Losa iskustva sa online shopovima

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
703
2.311
163
Izgleda da stranice nisu fake ali vidim dosta reviewa da ljudima kroz nekoliko mjeseci se pocne kvarit, da je podrška loša, pa kad dobe zamjenu da i taj rikne. Malo previše paprena cijena za tako veliki broj loših ocjena.
Zašto ne bi probao sa nekim provjerenim proizvođačima kad već planiraš iskeširat veću sumu novaca.

03.03.2016
13
10
3
Imaš pravo. Ovaj Optic 2 mi je zapeo za oko na ledgrowshop, ali nisam htio naručivat od njih. Po specifikacijama se čini kvalitetan proizvod, a i izgledom me malo zaveo pa nisam obraćao pažnju na reviewove.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
987
4.625
163
Sumljivi su jako, meni je paypal vratio novce jer se tamo nisu opravdali ignorirali su poruke od paypala i presudilo u moju korist, ja sam stvari dobio i pitam ja njih prije 2 dana sto da napravim, da im posaljem novce ili sto. Jer bezveze mi, stvari dosle, a pare nazad dobio nebi htio neke probleme oko toga imat a oni meni ne odgovaraju na mail uopce.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
987
4.625
163
Sponzor gore, Ima nesto vise cjene ali je korektan poslovanjem. Support im je također za svaku pohvalu. Jedino su cjene zeru skuplje.
Ima masu dobrih shopova u danasnje vrijeme gledas da je unutar EU i unutar 3 dana je kod tebe vecinom (ako si iz EU), samo kacaj ime shopa u google i "reviews". Ili provjeris na trustpilot stranici sto ima o shopu.

@Trulyo Ovaj ducan provjeren sto si stavio, narucivao od njih isporuka 3 dana bila. ALi obrsi iz posta link, zbog reklame.

Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
01.02.2019
515
2.052
163
Ma nema kod njih toga što meni treba, konkretno tražim te famozne cijevne grijače za boks, u RH ja to nemogu pronači.

Budem se služio trustpilotom, jer web shopova more, a često naletim tu da je bilo problema sa nekima.

Za ovu nema ništa tamo, ali stranica mi izgleda dosta oke, Njemci.

Slične teme