Lokalno (INTERMEÐUNARODNO) udruživanje !"Let us join(t)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ma jes' tako,ali ako se covek sali na racun Hrvatske a i sam je odatle,i pretpostavljam da je Hrvat ja ne vidim tu nista lose.S druge strane u poravu si da se stvari uglavnom generalizuju tako da...ne moze covek da bude pametan :pivo
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Vutru ne treba reklamirati(ona je reklama sama za sebe)mislim na bedzeve,majce,plakate,to nam ne treba.Trebaju nam mala udruzenja koja ce se vremenom udruziti i postati jedno jako udruzenje koje moze da promeni pogled na legalizaciju.Udruzivanje gradjana u cilju promene zakona o marihuani sa krajnjim ciljem legalizacije.Ovde se postavlja pitanje prava i slobode coveka i gradjanina,a moje prvo slobode je ugrozeno,jer ako ja glasam za ljude koji ne podrzavaju legalizaciju onda se desava to da sam ja sam sebi kriv sto su mi ugrozene slobode.Hocu da kazem da su politicari ti koji kroje zakon,a ja cu da glasam za onog ko prekroji zakon u iteresu legalizacije...ili..nema glasa!
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
malo æu preimenovat ideju od san pedra.
vutraslaviju ili vu-slaviju di æe biti legalna majka priroda i vladat æe narod tj.napušene straješine.
 
06.01.2006
6
0
0
e, a zamisli da se stvarno naðe neki politièar koji bi htio legalizirat? muahaha mac ljudi bi mu dalo glasove.. al s druge strane.. crkva i to.. mda.. ne bi dobro prošo, u glavnom :roll:

je da politièari kroje zakone, al mac njih su konzervativni što se tièe droge, alkohola itd.(ili bar takvu sliku predstavljaju javnosti, ono, povjerenje, blabla..).. treba èekat da svi poumiru i mi doðemo u njihove godine i na njihova mjesta, pa se možda onda nešto pokrene :evil:
a kako smo mi poèeli, u biti idemo u nazad.. 0,0 promila i te spike.. umjesto da legaliziraju vutru oni æe još i alkohol stavit van zakona..

ae
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
vidim u tebi se klje više likova priæa kako bi sve bilo dobro onda odjednom a tu bi bilo to i to loše to nevalja onda nešto treæe kako bi bilo dobro da svi pomru proèita sam post par puta i nisam skroz skužija.možeš li molim te za mene maloumna jednostavnije napisat? ako je cili narod protiv necega onda se nemore...zaboravija sam šo sam tija reæ... nemore se protiv naroda.ljudi æe se pobuniti.dosta politike i tog sranja.trudi se,nek se svi trude i uspit æe mo legalizirat i travu i alkohol i sreæu kod ljudi.i više me neæe ove budale zvati drogerom,ionako mi se jebe mene taj naziv ne vriða.
 
06.01.2006
6
0
0
ma to ti je post toka misli :wink:
pojednostavljeno- bilo bi dobro,i mladje osobe bi bile za legalizaciju (ne jer su svi napušeni nego èisto jer veæina njih ima mišljenje da je to sve stvar osobnog izbora, ako æeš se drogirat, u redu, ja ne moram).. s druge strane crkva sigurno ne bi, i to povlaèi za sobom još masu vjernika, i mislim da bi to ipak bila veæina..
i da, ko što si reko, nemožeš protiv naroda.
i dosta politike :)
 
12.01.2006
10
0
0
Ljudi, prijatelji, drugari vutru nikada nece legalizovati :cry: jer tako Bushevcima i ostaloj gamadi ostaje manje prostora za manipulaciju ljudima, manje ratova, manje ljudi koji zele moc nad drugim ljudima, na cemu se cela ova civilizacija zasniva. Zbog njih sad ja ne mogu da idem u Hrvatsku na more, u Sloveniju na skijanje, u makedoniju na muvanje i u BiH na duvanje zbog 15 kretena koji su zajebali 40.000.000 ljudi rasturili do jaja drzavu i zaradili milione :x
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Cannabis æe legalizirat...Pritisak se vrši svakodnevno, medicinska istraživanja osporavaju laži i dezinformacije ovih 7 desetljeæa... No ono što je najbitnije i što je jedini argument zbog kojeg se sa sigurnošæu može oèekivat legalizacija je novac. Cannabis æe se materijalno iskoristi i u svrhu zabave (nažalost, tako æe bit prikazan) i zbog zdravstva (medicina i korporacije æe zgrnut bilijarde i bilijarde novaca na ovom podruèju prodaje)... I heroin bi se prodavo legalno samo kad ne bi bio toliko štetan.
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
doors,daj boze da se legalizira ili barem dekriminalizira,al cisto sumnjam,kaze mi frend da su ga neki dan iz krim policije,zaustavili i pretresli i njeha i auto i jos jednog koji je bio snjima u autu beu ikavog povoda i naloga,cak sumnjam d aimaju pravo na to
 

DoK

22.01.2006
1
0
0
one :srtze: je odgovor! Kod nas u Križevcima ima dosta ekipe koja se opušta Biljkom, a opuštanje je po svim medicinama i filozofijama osnovno za zdravlje. Isto tako bi bilo zanimljivo istražiti kako kristali djeluju na svaku stanicu, vjerujem da stanica postaje elektrièki vodljivija, ne nastaju ni najmanji grèevi. Uz to treba ispoštovati i neke druge osnovne potrebe poput tekuæine i kalorija, naravno ne bilo kakvih, a to se opet svodi na to da je ono organsko najzdravije, znaèi uglavnom vegetarijanska prehrana i dosta razni èajeva, opet po potrebi. Bitno je i da organizam ima konstan ritam, što znaèi da se održava uobièajeni raspored spavanja, obroka itd. Naravno za desert dobra debela pljuga i nema da se ne doživi 150 :lol:
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Srbiji se sprema veliko ciscenje pa u sklopu istog se sprema od strane Demokratske stranke i pratecih stranaka tog sektora, i legalizacija marihuane. Ideja za ovo je stara, ali kolko cujem posle izbora i jos nekih TRAS i BOOM, stvari, eto nama legalizacije oko 2009. To je najnovije sto sam cuo.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Da da,moguce je .Jedino sto moze da bude problem su izbori.Sta ako neko drugi sastavi vladu a demokrate opet u opoziciju?Ovde se nista ne zna i sve je moguce. :lol:
 
23.01.2006
5
0
0
Oni koji se "bave" politikom nisu u stanju da se otvore i priznaju kako duvaju od osnovne, a toliko vole moc da im pomisao da udju u rat sa matorom murija ekipom oko toga, smrdi koliko i oni, jer podlezu smradu novca, onog lakog i prljavog.
Treba se lagano setiti filosofije iz 95-96. kako krenuti na Slobu, tako i ova stvar sa legalizacijom.
Lagano i pametno. Malo skrab ovde, malo skrab tamo, pa malo neko kaza ovde, pa tamo, sve do dobijanja rezultata o masi koja je spremna da glasa za open your mind, pa makar i ne radi duvku.
Organizacion mora da postoji, u smislu danas u toliko i toliko u svim mestima gde to moze.
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
èini mi se da dan kada æemo moæi slobodno na ulici zapaliti nije tako daleko. Mediji, pogotovo internet omoguæavaju ljudima kolko tolko istine o marihuani, te podizanje globalne svijesti o toj biljcim, njenim moguænostima i pozitivnim stranama kojih je jako puno. Problem su konzervativni ljudi na vlasti koji ne razumiju koliko bi bolje bilo legalizirati, a s druge strane neki od njih imaju prste debelo u narko vodama i imaju velike prihode od toga tako da im je u svrhu da ilegalno i ostane ilegalno, jer u protivno više neæe novci teæi u njihov džep nego u državni proraèun.
 
23.01.2006
5
0
0
Moze li se odstampati logo pa ga lepit na pravilna mesta, za pocetak. I ja sam svestan da su oni koji su najodbojniji drustvu sad, ili nekad, dosli do svojih 5 min. kasnije ili nekad. :twisted:
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
mislim da je najvaznije da se dekriminalizira,idemo korak po korak,pa cemo i do legalizacije doci i mislim da bi svatko od nas za pocetak bio zadovoljan s time,ja cak ni netrazim da mogu ici po gradu i pusit,al brate mili,daj legaliziraj to,pa nek i bude zakon da se smije samo po kucama i stanovima i nemoj na mene gledat ko na ubojicu jer imam jonit kod sebe

forumasi iz Hrvatske su sigurno culi za onog monstruma,sto je nedavno ubio psa s vilama i sjekirom i to vlastitog psa,jer je bila prerazigrana i lik dobije 5 mjeseci zatvora a sposoban je bilo kad to isto ucinit bilo kom drugom zivom bicu i on je sad bolje proso,neg netko koga se uhvati s maricom
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
DEKRIMINALIZACIJA u smislu 1.Da se ne kaznjava posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu 2.Da se ne kaznjava gajenje makar jedne biljke za licnu upotrebu.
Ovo bi bilo sasvim dovoljno ako se uzme u obzir 1.Da se pusenje cigareta u zatvorenim prostorijama i na javnim mestima od skoro kaznjava pa nebi bilo u redu da se to na marihuanu ne odnosi 2.Ako ne zelimo dilere na ulicama i ako ne zelimo od njih da kupujemo svakakvo djubre,mozemo legalno da zasadimo biljku za svoju licnu uptrebu.
(Boze ako i ti citas ovo,uslisi moje zelje,a ja ti obecavam da cu biti dobar}