Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2006
2
0
0
E ljudi moji pre taco dva meseca kupio sam 100 grama marihuane i to siptara i trajao mi je eto dva meseca,napusavao sam se svaki dan i to po 2-3 dzoka i poslednjih nekoliko nedelja sam shvatio da mi od jednog dzoka nebude nista uopste se nenaduvam(motao sam samo cisto bez duvana)pa sam probao water pipe i tada sam se preduvavao ali vremenom marihuane je nestalo i sad nisam uzeo vec mesec dana nista jer jednostavno mi je dobro i ovako mada bih voleo da se naduvam ali nemam para za ganju dok neskupim para za 1 kg nista od marihuane i kada duvam duvam sam jer nevolim ove dilere i narkomane sto uzimaju svasta
a moram priznati da i okolina i drusto mnogo utice na svakog pojedinacno. :( :D
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ne samo okolina i društvo nego i sama trava i koliko ju èesto pušiš utjeèe na tebe... Jebote ti si to pušio preèesto zato te i ne puca a i kad pušiš istu vrstu stalno izgubi onaj efekt koj je imala.. Treba kombinirat s travom. Kad stalno jedeš istu hranu više ti nema onakav dobar okus ko prije. Kužiš?
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
jedina losa strana je: pre brzo se trosi....heeehehhe
nekidan smo nabavili ja i dva prijatelja 50g i sredili u 4 veceri... jebeno brzo se trosi....ehhehhehhe
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
P.P. je napisao(la):
jedina losa strana je: pre brzo se trosi....heeehehhe
nekidan smo nabavili ja i dva prijatelja 50g i sredili u 4 veceri... jebeno brzo se trosi....ehhehhehhe

Uff, sto mi je to poznato...
Zadnja 2 tjedna, 25g po danu. Ekipa se skupi i kese samo idu.
Hvala bogu da je sad poceo faks, pa se smanjuje s time
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
ja stvarno nekotam kako neko moze potrositi 25g a kamoli 50g za nekoliko veceri?! osim naravno ako nema dva fudbalska tima :) mislim, ... RESPECT za vas al ja vas stvarno nerazumjem
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
loobi je napisao(la):
ja stvarno nekotam kako neko moze potrositi 25g a kamoli 50g za nekoliko veceri?! osim naravno ako nema dva fudbalska tima :) mislim, ... RESPECT za vas al ja vas stvarno nerazumjem

Pa može se, kako da ne. Ali ako imaš neku krivo uzgojenu domaèicu sa 1-2% THC-a, ako pola sata držiš u ruci joint da kori bez koristi, i onda kada se napokon napušite idete motati onak strgani još koji joint, pa vam se sve prosipa po podu, pa zbog toga poènete psovati i zbog bijesa udarite nogom u stol pa sva vuva izleti u PM... :D
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Može se i 50g u jednoj veèeri ako živite gdje ja živim i ako ljudi umiru za pljugom i još ako ti frend ima oproštajnu i na nekom ste privatnom partyu! Stari moj sjeæam se tu veèer svatko je imao svoju pljugu u ruci, ali ne volim taj film... To je pretjerivanje!
 
05.10.2006
0
2
0
loobi je napisao(la):
ja stvarno nekotam kako neko moze potrositi 25g a kamoli 50g za nekoliko veceri?!

moze se nas 3 sredimo 50g u 3-4 veceri (od 10 do 20 komada vecer velicina i debljina je upitna nekada radimo kornete nekada extra long) a kada je vrijeme za krenuti doma e onda je problem nitko se vise nemoze dignuti na noge :lol:
iskreno da kazem neznam koliko ima thc-a ali do sada meðu najacima koje smo probali. miris joj je predobar, okus genijalan ljepo prolazi uopce ne dere grlo. a osjecaj nakon predobar
jednostavno predivna :spliff:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Dosadio sam vec i sam sebi sa ovom pricom ali sta da radim :lol: 50 grama prave kvalitetne vutre nema sanse da svare 3-4 coveka za 3-4 veceri.Ili vas neko valja za kolicinu ili kvalitet nije bas najbolji.Ne bi to mogli popusiti iz prostog razloga jer bi popadali u nesvest.Ali bukvalno.2-3 grama prave dobre vutre na vece je i sasvim dovoljno.E sad ako ima izuzetaka koji mogu da izvare sami 4-5 grama za jedno vece svaka cast.Ali ja u to sumnjam.

I jedna stvar vezana za shiptarsku vutru.Dosao sam do zakljucka da kad duze stoji,a nije hermeticki zatvorena, kao da izlapi.Imam utisak da to ispari hemijetina kojom je prskaju.Ovo sam skontao u vise navrata.Dobijem da probam i bude dobra(koliko ta shiptarka moze biti dobra) i posle par dana je opet probam a ono nista.

Sve u svemu,ne valja preterivati. :wink:
 
28.08.2006
0
0
0
ma siptarka je sranje koje mozes da pusis koliko hoces i, i dalje je sranje ;>

iskreno nikad nisam pusio neki kvalitet .. znaci pusilo se ono sto dobijes od dilera, a boga pitaj cega tu sve ima.

lazem .. pusio sam par puta neku bolesnu travu ne poznatog porekla i kvaliteta, ali opet to je bilo mozda 6-7 puta za 5 godina, ne toliko redovnog pusenja (paket nedeljno) nekad i manje.

zato sada sadim kvalitetnu travu, sutra ih pustam na cvetanje i ocekujem cudo na kraju ;> dosta je bilo vise ovog sranja.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
pa glupo je sad pricat, ispada da se hvalimo koliko smo popusili... nikad se ne hvalim s takvim stvarima... koliko mogu popit/popusit isl... samo sam rekla kako je bilo nekidan... islo je previse toga u malo vremena.....
vutra je najbolja koju smo nabavili do sad...
trebali se se jednom skupit i zapalit, pa bi vidili.... ili mi moramo nabavit tu vasu vutru, neznam.....
 
19.07.2006
0
1
0
hmm lose strane, iskustveno:

pluca me zabole sa vremena na vrijeme ono pravo.
dotaknem malo jace, pravo zabole.

onda...

pricam nesto sa drustvom, i zavrsim pricu, i nakon 1 2 min neznam sta sam pricao, nego moram nekoga pitati "ej bogati sta sam ja ono maloprije ispricao"...
isto tako hocu nesto da kazem, a neko prica.. pa ono sacekam da zavrsi sa pricom, i onda nema boga da se sjetim sta sam htio pricat ako me neko ne podsjeti il asocira...

nekad mi se zna desiti da naduvan uzmem mob u ruke, i neznam onda sto sam ga uzeo, onda ponovo ga ostavim na sto.. uzmem i onda skontam da sam htio napisat poruku.

ima tako tih gluposti koje me nerviraju.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Sve se to da rješiti dragi brate... Stanje na cannabisu jest vještinom...ništa više ništa manje. I ono se mora steæ, a da bi se steklo, mora se radit na sebi. Onda više neæeš imat problema sa pamæenjem veæ æeš ga moæ višestruko i poveæat :wink:
 
05.10.2006
0
2
0
P.P. je napisao(la):
pa glupo je sad pricat, ispada da se hvalimo koliko smo popusili... nikad se ne hvalim s takvim stvarima... koliko mogu popit/popusit isl... samo sam rekla kako je bilo nekidan... islo je previse toga u malo vremena.....
vutra je najbolja koju smo nabavili do sad...
trebali se se jednom skupit i zapalit, pa bi vidili.... ili mi moramo nabavit tu vasu vutru, neznam.....
tocno, ne hvalimo se. a meni je vutra sto mi nabavimo odlicna. jednom kada oni dodu do nas neka donesu malo te koje nemozes vise od 2-3-4 popusiti bez da se ne onesvjestis pa da i to probamo, a mi vas pocastimo s ovom sto mi imamo. samo najavite kada dolazite mi vas cekamo cim stupite u nase krajeve. ili ako tko od nas ide kod njih. svejedno to je jedini nacin jer ovako se mozemo prepirati 100 godina jeli istina ili ne jeli jaka ili slaba. deal? sry na offtopic
kENO je napisao(la):
pricam nesto sa drustvom, i zavrsim pricu, i nakon 1 2 min neznam sta sam pricao, nego moram nekoga pitati "ej bogati sta sam ja ono maloprije ispricao"...
hehehe to mi se 100 puta dogodilo
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
odma da se ispricam na offtopicu... al evo osjetih potrebu da ovo kazem...

mnogi pricaju (ili svi) kako se niceg nesjecaju nakon pusenja... normalna stvar, al nakon puno razmisljanja i pokusaja da ista od tih zlatnih trenutaka prenesem u normalan svijet, podijelim sa drugim ljudima, shvatih da u stvari i netreba biti tako... to je bit i char trave ... da nam na tren omoguci to nebesko iskustvo, priblizi istini da ju gotovo mozes dotaknuti, osjetiti ... i onda ti to na jednak nacin oduzme. Jer mozda, takvom privilegijom moze biti pocascen jedino onaj tko je konzumira, unese u sebe i dopusti joj da okupira cijelo njegovo bice...
pitanje je, treba li pokusati nauciti kontrolirati travu, ili joj se jednostavno prepustiti :?: