Losa iskustva ?!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
UUUUUUUUUUUUUUUUUUU da! DEPRESIJA!.

osobe koje se puno puse ( HARDCORE ) ; tipa ja

zna doc do NE DEFINIRANIH POTREBA I OSJECAJA!

neznam dal sam gladan ili zedan dal sam sretan ili tuzan!


jednostavno EMOCIONALNI SJEB!....

pripazite na to ... al za takvo nesto se vrti CCA. 50g 3dana ( domacice ) tako ja duvam proteklih 2 godine i sjebalo me. UMJERENO I NP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Carax
23.07.2006
0
3
0
Paranoja, povisena tenzija ponekada, smanjena komunikativnost, ponekada, umor (ponekad).
Nego da pricamo o dobrim iskustvima

Paranoja je zbog drzave odnosno naseg mentaliteta nemoj to da te brine !!!
Povisena tenzija moze ali ako se bas otkidas.
Smanjena komunikativnost - Da nikad nisi uzimao Kanabis imao bi taj osecaj ;) kao i za umor to je potpuno normalno i nema veze sa Kanabisom jer ako se fizicki ne kreces neko vreme bez obzira sta da uzimas isto ces se osecati nakon nekog rada.

Sigurno ako si sportista nije dobro uzimati Kanabis.
Ne moze svako da bude dobar sportista tako da neko to shvati odmah a neko ne odustaje nego trenira dok ne slomi nogu i onda shvati da nije rodjen da bude Sportista nego navijac i da mu ne treba mnogo snage da bi navijao vec je dovoljan jedan Joint za njega i drustvo i naravno dobra tekma.

Ni jedan covek na planeti ne moze da trci kao kad je bio sportista ili dete niti da se oseca tako.

GODINE URADE SVOJE , LJUDI SE MENJAJU TOKOM GODINA PA AKO PUSE VUTRU NEMORA DA ZNACI DA JE TO OD VUTRE. ZAPAMTI OVO ;)
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Tu i tamo me znala oprat paranoja, a samo jednom peckanje kod srca od neke lude vulje...ali to je prošlost. Sad samo èilam... :)

Takoðer nisam pristaša prenapušavanja ili konstantnog pušenja, iz dana u dan. Onda mi to izgubi svaki èar. Evo još malo pa æe biti 3 mjeseca da nisam zapalio, al' kad zapalim bit æe mi skoro ko prvi put. To je to! :) :banana_jea: :banana_zelena: :banana_narandzhast: :hippy: :gold_maryjane: :cool_smoking: :bong: :spliff:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
A èuj, da sam u moguænosti najvjerojatnije bi dimio i (puno)èešæe, ali obavezeeeeee... :? :)
Ja sam imao razdoblja kad nisam pravio pauzu dužu od max.3-4h u razdoblju od mjesec dva...ali to te fakat zgazi, fizièki i psihièki.
:idea: Prije toga si ovo - :banana:, a nakon tih 2 mj. si ovo - :banana_tuzhna: ili ovo :banana_smorena: hehe

:respekt:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Hepi_žirafa je napisao(la):
Ja sam imao razdoblja kad nisam pravio pauzu dužu od max.3-4h u razdoblju od mjesec dva...ali to te fakat zgazi, fizièki i psihièki.
:idea: Prije toga si ovo - :banana:, a nakon tih 2 mj. si ovo - :banana_tuzhna: ili ovo :banana_smorena: hehe

:respekt:

Ja isto samo u razdoblju od godinu dana,svaki jebeni dan
kako ustanem prvo obavezno :spliff: uz kaficu,a kad doðem sebi ponovo :spliff: ili :bong:.Jednostavno sam bio konstantno uduvan,živio život uduvan godinu dana.
Ispoèetka je bilo super a poslje jednostavno pušiš sve više i više a sve te lošije radi.Na kraju sam više pušio samo da ne budem sjeban a ne zato što mi je bilo dobro.Bio sam postao potpuno sjeban ako neduvam,jednostavno nisam funkcionirao normalno.Nakon toga je usljedila pauza od 6 mjeseci.I nije bilo nimalo lako,trebalo mi je dugo vremena da ponovo doðem sebi.Sad više ne duvam toliko i povremeno pravim pauze,jer što manje duvaš bolje radi.

Nakon svake pauze kad ponovo dunem je :banana_jea:
:jashe_konja:
gotovo kao prvi put.....zato ih je dobro i praviti 8)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Carax
23.08.2006
0
0
0
Konacno registrovan i logovan. razlog bi trebao biti jeste jedna zenka, ali nije. jer sam iz raznih tema skonto da je hemafrodit. no dobro, jedan los trip prije godinu dana, kojeg se sjecam kao da se desio maloprije jeste razlogom registracije. uzeo sam neku vutru, lijepo klasificirao prasinu, male hedove, velike hedove, zapakovao, za poslije. i danima sam to koristio. sedmicama. gotovo mjesecima. bila je super. inace, sam koristio vutru od prije 4, 5 godina. i imao par nevaznih bad-ova. ali ovo sto mi se desilo je bila katastrofa. gledo sam film emira kusturice, zivot je cudo, i prethodno zapalio mali, sasvim mali, kao sto sam inace pusio kad sam sam, u maloj rizli, ma nije ni citava rizla, malo marihuane, malo duhana, i eto. nako pola sata, pocela me nekakva depresija hvatat, nervoza, neka definicija nervoze, i morao sam da ustajem iz fotelje, prvo sam pio malo vode, pa onda, ko sto je bilo par slucajeva, koje sam ovdje procitao, lupanje srca, pa onda i strah, pa panika, i kud treba gore? ali islo je i gore. dzoju sam zapalio oko 9 uvece, a normalno, kazem normalno, sam bio odvaljen tek u 00:00. tri sata je to sranje trajalo. nosio sam casu vode za sobom. i jos jedna losa stvar, sa mnom je bila jedna djevojcica. i nisam mogao da joj kazem sto mi je. ludilo. nestajem. padam. al hodam. niti jednu misao nisam niti u jednoj sekundi uspio da povezem, zapamtim, skontam, kazem. vjerovatno sam bio i preblijedio, los, isao sam 43 puta u kupatilo da se umijem, malo pogledam u ogledalo, ali nisam vidio nesto bas lose. jesam bio malo blijed, a ni oci mi nisu bile bas crvene. sredina. pa sam iso u drugu sobu na prozor. i od tih desetak metara koje sam morao da predjem od sobe do sobe, ja sam se samo sjecao dva centimetra. nista vise. ogulio sam neku vocku, breskva je bila ustvari, samo sam je prepolovio i do balkona, ispala mi je tri puta, jbg. maloj sam se moro pravdat nekim lijevim stvarima. nebitno je to. al katastrofa od komunikacije. lose detaljno. mada sam doticnu ganju pusio i mjesec dana ranije, ako ne svaki dan, onda svaki drugi. pomalo. nista pretjerano. isto kao sto i neki prije mene likovi kazu lupanje srca, ubrzan rad, usporena slika, mada je meni i falilo Boga mi, dosta dijelova, depresija, panika, strah od nesvjestice i niz dodatnih popratnih dogadjaja i dozivljaja. to je bilo prije godinu dana, i od tada sam zapalio samo koji dim, i opet slicno. ali manje, zato sto povucem dim dva. ali lose u sustini. a do skoro smo pusili i po cetir uvece, za dva tri sata. najgore mi dodje lose disanje, fali mi zrak, kao da disem, ali nema dovoljno zraka, i time se uzrokuje i slabljenje snage, drhtanje, trnci, neki kazu da im nije bilo zima, iako su se stresali, ali meni je bila i zima, i eto. mislim da sam za prvi puta dovoljno napisao. a strasnih ideja sam imao dok sam duvo. i zao mi je ako sav taj bed ne prodje uskoro. niko nista pametno ne moze reci mada je dosta toga receno u mnogim losim furkama ovdje? samo bih volio kad bi to moglo da se ne desi vise, da normalno povlacim dimove, iz lose srolanog dzoje (uvijek je izgledo ko pokvarena kriva grana i krivo odsjecena), slusam glazbu, i uzivam sa prijateljima.
 
24.08.2006
0
0
0
u 99,9% slucajeva me dobro udari i drzi par sati...slazem se da nije dobro pusiti cijele dane i noci jer baca se i vutra... a uchinak prve pljuge je najbolji...ostalo se pretvori u rasipanje...ali sasvim je dobro provesti dan napushen...od jutra do jutra...i nishta mi ne fali...shto se tiche loshih uchinaka jednom sam samo povracao ali i prije toga sam bio svjestan da sam se otrovao travom jer sam pushio dva dana i jednu noc bez prestanka i drugi dan me navecer uhvatilo povracanje....pa se ispovracao i zapalio jos jednu...
 
15.08.2006
0
0
0
ja osobno nikad nisam imal neka neugodna iskustva, nekaj da bi meni bilo loše!! ali mi ase zato pajdo ukomiral, inaèe nije èesto pušil i tak smo se mi našli kod njega ja sam smotal pljugu i krenuli mi za zgb!! kad je njega opralo, kojih 20 min kak smo spuili!!
lik se bacil nekoj ženi u dvorište i poèel stenjati i javkati kak bude mu srce explodiralo, pobledil je u roku odma!!!
deral se zovite hitnu!! žena je veæ htela hitnu ai i policiju zvati!!!
a mene je trgalo dušu, nikak da se skuliram!!!
onda je dobil koji šamar malo vode s šeæerom!!!
lik se tog dana ostavil vutre, matotek!!!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
losa iskustva mogu imati samo noobovi ,tj totalni novaci...u najgorem slucaju ako ti bude lose...okrenes broj pizzerije narucis si neku djubretarsku pizzu ili stagod
najedes se ko covjek i proble rijesen.
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja sam jednom imao takve stravicne tripove da sam mislio da cu poslje toga dobiti PTSP, starci isli spavat a ja zapalio jedan, i ono popusio ga u nekih 2 min i kada sam bacio opusak, ono u podsvjesti osjetim neku jebenu jezu, nakon toga pocmem se kretati i vidim kako stvari iza sebe ostavljaju tragove, hodam sve vidim u jebenim tragovima, odem se napiti vode, i vidim da je voda udarila o metalni lavabo ali ja jebeno nista necujem nego cujem udarac vode tek nakon par sek jbt, do tada sam cekao da cujem udarac vode, nakon toga ja ugasio svjetla i kako je bio mrki mrak, ja jebeno nisam znao za sebe, uopce nisam imao pojma gdje se nalazim, stara se probudi da se napije vode, i nesto mi kaze, ja odgovorim i cujem jebenu jeku tog odgovora, kao da moj glas ponavlja nonstop to shto sam rekao, nakon toga, otisao spavat i kako je bio otvoren prozor umislio sam da imam super sluh te sam,
cuo ono creepy zvonjavu kljuceva i kako mater zove policiju zato jer sam se napusio i kako razgovara sa njima, i jos nesto gore shto se desilo prije toga, imao sam osjecaj da ne mogu kontrolirat pisanje i sranje imao sam jebeni osjecaj da sam se usrao u gace, i ispisao, neznam zasto ali pisanje i sranje sam imao u svim losim tripovima :roll: :roll: