LookOut

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2015
20
51
13
Bio sam registrovan na forumu pre 3-4 godine, ali posto sam davno zaboravio nalog od tada forum posecujem(retko) i to kao gost. Odlucih da napravim nalog i odmah pitah svoju lepsu polovinu za neku ideju sto se tice imena mail-a/naloga, a da opet niko ne zna da sam to ja. Posto nismo smislili nista gotivno, ostade nam samo surova istina: kidamo. Naravno Gmail, Yahoo i ostali su bili zauzeti te naleteh na Outlook. Dok sam pravio mail skapirah da Outlook moze da bude anagram(tj. na 'Satrovackom') LookOut. S' obzirom u koje svrhe je pravljen mail odlucih da to iskoristim i napravim mali projekat koji ce se zvati LookOut. 'Projekat' se zapravo razvio iz prvog rada koji sam napravio za potrebe profilne slike na forumu. Bilo sta na tu temu cu jedino objavljivati na forumu.

Cini mi se da je poruka LookOut dovoljno jasna, pogotovo ljudima na ovom forumu. Prvi rad je malo sprdnja na racun teorija zavere (a bice jos takvih) koje se ticu paklice/dizajna Marlbora gde su navodno sakriveni znakovi KKK-a, Iluminata i kojekakva cuda.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaDafakaTebReX