Los trip mucnina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.04.2014
1
0
0
Uzimam vutru 1-2 nedeljno ali vecinom dobijem mucninu nesto kao groznicu, bukvalno utrnem ceo nista ne osecam, u pocetku prvih 15min se smejem onda me uhvati paranoja, cisto me neki strah obuzme i neki sram od drustva cak i od samog sebe, desava mi se skoro isto zadnja dva dana, samo prvu noc je bilo zestoko povracao sam 5 puta, slusao bih pesmu a cuo bih sasvim drugi ton i drugu pesmu :D ludnica znaci, ali ne volim bas to takvo stanje kada mi se zgadi kada sam utrnut i sram kad me obuzme, e sad dali je problem u vutri ili u meni cini mi se da je ova vutra mnogo jaka, po malo je lepljiva i mnogo loseg ukusa.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:signs051: o neeeeeeeeeee,opet mučnina od trave,nova tema,100-ti puta,hehe

https://vutra.org/index.php?s=05bdf2e653ed1ef6882972a381ac34c1&app=googlecse#gsc.tab=0&gsc.q=mučnina od trave

Toliko ti je muka da ne vidiš da ima pretraga foruma :D
Upišeš samo npr,muka mi je od trave i čika google te baci odmah u graveyard :D takoda ne mora moderator.
No dobro.šta je tu je,ako ti je muka nemoj jest' luka :D nego malo pročitaj prvo pravilnik,pa redom dalje o uzgoju,pa vidi kako se sadi pa ti možda neće biti muka.
Aj,opušteno samo.

P.S. sada ozbiljno,ako ti je muka...nemoj duvat.Tako je meni od alkohola ,pa ne pijem.
Mani se duvanja u društvu,povuci 2 dima pa preskoči krug,preskoči i drugi da vidiš kako će ti biti.
Osim ako ti drugari ne viču da si phickica što preskačeš....e to je već drugi par opanaka :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.