Ljudi...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.10.2008
9
0
0
34
http://www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs


Mali je ubijen ko na tripu, a ljudi se smiju.
Nemozes vjerovat kakvih kretena ima, a to daje ZUBAR, jebeni ZUBAR.
A ljudi daju jos komantare tipa 'nema veze on je zubar' ili
''Relax, you are taking this way to seriously. Real drugs have nothing to do with this. The fact that the kid had a tooth removed and was put on some sort of sedative is completely legal. It's funny to see anyone react to this sort of thing so just lighten up.''

Do koje granice seze ljudski kretenizam?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa smiješno je
Vjerojatno je fizička šteta zanemariva u usporedbi s boli da koju bi osjetio da nije korištena anestezija
Čisto sumnjam u neke štetne psihičke posljedice

(nisam upućen ali eto nagađam)

Tak da ne vidim u čemu bi bio problem

Što se tiče toga jel droga ili nije droga to je totalno nebitno

eto moje "skromno" mišljenje
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Azzareus stvarno ne vidim šta si se toliko primio. Dobio je neki anestetik, koji eto pored glavnog dejstva ima i to sporedno, pa je i smešno videti reakcije deteta na tako nešto. Neće ga sigurno ubiti, niti će usloviti da se puca u venu kroz deset godina, opusti se.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ovaj video sam okacila prije neki dan pod jutjub must see...ne znam sta se sada ljudi cude. bolje da je pod anestezijom nego da mu vade zub na zivo???! kaze dobro genjo...

brisi ovu temu :lock:nepotrebno....
 
09.10.2008
9
0
0
34
Problem je sto ovo nije anestetik nego jebeni ketamin, jedan od jacih halucinogena/disocijativa.
To se ne daje djeci, a cudim se da niko nije povukao parelelu sa faking bed tripom, mali je slomljen.

@Genjo, mali bi preferirao i heroin umjesto boli, to ne znaci da ces mu dat omg.
Ima drugih normalnih anestetika...
Mislim da neko ide okolo i daje djeci tripove... to je vama ok??
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hahahha:D

Znate šta je još najbolje u svemu?:D šta je mali ovo izbrijo "odraslije" nego šta bi to neki mulci izbrijali:D inače, ne vidim uopće nikakve bed tripove ili da se lima lomi...dobro se drži, iako mu je sve "čudno"...to je čak totalno zanimljiva stvar:)) a i kad pogledamo, bilo kad da se ta gudrovina uzme u životu, uvijek budu slične reakcije po pitanju percepcije...jedino nam svijest evoluira pa lakše i bolje vodimo rad di mi to želimo (fokus) :)

Meni ovo čak baš simpa filmić:) psychonaut junior...go boy, go! :p