ljutko neuzgojić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam već duže u istom stanju ko psajko u onoj temi kak mu pun qrac frkiranja i paranoje zbog dima.
blesira me zvati neke munjare da si sredim dim.a gajiti nemrem jer nemam uvjete.
eto otvorio sam ovaj thread jer sam dosad milion puta popizdio zbog toga.

kad me opere malo nervoza, bedara, sunjara, i sve ostalo zato jer nemrem gajti
nešto ću napisati u ovaj thread
ako će ti biti lakše napiši i ti:sun2:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Poistovijećujem se s tobom !
Nemam gdje ,a trenutno nemam ni vremena cak i kad bi i mogao!
Sredjivat mi je stvarno mrsko,jer se tesko moze doci do icega a i ako uspijes to je tako smece da stvarno se neisplati.

Tak da u zadnje vrijeme sanjam vrhove ,i budim se sa slinavkom po jastuku .... hihihihi

jbg valjda ce doci neka bolja vremena...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ista stvar ne duvam jer neću da duvam svašta ,samo nije da mi je sad mrsko zvat nekoga
ne moram ih ni zvati ima u mom gradu uvijek brlje ,kad naleti nešto da valja to je ionako uzgoj ili od nekog mog bližeg prijatelja ili par nekih rjetkoih ljudi koji takođe odrade nešto za sebe,pa eto naleti nekad i to je sve .

Uzgajati ne mogu jer živim sa starcima i jbg . Pisao sam već o tome na par mjesta pa neću više zamarat ljude s tom pričom a ni sebe ne da mi se tipkat ,vruće je ko u paklu.
znači još jedan Neuzgojić više.

A imao sam i to sam pisao , jedan propali pokušaj kad su me pokrali,nikad nisam saznao tko su , tko je god glup je ako mi je počupao radi sebe,bile su nezrele i trebalo im je još po mjesec i nešto ,sadio bio na selu daleko daleko mjesta gdje živim ,u selu odakle su mi starci porjeklom ,bio kod bake i djeda 6 mjeseci non-stop i uzgajo kad jedno jutro samo rupe, iz korjena ih iščupalo .

Tako da je stanje što se mene i uzgoja tiče skroz loše.
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Pridružujem se nažalost i ja u ovu temu...glavni razlog: "Živim sa roditeljima"...
E a kad vidim šta se prodaje dođe mi da pokažem staroj pa da se smiluje i da dozvoli neki indoor...
Al nada zadnja umire...bit će i to jednog dana:)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
pa zar je moguće da samo nas 4 imamo frustracije izazvane nedostatkom uvjeta za indoor....:sick:

Ajd bar su svi ostali bolje sreće....:dog_walk2:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Hahahaha...ne zaboravite i mene:icon_lol: samo kaj sam skroz ohladio za bilo kakvo živciranje..nemogu/ne smijem i točka:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

PEACE!:maryjane:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Svizac_:) je napisao(la):
Pridružujem se nažalost i ja u ovu temu...glavni razlog: "Živim sa roditeljima"...
E a kad vidim šta se prodaje dođe mi da pokažem staroj pa da se smiluje i da dozvoli neki indoor...
Al nada zadnja umire...bit će i to jednog dana:)

Ma moji sve znaju vidjeli su i White Russian i Ketama Hashish i nalazili su mi kako vi to ovdje kažete većina panjeve ovih naših smrdara , za njih je to sve isto zabranjeno i gotovo .
Jednom samo imao par biljaka na balkonu ali to mi je bilo najumornije ljeto u životu,starci su svaki dan bili luđi i luđi dok jedan dan stara nije skroz popizdila jer neka susjeda dolazila i skužila neko cjeće kroz zavjesu samo što nije vidjela sve kako treba jer je zavjesa ono malo gušća pa se vidi samo kao silueta ,znaš na šta mislim.Onda je ova naravno ,k`o žene upitala "kakvo je ovo cvjeće nisam ti prije vidila da imaš cvjeća po balkonu osim onog u saksijama na ogradi što vise .A stara ju je slagala da su to sadnice breskvi i stoje na balkonu dok ih kao ne preuzme ovaj neki tamo , nije sad to bitno za vas ovdje . Uglavnom ova nije to ni vidjela kako treba i stara ju je slagala ,a sve da je ova i vidjela o čemu se radi u redu je ženska ne bi nikome rekla sigurno.
Samo jebiga moja stara se boji murije i zakona i onda još starog ustrtari više napuni mu glavu kako je ova to vidjela i onda moradnem sve počupati bacit u smeće . Imam super pogodan balkon za uzgoj ,ono standard ograda željezna 2.5-3 m,zidovi s dvije strane po 1.20 m ,što je najvažnije okrenuto na jug, ne vidi se ništa jedino kroz ogradu ali zato sam ja stavio od vrha ograde do dna kao neku krpetinu da se ne vidi na balkon odozdo.Moglo se vidjeti jedino iz helikoptera .Iz susjednih zgrada ne može se vidjeti ništa. Ali džaba sve ne možeš ti to uvjeriti i gotovo lud narod i zaboravi ili ubij i onda hajde u zatvor jebiga.

Mislim, probaj ti tvoja stara je tvoja ,želim ti da ne bude luda kao moja , a ovo što ja imam ne bih poželio nikome , da neko može biti toliko zatučen pa to je nevjerojatno.Strpat će te u zatvor ,zatvoriti će te ,to ne bih više slušao svaki dan ni za kilo najboljeg Hašiša na svijetu .
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
samo kaj sam skroz ohladio za bilo kakvo živciranje..nemogu/ne smijem i točka:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

PEACE!:maryjane:

to je i moj recept.
al ponekad mi jednostavno, stvarno bude pun qrac blagodati ove demokracije...:sick::sun2:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ja izgleda imam srece sto su moji starci spaljeni...i ja prije nisam smio uzgajati ali odjednom promijena totalna...sad smijem i sve to pod uvijetom da drzim sve u svojoj sobi dok ne naraste a sta cu s tim starce nebrine...
jedino sto se i oni boje murije pa mi nedaju da narucujem sjeme ili bilo sto takvo...
sve dobro mora imati i svoju manu...nazalost...:)
 
26.06.2007
3
0
0
82
@ svizac_:)

pridruzujem se frustracijama nazalost :icon_frown:

kao sto i sam znas: "nigdje masnog heda"....

ajde valjda ce se stanje popraviti, malo da prodju suse :sun2: upeklo brate :sick:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
pa nadite nekog lika sa sela... nek vam sredi neki prostor (sto na selu nije uopste proble) na nekoj njivi ili sta vec i uzgajajte... verujte mi nije problem naci prostor negde na selu..
znaci na poso trazite neke seljake kojima pokazes par crvenih i to je to... aj nek vam je sa sreco
I jos nesto, prvo se raspitajte o liku, kakav je, jel imao nekad nekih problema il nesto slicno, da nebi naleteli na neku budalu koja ce vam kasnije doci glave...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kanehbosem je napisao(la):
kad me opere malo nervoza, bedara, sunjara, i sve ostalo zato jer nemrem gajti
nešto ću napisati u ovaj thread
evo opralo me a u qrac ...grrrrr....
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Joj i mene ....evo baš uletio neki "skunk"...koštao ko Svetog Petra kajgana a niš posebnog efekta. Suuuuuh, bez mirisa, a okus ko slama..:sick:

**** pod bubrege :dog_walk2:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
e dečki vama u gradu izgleda nije lako gajit,kod mene ovdje di živim,3 km od grada,savršeno,ni selo,već nekakvo naselje a malo dalje sve bogte šumetina.livade,ravnice,mjesta dobrih ko u priči,i svaki dan otkrivam nova mjesta...:181:
ne bih vam bio u koži
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
E pa ljudi ja juce uzeo tri keta za licnu potrebu tako da mi je:sun2:, ALI sam glup pa sam se izbedacio u glavi do jaaaaaaja, znaci u fazonu sta se lozis, vidi kakav si klosar nemas pametnija posla nego da trosis repa na gudru, bolje da trazis pice, bedaaaaak. Ali ja se jos vise izbedacim kad vidim da sam sposoban da se tako izbagujem pa sve u krug:sick:. E al znate sta bre boli me bre ***** zivoy je mnogo kratak da bi se ja drko sa tim, ma ne zanima me bre nista!:icon_lol:
''Ekipa u krizi o gle kakvog cuda
Nema vise granja iz huda
Nema ni ekstaza, tripica ni pda
Izdali nas dileri ko Isusa juda''
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
kane ? da li si razmisljao o micro uzgoju ? 1 kuciste tower i hps 70w ? Ako uradis kako treba izgledace kao komp i cuce se kao komp...