koliko me drma anksioznost. Zajebao sam se, verovatno, pa sam bio kod psihijatra i oni su mi dali ona sranja da pijem Ksalol i neki antidepresiv i meni kao bilo kul neko vreme ( naravno dzidzim svaki dan i dalje ) i onda odjednom pocne opet da me cepa ta anksioznost bas onako nenormalno ali nisam depresivan, aktivan sam koliko mogu radim i neku ziku i sve to lepo ide superica , imam i curu zivimo zajedno i sve je da kazem savrseno ( detinjstvo nije bilo bajno... )....... I da ne smaram vise mojim problemima mene interesuje da li postoji sansa da me od vutre cepa anksioznost jer sam nezasita stoka???????? Ako jeste tako meni nije frka da batalim neko vreme nego mi je frka da ne na vucem fobiju pa da posle nikad vise ne zapalim dzoint a bre volim da se nadrkam, i mnogo sam uzivao godinama u tome i sad svaki put kad dunem cigaru posle mi nije dobro, ne mogu da se smirim a pijem lekove na koje se navlacim a oni ne deluju. WTF? Ajde neki savet molim vas!
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
  • Mislim da ces morati da batalis sve na jedno 3-4 meseca pa posle polako uvodi otrove da vidis na koji si alergican. Meni je ladno pritisak skocio na 150/100, dobio diazepam, mali, da krnem svako jutro pre posla dok ne vidim od cega je...
 
08.05.2013
16
10
3
bongkihot je napisao(la):
Ej drugari meni treba neko iskusan da da odgovor na pitanja koja cu da postavim.
Imam 24 godine i pusim ganju vec 8 god najmanje i stvarno obozavam da pusim. Zadnjih 4 godine nisam pravio pauzu sve ukupno mozda mesec dana da nisam pusio ali ne verujem ni toliko da je bilo, ok uzimao sam i neke druge gudre ali ne nesto preterano, jednom se otkinem u godinu dana, mislim da to nije preterano. Evo sta se meni desava...
Od februara ove godine dobio sam napade panike, mada i nemam stalno napade panike koliko me drma anksioznost. Zajebao sam se, verovatno, pa sam bio kod psihijatra i oni su mi dali ona sranja da pijem Ksalol i neki antidepresiv i meni kao bilo kul neko vreme ( naravno dzidzim svaki dan i dalje ) i onda odjednom pocne opet da me cepa ta anksioznost bas onako nenormalno ali nisam depresivan, aktivan sam koliko mogu radim i neku ziku i sve to lepo ide superica , imam i curu zivimo zajedno i sve je da kazem savrseno ( detinjstvo nije bilo bajno... )....... I da ne smaram vise mojim problemima mene interesuje da li postoji sansa da me od vutre cepa anksioznost jer sam nezasita stoka???????? Ako jeste tako meni nije frka da batalim neko vreme nego mi je frka da ne na vucem fobiju pa da posle nikad vise ne zapalim dzoint a bre volim da se nadrkam, i mnogo sam uzivao godinama u tome i sad svaki put kad dunem cigaru posle mi nije dobro, ne mogu da se smirim a pijem lekove na koje se navlacim a oni ne deluju. WTF? Ajde neki savet molim vas!

Losmi the Evel je napisao(la):
  • Mislim da ces morati da batalis sve na jedno 3-4 meseca pa posle polako uvodi otrove da vidis na koji si alergican. Meni je ladno pritisak skocio na 150/100, dobio diazepam, mali, da krnem svako jutro pre posla dok ne vidim od cega je...
Joooj meni je isto bilo... napadi panike. Samo sto nisam tad uopste pusio... Pritisak mi bio skakao do nebeskih granica, i u pocetku nisam znao sta mi je, mislio sam "e popusio sam ga na ceo zivot, imacu probleme s pritiskom"... To je stvaralo jos vise panike i meni bilo gore. Isao sam na VMA gde su mi napravili sve analize za srce koje se mogu napraviti (ja tako zahtevao), malo sam pljun'o kesa al smo zakljucili da mi nikakav djavo sa srcem i kardio sistemom nije. (ako nekog interesuje proces, rado cu mu odgovoriti) Sve to je trajalo oko godinu dana, u pocetku, septembru 2010, intenzivno svaki dan jedno mesec dana sam kolabirao pa posle sve manje.... negde u martu 2011 sam radio te analize, cak sam i cigare ostavio, i kad sam izasao sa VMA gde su mi rekli da mi je sve u glavi, ja zapalio cigaru i verujte nikad boljeg osecaja... onda sve manje i manje tih pojava da bi na kraju prestalo... Secam se jednom, imali smo svirku i mene uvati... aha! Nista, momci ostali bez ritma, ja zavrsio na krevetu u hitnoj... u Avgustu 2011 sam iskusio penicilinski shok, koji me nije onesvestio nego bacao po ordinaciji kao napad epilepsije... svetla i zvukovi su se pretvorili na horor a sve je to lepo ostalo upamceno u labilnom mozgu koji me onda trolovao kad sam otisao u ambulantu ( napadi panike, jel ). Jos za vreme onih starih napada sam zamolio doktorku da mi prepise bensedin uz objasnjenje sta mi je (jer sam kod svakog napada zavrsio u hitnoj i tamo su mi uvek dali inekciju bensedina). Kad sam imao bensedin kod sebe, osecao sam se sigurnije... a da vam kazem, do dana danasnjeg sam iz te kutije popio SAMO 3 tablete. to je skoro za 2 godine. Ima jos roman da napisem pa cu da skratim i dacu vam nekoliko saveta:

- Napad panike se kod mene manifestovato u pocetku osecajem kao leptirici u stomaku (mada ovo je bio pterodaktil), da bi nakon toga uzledio nagli porast lupanja srca, ubrzano disanje i flesevi vrtoglavice. Kad je bilo kod stadijuma pterodaktila, ja sebi lupio samar umio se ladnom vodom i govorio sebi "majmune jedan, opet ces da padnes na ovu glupost, nije ti nista" ili "zemlja zove majmuna, zemlja zove majmuna" xD Pomoglo mi je da izravnam osecaje panike i besa pa nije nastavilo sa vrtoglavicom i lupanjem... ako sam pak osetio da ce da se pogorsa u sledece stadijume, ja brzo izdrobio bensedin, popio i za 5 minuta meni bilo ok. al kazem, to sam morao samo 3 puta ta uradim, svaki napad sam umeo doobro da iskontrolisem.

- batali SVE pilule koje su ti dali doktori, uzimaj ih samo ako MORAS!

- casica dobre domace rakije na prazan stomak umiruje, ni jedan doktor ti nece reci suprotno ;)

- Setaj, trci, razmisljaj o putovanju kroz galaksije ili o necem sto je tebi fascinantno.

- budi vise sa devojkom, grlite se, mazite... pomaze..

- Hrani se zdravije! Osecaj da si uneo hranljive i zdrave materije u organizam pomaze kod lecenja ostecenih nerava...

Da kazem kako je meni pocelo: na poslu sebi dajem nemoguce ciljeve i kad bi ostalo nekoliko sekundi da nesto zavrsim a ja vidim da ne mogu da zavrsim - krenuli bi leptirici u stomaku kao reakcija na napetost,,, dan za danom i odjednom sam osetio kao da mi je neki nerv pukao u stomaku i leptirici poleteli po celom telu **BAAMM VRTOGLAVICA*** **BAAM LUPANE SRCA***


upoznaj sebe i upoznaj nacin na koji te 'vata panika. Lecenje onda lako ide =o)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Losmi the Evel

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Dobro vecer drustvo :upiii:.vidim da je ova stranica vec odavno zamrla ,pa hajde rekoh sebi da ju ozivimo,jer ja isto imam veliki problem sa napadima straha.koristim Marihusnu u obliku ulja vec puna cetiri mjesecaPrvi puta kada sam se predozirala a bilo je to na samom pocetku uzimanja.Strahovi koji su izlazili iz televizora ,neobjasnjivo nesto .Zatim su uslijedili napadi smijeha bez ikakvog povoda.Nakon toga sve sto sam htjela da kazem morala sam odpjevati.Stanje se nije ponavljalo vise jedno dva mjeseca,da bih nakon kemo terapije dobila masovne proljeve ,osjetila veliku slabost i u tom momentu razvila strah.Javljaju se pretezno u jutro i pred vecer,a pocinje sve sa jako velikim nemirom i drhtanjem tjela.Imala sam nekih mjesec dana mir ,i tad sam bila jako sretna .E sad slijedi moje pitanje.Naime strah i osjecaj nelagode javio se ponovno kada sam povecala dozu na maximum ,jer sam ju na jedno vrijeme bila malo smanjila,pa opet povecala.Moje pitanje je:dali je to povecanje doze uzrokovalo napade panike,i ako jeste dali ce prestati kad se tijelo navikne?Molila bih iskusne clanove da mi daju savjet,jer stojim pred operacijom jetre a sa ovom panikom to nije dobro.Unaprijed se zahvaljivam .Tri u jednoj.:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lunnamoon

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
to je samo reakcija na jako velike doze ulja. vjerujem da ulje ima puno THC-a a malo CBD-a pa zato tako djeluje. proći će kad se tijelo navikne.