Losa iskustva sa online shopovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Izgleda da stranice nisu fake ali vidim dosta reviewa da ljudima kroz nekoliko mjeseci se pocne kvarit, da je podrška loša, pa kad dobe zamjenu da i taj rikne. Malo previše paprena cijena za tako veliki broj loših ocjena.
Zašto ne bi probao sa nekim provjerenim proizvođačima kad već planiraš iskeširat veću sumu novaca.
 
03.03.2016
18
19
3
Imaš pravo. Ovaj Optic 2 mi je zapeo za oko na ledgrowshop, ali nisam htio naručivat od njih. Po specifikacijama se čini kvalitetan proizvod, a i izgledom me malo zaveo pa nisam obraćao pažnju na reviewove.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Sumljivi su jako, meni je paypal vratio novce jer se tamo nisu opravdali ignorirali su poruke od paypala i presudilo u moju korist, ja sam stvari dobio i pitam ja njih prije 2 dana sto da napravim, da im posaljem novce ili sto. Jer bezveze mi, stvari dosle, a pare nazad dobio nebi htio neke probleme oko toga imat a oni meni ne odgovaraju na mail uopce.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Sponzor gore, Ima nesto vise cjene ali je korektan poslovanjem. Support im je također za svaku pohvalu. Jedino su cjene zeru skuplje.
Ima masu dobrih shopova u danasnje vrijeme gledas da je unutar EU i unutar 3 dana je kod tebe vecinom (ako si iz EU), samo kacaj ime shopa u google i "reviews". Ili provjeris na trustpilot stranici sto ima o shopu.

@Trulyo Ovaj ducan provjeren sto si stavio, narucivao od njih isporuka 3 dana bila. ALi obrsi iz posta link, zbog reklame.
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma nema kod njih toga što meni treba, konkretno tražim te famozne cijevne grijače za boks, u RH ja to nemogu pronači.

Budem se služio trustpilotom, jer web shopova more, a često naletim tu da je bilo problema sa nekima.


Za ovu nema ništa tamo, ali stranica mi izgleda dosta oke, Njemci.
 
01.11.2019
542
8.156
233
Čitam i nije mi bilo svejedno kad sam vidio vaše komentare na stranicu ledgrowshop.eu... Moje iskustvo snjima je totalna suprotnost. Međutim zahvalan san :vutra: i @FatOne - u što je otvorio temu i raskrinkao prevarante.
https://www.ledgrowshop.eu/s nje sam naručio ViparspetraV450, uplatio putem Internet bankarstva nakon toga poslao mejl s računom. Odgovorili su isti dan sljedeći radni dan je bilo poslao naravno, dobio sam podatke za tracking paketa. Nakon te naruđbe mozda tjedan dana nakon naručio sam ViparspetraV300, clip fan 5W, ph tester (onaj sa epruvetom od general hipodronical) i hangere za panele,ali za panel je pisalo da ga nema na lageru. Naruđbu sam predao, platio opet poslao račun. Odgovorili mi nakon 5 dana da je poslano. Znači nikakvih problema nisam imao, a nažalost predložio sam stranicu jer je imala povoljne cijene i činila mi se bolja od naših stranica gdje su paneli preskupi ili ih nema.
Ovu drugu sam označio jer je to ista stranica.
BestGrow.cz | Největší český GrowShop pro indoor pěstování
Takozvana prevara ako prođe, prođe.
Žalosno je što to prolazi, a oni koji trebaju nešto poduzeti u vezi toga su to i smislili...
 
Poslednja izmena:

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja 10 god kupujem od jednog domaceg shopa koji radi na podrucju HR i SLO netreba placati unaprijed niti karticama,naruceno dode u roku 3-4 dana i placa se pouzecem,brijem da nesmjem napisati o kojem shopu se radi al koga interesira moze mi se javit u inbox.
 
03.03.2016
18
19
3
Od njih redovito uzimam zemlju, gnojivo i potrosni materijal, mislim da sam i sator kod njih uzeo. Odlicni su, posiljka stigne nakon 3-4-5 dana, sve stealth upakirano. Preporuke s moje strane. Svjetla nisam kod njih narucivao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.241
1.098
Trøndelag
Top shop, moja preporuka. Upravo mi stiga zemlja od njih nedavno. Imargo.de imaju svasta ali ih zaobidi, radi neki razvaljeni lik i salje krive narudzbe, jos nece da uzme Retoure nazad :fuck:

edit: boksvi su im top, ista kvaliteta kao homebox doslovno.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle