Losa iskustva ?!?

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
112
88
43
www.legalizacija.org
Bilo bi interesantno da svi koji su imali neprijatna iskustva tj. eventualne zdravstvene probleme vezane za upotrebu marihuane to ovde podele sa nama.

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
121
1
0
33
www.labrnja.tk
Paranoja, ubrzan rad srca, drhtanje, visok pritisak... zbog preforsiranja jakom gandzom. Nimalo prijatan rad. Umjereno ljudi, isto k'o sto ne valja popiti 3 deci alkohola na eks ne valja ni vutru forsirati.

Naravno treba izbjegavati i travu sumnjivog porijekla, jer moze bit prskana raznim supstancama...

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
59
2
0
dobar topic.

pod jedan, ochi-vid. Chesto posle intenzivnog varenja, posle nekoliko dana, pa kada prestanem. suze mi ochi, i kao da losije vidim. Ali to sto mi suze i sto me peckaju to je veci problem (alo to se ne desava kada sam navaren)

pod dva, Kvalitet kose se bar kod mene pogorsavao...majke mi...ala sam fenser ::zidoglav
Ali ozbiljno..ne dotice me bas nesto..ali tako je...evo sada kako sam straight, imam tako lepu kosicu :)))

ostale..sve je bilo o.k.
Dobro chesto sam imao gorushicu, ali to je jer sam bahato trpao i slano i slatko posle dubokog stonda ;)

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
45
Paranoja, povisena tenzija ponekada, smanjena komunikativnost, ponekada, umor (ponekad).
Nego da pricamo o dobrim iskustvima?:)

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
45
Naravno!!
U razvoju coveka vaznu ulogu imaju i ta "predubedjenja" ili osnovni stavovi o necemu.
Mislim da je bolje za samu covekovu psihu da su ti stavovi pozitivni (u smislu: "ne ostavlja" naspram "ostavlja malo"). E sad, ja najvise volim da znam realnu situaciju (dokle moze, koliko), tako da to tek kada budem uspeo ja sam da dodjem do informacije.

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
121
1
0
33
www.labrnja.tk
Pa od ganje definitivno možeš past u nesvjest, ali ne znam je l' ostavlja posledice. ~)

Kažu neki da uništava moždane æelije. No to se ne može potvrdit a ni opovrgnut nikakvim experimentom, a moždane æelije ionako odumiru svakog dana... No ne razmišljajte o tome, strašno paranoièno zvuèi. ::zidoglav

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
59
2
0
Spirit Dancer je napisao(la):
robot_minimal je napisao(la):
jako lekovita stvar koja ne ostavlja nikakve posledice na organizam...

::super
lol

"ne ostavlja" - los izraz.
manje nego ostale psihoaktivne stvari ostavlja.

nemoj biti naivan.
ostajem pri svome ... ne ostavlja

::histerija
vidis.
Kako se to kaze???
Kada se smejes samo sebi a nisi ni svestan.
Koliko godina imas???
Znas da si malo tvrdoglav?

peace!

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
95
2
0
30
Kakav si ti Rastaman ako verujes u negativne efekte marihuane ?
Budi malo pozitivniji , pa truju te i izduvni gasovi iz fabrika automobila .....

ali posto si uporan evo priznajem bole me pluca ...
OK?

i da zelen sam jos ,svega 17 ....

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
112
88
43
www.legalizacija.org
Kakav si ti Rastaman ako verujes u negativne efekte marihuane ?
Ovo moze da zvuci slicno kao na primer ovo : "Pa jel' si ti normalan,kako da verujes da ganja nema negativne efekte ?Vidi ove narkomane kakvi su."
Moje je pitanje bilo i,to me stvarno i interesuje,da li je neko imao losa iskustva.Ne dali veruje ili je cuo negde ili nesto trece.Samo iz iskustva.

p.s.Pazi na pluca ::super

23.01.2005
47
1
0
41
pa definitivno je da neka loša iskustva ima, uvlaèenje i zadržavanje dima u pluèima sigurno nije zdrava stvar ali mene to sad toliko i ne brine koliko recimo opasnost da negdje padnem zbog trave ili da me recimo otkuca diler e to bi veè moglo bit neugodno iskustvo...

24.04.2005
11
0
0
33
meni se ubrzalo vreme. ili sam ja ostao u vremenu.
bio sam na cesti..i sve pokraj mene je proletilo
a ja sam ostao na mijestu
trajalo je 3...4.. sekunde
Luda voznja ::histerija