Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.10.2006
0
0
0
ja sam prije imala problema s abnormalnim kucanjem srca....al sad više ne....al imam frendova koji stvarno ne znaju kad treba stati....blokiraju napušeni, gube se, a u dva navrata se desilo da se lik onesvjestio nakon miješanja vutre i pelina ili neèeg sliènog...meni se desilo 2 puta da me tak presjeklo nakon miješanja da sam ostala oduzeta....da nekima je bilo smiješno...ali ipak....smatram da vutra ima totalno drugaèiji uèinak od alkohola (bolji u svakom sluèaju) i da nije potrebno miješati ako imaš dovoljne kolièine vutre da uživaš cijelu noæ....
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja nikad ne mjesam alkohol i vutru...jer pijem samo kad nema za pusit... a kad ima vutre nista mi netreba, nego nekoliko metara rizla, malo duhana i sve super!!! :D

a sad natrag na temu!!!
 
19.07.2006
0
1
0
Kod:
ALKOHOL VS. MARIHUANA - ŠTA JE SIGURNIJE?

Zapravo nijedno. Oboje stvara ovisnost koja zahtijeva profesionalni tretman. Znamo da alkohol uzrokuje oboljenja jetre, ali neke studije pokazuju da male kolièine alkohola (npr. èaša crvenog vina) može koristiti srcu. Struènjaci smatraju da pušenje marihuane može uzrokovati rak grla i izazvati probleme sa kratkoroènim pamæenjem.

Èak i povremeni korisnici alkohola i marihuane mogu iskusiti negativne posljedice – kao što su rizici do kojih dolazi kada nam „popuste koènice“, problemi sa kratkoroènim pamæenjem i teškoæe koordinacije pokreta. Smatra se da i alkohol i mariuana doprinose (ili intenziviraju) probleme psihièke prirode, kao što su depresije ili anksioznost.

Jedna velika razlika koja je vrijedna spomena, osim zakonske dozvoljenosti, je da se moguæe predozirati alkoholom, što može biti fatalno. I uspostavljanje apstinencije od alkohola je medicinski opasnije (može te ubiti) nego uspostavljanje apstinencije od marihuane. Osim toga, marihuana je antiemetik (sprijeèava povraæanje) i ako se uzme u kombinaciji s alkoholom, može sprijeèiti prirodni proces tvog tijela da izbaci otrove iz stomaka.
 
09.10.2006
0
0
0
ma netreba pretjerivati ni sa vutrom ali cuo sam da je alkohol opasnije od vutre :afroman: :dj_zhurka: :dj_zhurka: :dj_zhurka:
 
18.09.2006
0
2
0
pa, meni se stalno desava da se pogubim i ne znam sta sam hteo da kazem.. Ili da uradim..

sto se tice losih iskustava, ja ih nisam imao (jos), ali znam druga koji je izmesao alkohol i vutru (bilo to na ekskurziji), i nista zezali se, kako to sve vec ide i na kraju zaspali.. On se probudio pre svih nas, uhvatilo ga los trip (nije hteo da mi kaze sta je bilo u pitanju, nije hteo da se seti, kaze samo da je u pitanju stvar koje se najvise plasi), paranoja, malo je izasao na terasu da uhvati svezeg vazduha, pa se vratio kad je popustilo.. Rekao je da da je trajalo jos koji minut da bi skoci sa terase, i gadno me je isprepadao.. Mada, nisam bio s njim kad se naduvao, i kad je pio, ko zna sta je sve uradio.. Valjda je pre bio i na hemiji pa je ostavio to.. Sad ce da napravi veeeliku pauzu...
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
Ja pušim travu oko 2 god. i ima dosta posljedica. Ne pamtim više kao nekada, nemam volje za životom, popustio sam u školi, ništa ne bih radio osim pušio travu. zašto je to zako?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
E mene bas nervira kako svi svudje forsiraju jointe...zadnjih deset dana sam zaredjao i duvao svaku noc i to onako dosta svi postali imuni bog te. Bilo dobre bilo lose dzidze...e sad jebiga ja jos imam krajnike pa se to upalilo i dobio sam neki cudni hronicni kasalj.

Ono bong nosit sa sobom u grad bogami nije bas ekonomicno posto obicno dunem nedje vanka uvece. Mislio sam da napravim bong mustiklu za jointe. To mora da je ideja godine :hehe:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
A doro kazes.. ja nikad ne motam.. mrzim papir od djoje i ono ljepilo po njemu.. odvratna kemija..

Meni je zadnjih tjedana fora napravit lulicu od krumpira duguljastog... izdubim ga sa serafcigerom tankim za "kanal", nozem udubim "vulkan" na vrhu, stavim foliju na vrh, izbodem je iglicama i imam mini watter pipe!!!

Svo vece smece se ljepi iznutra za krumpir jer je vlazan i mogu pouzdano rec da mi je to najbolji mini pajp iz kojeg sam pusio u zivotu.. :thumb:
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Vidim da su neki ovdje opsjednuti iscjeliteljskim močima marihuane. Pa..

Svi mi (iz iskustava) znamo da ako se, svakodnevno konzumira ima dosta stetne posljedice... motivacija, memorija, pad apetita...

A s druge strane, ako se konzumira jednom ili dvaput tjedno, marihuana ima vrlo blagotvorni ucinak... um, memoriju, potenciju...

Mislim da nije dobro uspoređivat marihuanu i alkohol. Jer po tome alkohol ispada mnogo teža droga (što i jest!) a marihuna neka sveta krava. I tu lezi jedan od razloga pretjerivanja.

Vidim da tu ima dosta ekipe koja je mlađa od mene a i ima ljudi mojih godina (više ili manje ozbiljnih). Pa stoga mislim da bi mi stariji korisnici, morali snaznije promovirati pravilnu upotrebu marihuane.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
koliko če cannabis stetit najvise se odnosi na KVALITET ŽIVOTE KOJI ŽIVITE!!! rad,ugodjaj,blizina,ritual,umik(biti sa sobom)...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
JA volim vodu pit
Ma meni najviše kod trave što ako se previše puši šlajm mi se navata, ma da vaporizator imam to bi poso bio
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ma voda iz bonga je prva liga!! al frula koju ste pušili mora biti bez duhana i naravno jedna frula, a ne sad 4-5 u istoj vodi! nekad znamo i rakiju stavit al nepijemo ju kasnije! al je ludnica!! poz:icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam znao (srecom past tense) ribu koja obozava piti bong vodu...i to vazda krisom kad niko ne gleda. Uvjek se pitamo jebote kako je isparila voda brzo i onda jednog dana smo je uhvatili kad je bila koma pijana. Niko nije nista rekao ali smo umirali u sebi :mrtva_banana:


Ona je kasnije postala medicinska sestra :)
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Odličan topic, nisam znao da je loše mešati cigare sa wu.Ja sam stavljao samo da bi bolje gorelo, ni zbog čega drugog.
Inače koje su prednosti bonga ?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Odakle da pocnem? :)



Hladi dim pa grlo ne strada
Preciscava dim tako da samo dolazi najbolje a ne katran
Pogledaj vodu poslije pusenja na bong bice tamna znaci to nije uslo u tebe
Ne stavljas duvan tako da ne uvlacis nikotin
Bolji ukus marihuane to jest osjetis samo najbolje
Bolji miris i ne smrdis kasnije na kilometar
Bolje se naduvas sa manje trave
Naravno sve to sa dobro smisljenim bongom tipa RooR

[youtube]fKvSWIK43E4[/youtube]