Loša vutra,ili je ipak do mene...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.12.2019
0
8
3
27
Nedavno sam prvi put probao skank sa drugom (oko 1g),popusili smo ceo gram,ali nije bilo nikakvog efekta osim sto su nam bile crvene oci,bukvalno nista kao da nismo ni pusili.Mislili smo da je to jer je prvi put pa smo uzeli neku drugu travu da pokusamo opet ali ovaj put samo vrtoglavica/gubitak ravnoteze i to je to.Ako moze pomoc,ne znam da li je do vuje ili do nas,zasto nije bilo nekakvog efekta(paranoja,euforija itd...) xd.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
izbaci taj pojam iz vokabulara ako te ozbiljno zanima cannabis :)
da li je do vuje ili do nas
moguce i jedno i drugo
nije paranoja ono sto se ocekuje od vutre. to je nezeljena nuspojava koja se desava nekada kod nekih, ne svih.
 
10.12.2019
45
232
33
28
Ne znam na osnovu čega očekuješ da ti ljudi odgovore? Nit znamo šta si pušio da eventualno možemo da kažemo da je do vuje::listomahanje::
Na osnovu priče gde kažeš da vas je 'omašilo' obojicu, dva puta i to po gram :svadja: Samo je jedno jasno, da si mlad popušio marketinški trik zvani skank.
I nije mi jasno, zar nemaš nekog iskusnijeg da sa njim ispališ jedanu frulicu, pa sam sebi daš odgovor na pitanje.
I naravno no hate buraz, svi smo bili mladi i zeleni ali granice moraju da postoje.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Na ulici je Skunk sve ono sto je uzgojeno ispod lampe,a Skunk je ustvari samo jedan od bezbroj strainova..vrsta.
Meni mozda najdraza...skunky okus...Skunky boja..skunky rad,skunky miris,pa budes too skunky..i onda na Vutru....sta mi je !!! hahah :)
Svasta ti je :)
 
Poslednja izmena:
20.12.2019
0
8
3
27
Ne znam na osnovu čega očekuješ da ti ljudi odgovore? Nit znamo šta si pušio da eventualno možemo da kažemo da je do vuje::listomahanje::
Na osnovu priče gde kažeš da vas je 'omašilo' obojicu, dva puta i to po gram :svadja: Samo je jedno jasno, da si mlad popušio marketinški trik zvani skank.
I nije mi jasno, zar nemaš nekog iskusnijeg da sa njim ispališ jedanu frulicu, pa sam sebi daš odgovor na pitanje.
I naravno no hate buraz, svi smo bili mladi i zeleni ali granice moraju da postoje.
Opet kazem da mi je tako receno,ne znam maltene ni sta je skank,ali taj ko nam je prodao nas sigurno nije "zavrnuo",ali opet ne znam kako bar nekakav efekat nismo osetili,bila je oba puta trava a ne neko lišce napomenucu opet...
 
19.04.2016
95
67
18
Meni se samo cini da su i njega i drugara dobro zavrnuli za pare!
Ljudi ne kupujte po ulici sve i svashta i od svakog, nije zdravo!
ko zna shta ste mogli popushiti... od nekog fikusa,do tamjana, i eto sranja!!!
kada kupujesh kupuj provereno, a ako mozesh josh bolje da se bacite u grow!
Peace :joint:
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Je, istina, evo tek sad kako sam probao vlastitu uzgojenu vutru, jasno mi je da sam se do sad napusio i one stvari, kamoli ne lose vutre. Ugl kvaliteta nije niti za usporedit, samo mi nije jasno sa cime ju toliko uniste-pretpostavljam lose susenje....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Eto jučer mi nakon dužeg vremena - pljuga tako loše sjela, da sam se skoro ispovračao. Prije sam mislio da je to do loše vutre, s obzirom da sam prije nekad imao tako situaciju, ali očito je do mene, pošto sad imam vlastitu. Nisam pušio već 5 dana, i jučer navečer zapalim, onako cca 70% vutra, ostalo duhan. Znači želudac mi se digao, nikakva hrana ili voda nije pomoglo. Užas baš. Ne mogu povezati što mi tako zasmeta, možda samo loš dan za želudac.

Pa sam se probudio u 04h, psi laju, nešto lupa preko puta u borovima, očito sove opet vode kolo. Naravno nisam mogao zaspati, pa sam si zapalio u to fino doba noći.I normalno je sve bilo. Faking želudac. ::banjahanje::