Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2005
15
5
0
Za pocetak jedan pozdrav!!!

LjUDI, lepa je to stvar trava.
Znam jer pusim 6 godina i ne nameravam da prestanem.
Jedna stvar me muci:
Svi pricaju koliko je dobro kad si "hay" ali budimo ozbiljni i pokazimo onima koji nisu toliko iskusni sa travom da nije sve ruzicasto. Trava ima i stetnih efekata. To sam provalio po sebi i uz pomoc daleko iskusnijih od mene. Zeleo bi da iskreno govorimo o ovoj temi jer uopste nije naivno to blazenstvo - tih nekoliko dima lepog mirisa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..da..mislim da ima nesto u ovome, o losim stvarima..
..ali..svaka stvar na ovome svijetu ima svoje dobre i lose strane..tako i Marihuana.. ali.. da li je netko jedinstven zbog svojih vrlina ili mana? ..ja gledam na svijet tako da ga promatram i na osnovu mana radim sliku u svojoj glavi..
..ali..ako govorimo o Marihuani, ima jedna vrlo vazna stvar..a to je, nacin na koji koristimo Marihuanu..
..mislim da je najlosija kombinacija po zdravlje ako se trava mijesa sa duhanom, nisam u to siguran, ali cini mi se na osnovu mojih zapazanja da je tako..
..svako pusenje uzrokuje lose stvari jer se u dimu nalaze stetne kemikalije..

..mislim da, ukoliko se Marihuana konzumira tako da se jede ili pije, uf, vrlo vrlo malo stetnih posljedica na koje je moguce naici.. to veli i literatura, a i to je moje misljenje.. konzumirajuci ju u takvom obliku, zdravija je nego sto mnogi ljudi misle.. ~)
 
14.03.2005
16
0
0
38
Hmh ... najveci problem sa marihuanom je pushenje.
Ostali nisu vrijedni pomena.

Ali naravno, tu je inhaliranje umjesto pushenja, pa ko voli .. ja licno vise volim da smotam.
 
07.07.2005
15
5
0
Znate sta meni smeta kod trave?
-To sto je laka navlakusa!
Znam po sebi ( 2 puta sam se zesce navlacio )
pa pokusavam sto vecem broju ljudi da objasnim
sledecu stvar a za koju je ovaj sajt pravo mesto:
Ako si depresivan nemoj da pusis!
Ako si tuzan, ljut, razocaran...NIKAKO!
Pusi da bi se VISE zezao
a ne da bi mogao da se ZEZAS!!!

Hvala na paznji =o)

Pozdrav!
 
07.07.2005
15
5
0
Sledi citat iz knjige "DROGE-bic novog doba":
"Jedenjem proizvoda na bazi kanabisa nece nastupiti gotovo trenutni efekti kao sto je to
slucaj s pusenjem. Moze proci i sat i pola dok nastupe ucinci konzumiranog narkotika.
A taj nacin unosenja u telo hasisa ili marihuane predstavlja povecanu opasnost zbog toga
sto onaj koji ga uzima ne zna je li uzeo kolicinu koja ce postupno dovesti do iskustva iznad
zeljenog, ali ne u pozitivnom, vec negativnom smislu. Naime, dok citava kroz usta unesena
kolicina droge pocne delovati, korisnik moze videti da je uzeo previse, kada ce se neretko
poceti gubiti u teskim i neugodnim emocijama koje nece moci kontrolisati. Pusac ce, kad
oseti nesto sto mu se ne svidja, smesta prestati uvlaciti omamljujuci dim i time iskustvo
koliko–toliko staviti pod kontrolu."

*Previse kriticno ali poucno*

Pozdrav !
 
07.07.2005
15
5
0
Avrame, svaka tebi cast - ozbiljno.
Valjda sad u pricu ulazi karakter, volja, zelja...
Necu da smaram ovako ozbiljnim temama!
Samo da kazem da smo svi mi razliciti, kako fizicki tako i psihicki.

Neka moja iskustva:
* Posle VIII razreda,(do tada sam pusio intenzivno 2 g. oko 5-6 puta nedeljno) resih da napravim malu pauzu. Izlasci, zurke... ma sve je bilo izgubilo smisao. Probao sam da zamenim alkoholom. Nikako nije islo. Nista!
Nekako je proslo. Mesec, dva i vracam se. Strejt ne ali dosta pazljiviji.
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Ne treba ti ona fizicki. Ti samo imas zelju da je uzmes ponovo zato sto ti se svidja osecaj koji ona pruza. FIZICKA ZAVISNOST NE POSTOJI !!!!!!!!!!!


pozdrav za AVRAMA
spirit is back !
~)
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Fizicka ovisnost ne postoji, no psihicka postoji sigurno.

Losta strana trave je los utjecaj na kratkorocno pamcenje, no weekend useri ne bi trebali imati apsolutno nikakvih problema ako koriste vodene bongove.

Jointi su iznimno stetni, jer:
1. zahtjevaju previse trave
2. neki ih debili motaju s duhanom i travom (kancerogeno do eggsa)
3. ostecuju sluznicu u zdrijelu

Kad uhvatim malo vremena, postat cu mali prirucnik o izradi vlastitih bongova, samo da skice napravim i skeniram ;)
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..citah mnogo o temi navlacenja na Marihuanu i..kako vele znanstvenici, svjedoci: Marihuana uzrokuje manju fizicku ovisnost od duvana ::super A sto se tice psihe, covece, moja stara pusi duvan 25 godina, svaki put kad ju nagovaram da prestane, ne pusi dva dana, posle toga, trese se da mi je uzasno gledati...
..rece mi covek koji vari nekih 30 godina po desetak cigareta dnevno, i to iskljucivo iz medicinskih razloga, ostavio bi Marihuanu bez problema, pokusao-uspjelo.. samo sto kad prestane duvati, oslijepi zbog glaukoma.. sve je u psihi.. isto tako, cini mi se da okolina mnogo utjece..
 
09.08.2005
46
1
0
Štetne posljedice? NAravno da ih ima ali samo u ogromni9m kolièinama. Ja marihuanu smatram kao ljek pa kao i svaki ljek na svijetu ako se njime pretjeruje im a štetne posljedice.Zato se sa travom nesmije pretjerivat.MA šta ja to prièam hehehe ma pretjerujte i uživajte ~)
 
07.09.2005
2
0
0
MA BRE LJUDI KAKVA CRNA ZAVISNOST NEMA JE TO JE DOKAZANO O CEMU PRICAMO???? NA STETNOSTI JOS NISAM NAISO A KAD NAIDJEM RADO CU VAS OBAVESTITI
PUSITE UZIVAJTE
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
he h ehe he he... losa strana......
jos je nisam vidila i sumljam da cu ikad...
uzivam ko nikad do sad i sve mi je super......
vutra je zaaaakooonnnnn!!!!!!!!!!! ~) ~) ::dzok ::dzok
 
07.07.2005
15
5
0
Ma trava je super.

Ali kada pogledas iz treceg lica i vidis da
si preterao onda nastaje problem.

Evo sad dolazi PRODIGY. Do pre godinu dana,
zivotni san mi je bio da odem na njihov koncert.
Sada, ::placko racunam:
1000 din(karta)*ili* 2-3 keta
jedno vece *ili* bar 5 dana
STA JE BOLjE?

TRAVA!!!
Pa kazite mi kakvo je to razmisljanje!
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
Stefan je napisao(la):
Evo sad dolazi PRODIGY. Do pre godinu dana,
zivotni san mi je bio da odem na njihov koncert.
Sada, ::placko racunam:
1000 din(karta)*ili* 2-3 keta
jedno vece *ili* bar 5 dana
STA JE BOLjE?

TRAVA!!!
Pa kazite mi kakvo je to razmisljanje!
prodigy je prodigy.ne bi mi palo na pamet da menjam za 3 keta