Lokalno (INTERMEÐUNARODNO) udruživanje !"Let us join(t)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Svi prijedlozi koje dajete u vezi plakata, èlanaka, letaka i opæenito širenja realnog znanja u smislu borbe protiv stereotipnog razmišljanja stvorenog putem iluzija uz upotrebu logiènh i geometrijski veoma savršenih sustava materijalnog iskorištavanja uz potpunu negaciju "vlastitosti", ne mogu doæ do ostvarivanja putem interneta... Treba doæ do okupljanja u poèetku manjih grupa sastavljenih od èlanova i istomišljenika po podruèju promjene i djelovanja na užem dijelu življenja... Drugim rijeèima, svi Vi koji živite u jednom gradu se skupite i osnujte se... Tako nek se napravi na više mjesta (što više država to bolje), da bi nakon negog vremena moglo doæ i do spajanja i udruživanja, te samog zajednièkog koherentnog djelovanja.

Ovo je inaèe bio plan nacista u 2.svj. ratu kako da ukinu socijalizam u Rusiji (nakon što su trebali pobijedit u Operaciji Barbarossa)... Djelovanje na mnogo manjih centara te nakraju ukidanje samog soc i samouspostava vlasti nad slomljenom Rusijom. Na principu iskoristimo njihovo oružje protiv njih samih:)))

HITLER Vs. BUSH?! SAME SHIT DIFFERENT ASSHOLE!

Togeather we grop: are strong
UNITED IN ONE WE STAND
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
tocno si reka.al i plakati mogu pomoci tako da se naðu ljubitelji weeeeeeeeeeed-a u tvom/mom gradu/državi.
tribali bi postavit svjetlece reklame po autocestama LEGALISE IT. skupit ljude napravit veliki plakat LEGALIZIRAJTE(u know what) i zalipt na misto di najviše ljudi proðe.jeste vidili što je bilo u mom gradu za antu gotovinu.samo su pocinioci uvaceni.postavljen veliki plakat SRETAN TI ROÐENDAN ANTE.
opis smajla NEVIDIM DOBRO U ZADNJE VRIME,KO DA MI OCI BIZE ~~ , 0025 IRITIRA ME OVA NEPRAVDA NA PODRUCJU EX YU, ::dzok DOBRA JE OVA ŽIŽA
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
što se tièe reklama svjetleæih (?) vjerujem da to košta para i para... (i još tolko:)
Što se tièe poboljšanja pristupa prema travi (pogotovo u aspektu graðana), nemoguæe je zapoèet program borbe sa zadnjom toèkom zahtjeva, tj. legalizacijom... Prvo se mora radit na dekriminalizaciji i smanjenju postojeæih zakona vezanih uz, kao i na postupnom iznošenju realnih èinjenica naspram propagandnih dezinformacija i nonsensa.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
doors_of_perception je napisao(la):
što se tièe reklama svjetleæih (?) vjerujem da to košta para i para... (i još tolko:)
Što se tièe poboljšanja pristupa prema travi (pogotovo u aspektu graðana), nemoguæe je zapoèet program borbe sa zadnjom toèkom zahtjeva, tj. legalizacijom... Prvo se mora radit na dekriminalizaciji i smanjenju postojeæih zakona vezanih uz, kao i na postupnom iznošenju realnih èinjenica naspram propagandnih dezinformacija i nonsensa.

trebat che vremena i vremena.....od nashe djece djeca i ta spika... ::histerija ::histerija
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
trebat che vremena i vremena.....od nashe djece djeca i ta spika...

Ne bih reko... mislim da æe veæ za nekih 20tak godina stvari bit doslovno suprotne od današnjih.
Vidimo da svakim danom razne znanstvene udruge dokazuju medicinsku djelotvornost marihuane kao i skidanje stereotipske etikete. Što se tièe medicinske primjene, marihuana æe se veoma brzo probiti u legalni dio zakona...a šta se tièe legalizacije, hehe, vjerujem da æe država s guštom dizat pare od poreza puno brže nego šta mi mislimo.
Zapravo, samo je pitanje vremena, koje je svakim danom sve bliže.
A što se tièe iskrivljenog mišljenja u ljudi, to realno nije problem...èim država bude rekla da više nije kažnjivo zakonom ljudi æe automatski promjenit naèin gledanja... Jebiga, takvi smo...nažalost.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
trava ce tad biti ka i alkohol.odes ugrad napusis se doðeš doma mater i caca te razbiju ka picku i sve po starome.zamisli umisto polja kukuruza,žita i tih kuraca u slavoniji vidiš polje vutre.tebra ja bi se odma bacija na posa pa živia bi u tom polju.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
pravila su stvorena da se krše.
svaki zakon ima rupe.
nebi bilo nista ako te ne uvate.kako mogu dokazati da kradem ako nemam ništa kod sebe njihovo.budes brz,napusis se pa i poletis ka avion.mozda i prezivimo.
 
18.07.2005
2
0
0
evo vidim da si iz opatije, ja sam iz rijeke i vec sam se raspitivao o nekakvoj udruzi i ima zainteresiranih ljudi i znam otprilike kako bi to trebalo izgledat ali to treba organizirat i onda se aktivno baviti time i voditi to(npr. treba ocekivati nekakvu reakciju medija, treba naci sponzore itd...) a to nitko nece ili nema vremena (mislim, razumijem ja to, ni ja bas nemam previse vremena a o mojim sposobnostima da nesto organiziram bolje ne pricati).

ali jos uvijek ja mislim da treba nesto probat, evo tu nas je sad dvoje, mozda ima jos ljudi na forumu koji zive tu blizu pa bi mogli probat nesto i dogovoriti
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
mali_zeleni je napisao(la):
ali jos uvijek ja mislim da treba nesto probat, evo tu nas je sad dvoje, mozda ima jos ljudi na forumu koji zive tu blizu pa bi mogli probat nesto i dogovoriti

shta niste svi blizu,kad je hrvatska tako malena??? ::histerija ::histerija ::histerija
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Posto smo sad republike za sebe - to je vec medjunarodna saradnja.
To je vec ispunjen uslov za prijavljivanje na razne medjunarodne projekte( to znaci i priliv sredstava)

sretno
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Hm.... postoji jedna vrst ljudi koju zaista ne podnosim i ne volim a mi ih zovemo tasterima... kako izvesti sve ovo a da nam tasteri ne pokvare zurku?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
shta niste svi blizu,kad je hrvatska tako malena??? ::histerija

Smijala se sova sjenici... ::behehe
Ajmo se malo smijat Sloveniji koja je najmanja pa je debelo po pitanju razvoja i ispred Hrvatske i Srbije (pardon SiCG, nikad nisam pridodavao preveliku pažnju za taj naziv...). Ovaj komentar se ne odnosi samo na Tebe Smokemashine, veæ na sve one takvih šala...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
eeeee, necemo se svadjati... SLO je ste manja ali kao sto rece doors 10ak godina je isprad nas... a SiCG i Hrvatska su priblizne velicine... :) po "duzini" barem, ako nista drugo... mada ako bude ovako kako je krenulo :):placko) - ostanemo bez CG, pa Kosova, pa na kraju i Vojvodine... bicemo manji od Slovenije ::histerija
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Smokemashine se koliko ja shvatam shalio,da kazemo,i na svoj racun,posto je i on iz Hrvatske,tako da ne vidim u cem' je problem.Inace,u sustini,malo smo zesci,onako,svi zajedno.Buranija smo nevidjena i to treba da nam je jasno.
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
i kad se svi izdelimo na sve i svasta
doci ce neko ir eci, a da mi stvorimo jednu Sveslaviju....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Smokemashine se koliko ja shvatam shalio,da kazemo,i na svoj racun,posto je i on iz Hrvatske,tako da ne vidim u cem' je problem.Inace,u sustini,malo smo zesci,onako,svi zajedno.Buranija smo nevidjena i to treba da nam je jasno.

Vidiš, nažalost ono što mi zovemo šala èesto nema isto znaèenje... Sve "šale" na raèun plavuša, Bosanaca, Slovenije ili bilo koje druge zemlje ili pojma nisu šale za one na koje se odnosi (jer dolazi do generaliziranja) jednostavno zbog sadržaja a ne forme.

Napomena:)
Nikome ne solim pamet ili "tjeram" njegov tok radnji na svoj mlin... :pivo