Losa iskustva ?!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Da da,upravo na to sam i mislio kad kazem psiha.Kakva je osoba inace,u kakvom je trenutno stanju odnosno raspolozenju,gde se nalazi,s kim i tako to.Naravno zavisi i sta se pusi.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
U pravu si genjo. Svako treba da ima svoje limite i da ne preteruje. Od stondiranja nema nista pametno. Ja sam skoro sa ortacima iz kraja spurnjao neki shit i hteo sam da :pegla , ali sam se nekako izkontrolisao.
 
06.10.2005
15
0
0
www.cropunkbands.net
ja kazem da sve ovisi o ekipi. ja sam poceo ovo ljeto, i pusio sam uvijek s istim ljudima koji su mi dragi (btw, koji nisu iz hvara) i nikad mi nije bilo lose. a ono lose iskustvo mi se dogodilo kad su oni otisli, ali sam 90% sam kriv, jer sam mrtav umoran pusio jaku vutru. ma treba to sve zaboravit i nastavit dalje.
zivi bili pa pusili! ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ah....zvuèni halovi..ima li èega boljeg? Odlièan osjeæaj kad stvaraš zvuk u glavi, improvizacija... zbog toga mie najviše žao zašto nikad nisam uèio svirat neki instrument..a èale je bio za to...

Što se tièe ubijenosti i loše manifestacije nakon pušenja ima mnogo primjera s kojima se susreæem u zadnje vrijeme s mnogim ljudima: sad sam nedavno èuo za jedan skunk koji se prodavo da su ga prskali benzinom..ljude je nakon nekoliko dana bolilo srce...i ja sam takoðe pušio taj skunk (dok još naravno nisam znao), al sreæom pa samo jednom..
Prije 2 godine vu se bila prskala s varekinom...to sam isto sreæom pušio jednom i tako sam se bio ubio od 2 pljuge da nam je za put od 300m trebalo 3 sata...ostalo vrijeme smo provodili mrtvi na podu... najviše mie smetao osjeæaj da bilo kako se postaviš ne odgovara, glava dola ne valja, ležiš na podu ne valja...
Sad nedavno sam isto sazno za još jednu vu koja se bila prskala...
Nažalost broj se u zadnje vrijeme saznanja poveæao...

Kad je vu prava, prirodna i kvalitetna fizièke, tjelesne i najvažnije psihièko misaone manifestacije bit æe jako razlièite od vu koja je prskana... Koliko samo razlièite...

Još malo i vraæam se na pravu vutru...sretna nova i vidimo se u zagrebu ::super
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
vrlo malo puta se dogodilo da mi je bilo lose od vutre.... uvijek se lijepo zezam sa ekipom, smijemo se itd...
osim ako sam dosta popila pa idem pusit, bude mi slabo....
nekoliko puta sam imala paranoje... tad je padala kisa i svake kapljice bi se prestrasila mogu zamslit kako su me gledali ljudi preko grada.hehehehe... bila sam gadno usrana tad... ali isto tako koliko sam prestrasena toliko mi je i smjesno, pa je onda sve to skupa super!!!! ~)
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ja nisam imao loših iskustava sa vutrom ali sam puno puta vidio izvrtanje. Jednom se moj bratiæ izvrnuo ali nije ništa cijeli dan jeo a popušio je tko zna koliko jointa. Pao je u nesvjest i oèi su mu se izokrenule. Dok je jedan moj frend od jednog jointa izgubio kontrolu i pao na pod ali se odmah dignuo. Ja mislim da sve to zavisi o metabolizmu i imunosti èovjekovog sustava. Znam jednog tipa koji kad je poèeo pušit bi se od jednog jointa izvrnuo i to je trajalo jako dugo, ali je on forsirao s travom tako da sada može popušiti jako puno! Vjerojatno mu se razvio imunološki sustav pa može podnjeti puno više nego kad je poèeo šipat!
 
18.12.2005
1
0
0
Evo, citam poruke i prepoznajem sebe u pricama o paranoji i lupanju srca. Pre jedno 5 meseci sam pusio sa drugom, jedan joint, i pocelo mi se vrteti, srce je lupalo neverovatno brzo, pocela me je hvatati panika i na kraju sam seo na pod i tresao se jedno 2 sata misleci da cu umreti od srcanog udara... Nekoliko dana posle toga nisam mogao da se povratim sebi skroz, strah, paranoja i razmisljanje o srcu me je kidalo... Ipak, tog dana sam popio nekoliko kafa i slabo sam jeo, tako da je to najverovatnije bila posledica toga. Elem, pet meseci nisam pusio, i sinoc sam sa super drustvom uzeo 3 mala dima, posle jedno 15 min pocelo je da se isto desava. Nisam mogao da se smirim, neka ankcioznost se javila, silazio sam niz stepenice u zgradi i tresle su mi se noge....Sve se isto ponovilo, ali blaze jer sam malo uzeo.... Generalno sam sinoc prisao bez paranoja, jeo i sve po redu, tako da jos pokusavam naci razog zasto mi se to desava..... Voleo bih da nekada ponovo popusim joint a da mi se to ne desi........n wiggle
 
20.12.2005
1
0
0
avatar je napisao(la):
Evo, citam poruke i prepoznajem sebe u pricama o paranoji i lupanju srca. Pre jedno 5 meseci sam pusio sa drugom, jedan joint, i pocelo mi se vrteti, srce je lupalo neverovatno brzo, pocela me je hvatati panika i na kraju sam seo na pod i tresao se jedno 2 sata misleci da cu umreti od srcanog udara... Nekoliko dana posle toga nisam mogao da se povratim sebi skroz, strah, paranoja i razmisljanje o srcu me je kidalo... Ipak, tog dana sam popio nekoliko kafa i slabo sam jeo, tako da je to najverovatnije bila posledica toga. Elem, pet meseci nisam pusio, i sinoc sam sa super drustvom uzeo 3 mala dima, posle jedno 15 min pocelo je da se isto desava. Nisam mogao da se smirim, neka ankcioznost se javila, silazio sam niz stepenice u zgradi i tresle su mi se noge....Sve se isto ponovilo, ali blaze jer sam malo uzeo.... Generalno sam sinoc prisao bez paranoja, jeo i sve po redu, tako da jos pokusavam naci razog zasto mi se to desava..... Voleo bih da nekada ponovo popusim joint a da mi se to ne desi........n wiggle

gle stari, ovo se i meni dogodilo, sad imam 20 godina, zadni put sam pušio sa 15. dok sam imao 14 sam poèeo pušiti, nakon mjesec dana sam popušio malo previše, poèeli su isti simptomi kao i kod tebe, mislio sam da æu umrijeti od srèanog udara, sjeèam se da odonda nisam probao pušiti godinu dana, nakon godinu dana sam sa frendovima uzeo dva-tri dima i poèeli su isti simptomi kao i onda. Ne pijem kavu, ne pušim duhan, popijem koju pivu tu i tamo, al rado bi potegnuo koji dim tu i tamo... al šta æu kad me je strah.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Trava ubrza rad srca pogotovo ako je necim prskana. Posto vidim da ne pijes kafu i ostale dizalice shvacam da mozda imas malo veci pritisak kao ja i mozda prirodno malo ubrzaniji rad srca. Meni se isto desava a pusim dosta dugo.

Dok sam pusio kvalitetnu ganju nepsrkanu ovo mi se rijetko desavalo medjutim opet sam presao na shljam zato sto nemam bolje i opet pocinju problemi sa srcem.

Mada ima dosta toga kao sto sam spomenuo u ranijem postu. Znaci bolje cujes kad si naduvan pogotovo svoje srca koje samo malo brze radi u stvari nista opasno. Medjutim ti se pocnes tripovati i slusas ga sve vise i time ono pocne brze lupati i onda ga cujes jos bolje. Uglavnom sve je sistem prezivljanja i ti se bojis i sam sebe sve vise uzbudjujes kao da te vukovi ganjaju osjecas da moras bjezati ali u ovom stanju najvaznije je se smiriti.

Meni super pomaze setnja na cistom vazduhu i disanje punim plucima sa trbuhom.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vutragenjo je napisao(la):
Trava ubrza rad srca pogotovo ako je necim prskana.

Ne mogu se više složit s tobom. Ti otrovi kojima se prska vu užasno pogoršavaju situaciju. Srce opæenito brže kuca kad èovjek puši vu, al problemi tipa bolovi sa srcem ili bolovi u pluæima su puno veæi kad se konzumira prskana vu.

Opæenito, pušaèi vu se naviknu na neke fizièke manifestacije: brži rad srca, pad tlaka, crvenilo oèiju itd. Ja osobno npr. kad zapalim, dolazi do instantnog pada tlaka uz što slijedi osjeæaj hladnoæe. Meðutim, ono što je zanimljivo je to da mi se to prestalo dogaðat nakon konstantnog pušenja i èim bih uzeo stanku od npr. 2-3 mjeseca osjaæaj bi se javio.
Nažalost osuðivanje društva, osuðivanje zajednice, dezinformacije, neistine, zakon, sve su to èimbenici koji mnogima vutru, takoðer i meðu onima koji ju i konzumiraju, psihološki manifestiraju kao da èine nešto ne-normalno. Skrivanja od policije, sudske rasprave, osude roditelja, ljudi opæenito stvara u èovjeku psihološke barijere koje se znaju manifestirat u obliku paranoja, fizièkih simptoma itd. Primjer: Npr. vutra se legalizira, i time logièno imate pravo konzumacije gdje hoæete. Tko bi hladnokrvno zapalio pljugu u centru grada a da ne pogleda pogled i jedne osobe, tko bi se u tom trenutku osjeæao kad da npr. pije obiènu èašu vode u kafiæu? Bilo bi potrebno vremena, ovisno o osobi, da bi se svatko prilagodio, psihièki naravno na novu nastalu situaciju.
 
22.12.2005
20
0
0
hm negativna iskustva

1.pri pusenju lose trave ove siptarke takozvane sam znao imati glavobolje
2.trenutno sam bolestan kasljem ko konj i imam problema s plucima ali to nije zbog trave nego zbog jebenog malbora koji uvijek frend stavlja u pljugu ....
3.davno se sjecam kada je frend probao prvi put bilo mu je lose i povracao je

Ja mislim da je to sve vezano uz to kako tijelo ondnosno imunosni sustav prihvati marihuanu a ovisi i o nacinu uzimanja....
 
22.12.2005
20
0
0
Predrasude su jedan od najvecih krivaca za to sto ljudi toliko imaju lose misljenje o travi-a tko stvara predrasude-sve ove reklame tipa:"kako ce izgledati tvoj mozak nakon jednog djointa"!! baaaaammm i onda prikazu nekog dedbilnog tipa koji zuri u zid..-mislim stvarno-pa zar to nije smijesno-kada dodju legalizacija i dekriminalizacija na podrucja bivse yuge mislim da ce se mnogo toga otkriti i mislim da nije potrebno osjecati se da ste u jako maloj manjini jer ja mislim bas suprotno - bas od osoba koje sam mislio da nisu duvale su duvale u proslosti,a proslost se vraca ako me razumijete...


Uglavnom nakon kratkih je pauza normalno da se "vise" upusite jer se vas organizam polako "odvikava" od marihuane i upusenog stanja te ako vi forsirate rad srca par dana za redom srce automatski pokusava sniziti tlak ... - to se desava i kod hipertenzije ali u tom slucaju krece na losije stanje, a ne na bolje....-to vam je primjer kada ste 24 h napuseni par dana za redom pa kad napravite kracu pauzu i onda zapalite....


citao sam u jednom clanku da supstance koje se koriste u coca coli mogu veoma potaknuti biljku da se jaca tj. te kiseline i toksini iz cole nagrizaju biljku te se ona brani,a time i proizvodi vise THC ali sto je bitnije je da je tada jaca sto je usko vezano sa radom srca u napusenom stanju tj. tlak je veci...
 
14.01.2006
20
0
0
da ija podijelim sa vama jedno lose iskusktvo¨
jadan dan ja i par frendova zapicimo na vikendicu
al to nisam reko starcima.I sta vec mi smo poceli pusit vutru cim smo usli i smjestili se.Jos usto smo kupili bure piva.Narokali se ko stoke jebiga se odvalili i kad smo mislili daj je sve uredu(mi pusimo rahat u sumi u vikendici)kad umene stari naleti iznenada.Doso po neke stvari u vikendicu i kad nas je vidio urokane prvo meni samar opalia a njih odveze kuci covece poslje tog uvijek pazim kad i gdje pusim.................
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
ozononfree je napisao(la):
da ija podijelim sa vama jedno lose iskusktvo¨
jadan dan ja i par frendova zapicimo na vikendicu
al to nisam reko starcima.I sta vec mi smo poceli pusit vutru cim smo usli i smjestili se.Jos usto smo kupili bure piva.Narokali se ko stoke jebiga se odvalili i kad smo mislili daj je sve uredu(mi pusimo rahat u sumi u vikendici)kad umene stari naleti iznenada.Doso po neke stvari u vikendicu i kad nas je vidio urokane prvo meni samar opalia a njih odveze kuci covece poslje tog uvijek pazim kad i gdje pusim.................

:eek:fftopic_ljut:
 
30.01.2006
3
0
0
Spirit Dancer je napisao(la):
Kakav si ti Rastaman ako verujes u negativne efekte marihuane ?
Budi malo pozitivniji , pa truju te i izduvni gasovi iz fabrika automobila .....

ali posto si uporan evo priznajem bole me pluca ...
OK?

i da zelen sam jos ,svega 17 ....

Rastaman, pa jel ti imas pojma sta se nalazi uopce iza te 7 il 8mero znamenkaste rijeci? Uvjeren sam da na ovom forumu nikad nije niti ce vrlo vjerovatno (kao ne) krociti Rastafarianac, jer to nije stvar koja se "dobiva" sad duvanjem, tj. konzumiranjem zelene biljke koja se razbacala po Zemlji. To, (a.k.a.Rasta) znaci biti nesto povezano za obrede, konzumiranje, podrijetlo itd. Ne znam zas me sad to puklo al ne volim kad se bacaju neke spike koje imaju neke dublje korijene a podcijenjene su, sam znam da mi ovaj novi pajpic za rodjendan fino prija

Idem caja malo popit, pa zujat dalje... Uzivajte ,,.\/
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja kada nekada kada duvam imam osjecaj da mi je nesto u zelucu i imam osjecaj kao da su mi pluca stala i kao da cu se izrigati, tada sjednem par sekuni i prode me sto je to, mozda zbog nacina duvanja???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajzak43
03.06.2006
22
0
0
Jednom sam popusio malo previse vu, a nije me toliko pucala i odjednom sam imao osjecaj da mi noge propadaju, jedva sam hodao, legao sam na neku klupicu i poceo me oblijevati hladan znoj po celu i cijelom tijelu, mislio sam da cu umrijeti....
Momu frendu je ruka skljocala neki dan kad smo pusili i to jedno cca sat vremena...
Sad smo nabavili neku smedkasto-crvenu vu, pa su ti simptomi vrlo cesti, jucer kada smo je pusili oci su mi bile crvene ko nekom demonu, doslovno, nije se vidjelo uopce bijelo, bile su cijele crvene, moram ponovno kupit kapi...