lose iskustvo pusenja vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.09.2018
0
1
1
28
Nikada nisam pomislio da pusim vutru, ne pusim cigare ne pijem sve ono u fulu da kazes. Imam 16 godina i jbg nadjem se u drustvu gde puse vutru i jednom me udari zelja da probam samo i cimnem i ono sine trip me uhvati sine kao da sam postao princ Arabije. Nakon toga sam pusio dva puta u skoli i kada sam treci put pusio 1.5 grama buksnu sa 2 druga na veliki odmor mn je zakovalo, pocele su oci da mi pulsiraju kao nikad pre, puknu mi sve oci, prebledim i pocnem da slabo vidim, sve vidim u crticama, gubi mi se svest. Dolazim kuci posle casa sve bled nikakav, osecao sam se kao da sam u paklu ili u nekoj drugoj dimezniji, osecas sam se kao da sam zarobljen u ucionici, ukratko taj osecaj koji sam doziveo kao da je iz pakla izasao)(da ne duzim ovo je samo u nekim da kazes kratkim crticama).Da naovestim, pre toga nista nisam ni jeo ni pio. Shvatio sam da to nije ono sto meni treba, i ostavio sam. Mislim da sam napravio jednu veliku gresku sa tim u zivotu, ali za sve postoji druga sansa, zar ne? xD
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.814
233
Ljudi koji su ateisti znaju se moliti cijelu noć (svim svecima) samo da ih pusti (znam provjereno) jer se preplaše nečega što nikada nisu doživjeli, teško je kontrolirati nešto što ti je nepoznato , k tome srce koda će iskočiti iz tijela, previše zvukova i milijun paranoičnih misli šiba mozgom. Ja u takvim trenutcima u sebi počnem govoriti Houston, we got a problem. S vremenom raste tolerancija ako se često puši a i naučiš se kontrolirati.B - Real iz Cypress hilla je u 90-tim bio na party-u u LA-u i kod njega isti slučaj (pričao je o tome kod Joe Rogana).