ljutko neuzgojić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jesam brate inq ali ne kapiram kako?

za prvu fazu dok je biljka još dijete je ok.
1.ali brijem da u određenom momentu preraste, vald je to cvjetanje kad je velika za kućište?
2.osim toga, neznam kako riješiti smrad tj. miris šta već?
prosvijetli me:)
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
Inq je napisao(la):
kane ? da li si razmisljao o micro uzgoju ? 1 kuciste tower i hps 70w ? Ako uradis kako treba izgledace kao komp i cuce se kao komp...

e care jel bi mogao nešto više o tome napisat...pod neku dr. temu kod uzgoja,jer mi je potrebno pošto živim u sobi 3 x 3...
tnx
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
jesam brate inq ali ne kapiram kako?

za prvu fazu dok je biljka još dijete je ok.
1.ali brijem da u određenom momentu preraste, vald je to cvjetanje kad je velika za kućište?
2.osim toga, neznam kako riješiti smrad tj. miris šta već?
prosvijetli me:)

1. ne preraste :) stavis je cvetanje dok je mala ili cak odmah na cvetanje. I dobijes malu biljku
2. miris resis sa rucno napravljenim filterom od aktivnog uglja.

e care jel bi mogao nešto više o tome napisat...pod neku dr. temu kod uzgoja,jer mi je potrebno pošto živim u sobi 3 x 3...
tnx

Uskoro stize kompletan vodic za micro grow u kucistu ... sutra uvece najverovatnije
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
uskoro na vašim kioscima a bogami i kompujterima naš novi (digitaln) roman:
TRAVA U KOPMJUTERU heheheh

oćemi trebat neki software za to??? (zabrinuti)
 
18.11.2007
18
2
0
37
I meni je bio problem gdje uzgajati, zivim sa starcima koji ne podnose drogu ali ja reko sta da radim ja moram pusit i tako ja zasadio. Biljka izrasla na prozoru do nekih 15cm onda sam ju presadio u vecu posudu i stavio pored kuce i pita mene stara kakav ti je to cvijet, ja reko ma dao mi lega i ona kaze dobro. Meni bilo dobro njoj bilo dobro dok nije pocela stavljat "cvijet" pored stazice gdje ga svi vide, a ja ga svaki put vracam na mjesto i pitam ja nju tako jednom zasto ti meni stalno premjestas cvijet a ona meni kaze da je steta da se takav lijep cvijet nevidi od drugog cvijeca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
kanehbosem ajd malo lakse sa postovima i ponavljanjem jednog te istog u 63 razlicite teme.
tu odgovaras covjeku koji je zadnji put bio na forumu prije 10 godina.
tesko mi se snac vise, hrpa tema a o jednoj te istoj stvari
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful