Los trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2019
2
5
3
31
Pozdrav ekipa. Marihuanu pusim rekreativno i u zadnje vreme mi se sve cesce desava koju god vrstu da zapalim da me baci u nekakav los trip. Jednostavno kao da mi mozak ode u rem fazu ne mogu nista da pricam sa ljudima oko sebe nije bitno dal je najbolji frend ili kad sa burazom zapalim uz gledanje tekme. Primetio sam da takodje ako se dopisujem sa nekim ne mogu da pratim teme i ostajem bez teksta totalno. Na kraju samo ostavim telefon i takav zombičav odlazim da spavam posto je to jedino sto mogu i sto mi mozak zeli. Jednostavno kao da me uhvati neka paranoja od ljudi od tema od razmisljanja uopste cak me nekad zna opaliti osjecaj da me u grudima nesto pritisce. Stvarno nihe udoban osjecaj bio sam prestao sa travom pa sad zapalim ponekad i uvjek mi se desava isto jednostavno odem u sobu upalim tv i kao zombi zaspem posto ne mogu razmisljati niti funkcionisati. Znam da je duzi tekst ali morao sam da podelim sa vama posto svaki savjet ce mi dobro doci. Zasto je to tako,kako to da promenim? Pozdrav canabworld
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ista stvar mi se desavala prije 5-6 godina. Znaci smotam si joint 0.3 g, ispusim i paranoje po glavi, bas to sto kazes od ljudi od razmisljanja ama bas od svega. Zapalio sam ili s nekim ista stvar bi mi bila. Ne da mi se nije dalo pricati s ljudima jer sam napusen pa ono de brate pusti me nego nekako kao da su me neke paranoje pucale po glavi i uopce nikakav fokus nisam imo na temu, msm jesam znao o cem se prica ali mozak automatski stvara neku paranoidnu sliku i uvijek je ta druga strana nekako prevladavala i pokopavala pravi smjer teme. Full sam se lose osjeco u to vrijeme jer sam bas volio pusiti a opet me puco neki neugodan osjecaj, samo da mi je zapalit lec na krevet i bit u svom svijetu ali cak ni tad nisam imo mira i tad su mi se vrtile po glavi samo lose stvari. Msm nisu toliko lose nego ono zasto svijet nije ovakav, zasto je odnos ljudi ovakav, zasto ne moze bit bolje i te spike... Shvatio sam da je to sve u mojoj glavi i da mi trava samo govori sta sve moram promijenit kad nisam napusen. Okrenuo sam se vise sportu i svjezem zraku, radio sam stvari koje me ispunjavaju i cine sretnim. Cito knjige, istrazivo, nekako pokuso izgradit jos cvrsci stav u svom zivotu i uz to sve i dalje sam pusio ali na drugi nacin. Napravim isti joint, znaci 0.3 povucem 2 dima i pustim 15 min, za 15 min opet i opet pauza i treci put do kraja. Na kraju svega toga sam shvatio da mi je 0.3 bilo puno(ulicna vutra).. Danas u prvu bez beda gram za dobro jutro a travi se zahvaljujem sto mi je na taj nacin, kroz strah pokazala gdje bi se trebo jos vise izgradit. Pokusaj ovako kao ja, ne moze ti odmoc. Malo pomalo dok ne naviknes, kasnije sve to dođe na svoje :)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Kako kaže rKj420 sve je u glavi.:thumb:
Znam kako ti je :)...onaj osjećaj tuposti i bezvoljnosti koji je nekad teško iskontrolirati, ulična vutra zna itekako tako okrenuti. Mislim da smo svi ovdje više - manje to doživili, netko to lakše podnese netko teže.:D
Posadi nešto svoje...to je sasvim druga priča, osjećat ćeš se motivirano, sretno i zadovoljno.;)
Drukčija je i pozitivnija vibra ;)...uz sav trud i brigu, a na kraju svega nagrada i zadovoljstvo...ne možeš se osjećati loše.;)
 
Poslednja izmena:
30.09.2019
2
5
3
31
Da brate bas tako. Neka paranoja koja nema veze ni sa cim jednostavno zakucam u neku prazninu a ne znam iz kog razloga je tako. Kontao sam i ja da je to u glavi i nekakve zivotne stvari da mi naprave taj kolaps jer prije dok se pusilo nije bilo brige ni pameti samo sprdnja "daj vamo te rizle i pojacaj bas da tuce". Moracu nekakve stvari promeniti iz korena pa onda i probati zasaditi jednu stabljiku. Neka sve krene od starta. Kakva vrsta za zasaditi je najbolja po tvom misljenju?

@NewPlayer
Probacu brate i to hvala na savjetu

@rKj420
I ja kontam da je to i bas cu probati sam da zasadim hvala na savjetu!
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Prestaneš neko vrijeme, a poslije izbjegavaš uličarke i vidiš kako dalje.
A sadnja... Ako kreneš računaj s tim da se možeš navući. Mislim na uzgoj. Pa onda počmeš čitat sve o kanabisu(biologija, kemija, ekologija, politika, sociologija i još pun kufer -logija i -ika) i dobiješ jednu temu u životu koja te vadi iz svakodnevnih gluposti i smiruje. Da sam ranije otkrio uzgoj i da je literatura bila tako dostupna, mislim da bi potpuno drugim smjerom danas išao. Grow!!!
 

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Nije lose ponekad napraviti pauzu. U svemu, pa tako i dimu. Ali fakat na ulici ima svega i svacega, osim kvaliteta.