Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ja sam bio na proslom gostovanu Prodigy-a u BG-u i bilo je svega i svacega. Pocevsi od tona alkohola, vutre i
koje kakvih pilula. A tek murija. Svako ko se malo teturao ili izbecio dobio je pendrek. Tad sam dobio prvi put dobio pendrek po ledjima. Sad kako ce da bude ne znam, ali ja ne idem. verovatno slicno
 
13.03.2005
10
0
0
Jedino loshe sto sam primetio na sebi, jeste da kad preterujem sa duvanjem(1-2 jokavca dnevno...nedelju,dve)desava mi se da mi ruke drhte-onda jednostavno napravim pauzu i vec sledeci dan to prestje.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Losta strana trave je los utjecaj na kratkorocno pamcenje, no weekend useri ne bi trebali imati apsolutno nikakvih problema ako koriste vodene bongove.
Zavisi...sve je to stvar da kad je èovjek napušen da ne želi il mu se ne da obraæat pažnju i pridodavat pozornost na neke stvari, bilo da su bitne il nebitne. Tako je npr. sa kratkoroènim sjeæanjem. Ja od kad sam smislio kako ga sprjeèit više nemam problema: ful kad osoba prièa treba ju pozorno slušat i o svakoj rjeèi razmišljat. Uz to, uvjek u glavi imat psihièki podsjetnik koji æe govorit da se ne zaboravlja. Ovo ful djeluje, jer npr. ja od tad u ekipi uvjek znam di je netko stao, reko il slièno (što izaziva euforije kod mnogih). Al da psihièki iscrpi, vjerujte...

Jointi su iznimno stetni, jer:
1. zahtjevaju previse trave
2. neki ih debili motaju s duhanom i travom (kancerogeno do eggsa)
3. ostecuju sluznicu u zdrijelu

1) Joint najduže gori i najmanje se trave na njega potroši.
2)Nije pametno šta si reko neki debili ih motaju sa cigarom jer nažalost to radi veæina ljudi. Ne možeš npr. sa paketom i par ljudi pušit vu èistu, ne bi pljuga ni došla do zadnjeg, a kamoli do druge serije. U zadnje vrijeme ful poèinjem prezirat duhan, pogotovo jer pušimo sa crvenim Malborom, jer nažalost pitanje stoji: "Ako pušim travu ne bih smio duhan!" Duhan, još bez filtera, užasno sjebe i da se puši èista vu bilo bi na organizam puno manje štetnih dogoroènih posljedica. Al eto, stvar je u parama. Iako bih svima toplog srca poželio da ako srede buksu (veæu kolièinu) neka puše èiste. Naèin na koji èista od mješane zabija je drugaèiji i posebniji, a o zdravlju da ne prièamo!!! Odjebite duhan!!!
3)Hehe...da bar samo sluznicu:)
 
22.12.2005
20
0
0
e ja sam sjetio jos jednog problema ...
-i za mene je to full velik problem,ubiti nije za mene jer mene to ne jebe bas previse al full se kuzi i ljudi primjecuju....


JA sam jebeno blijed...
skoro blijed kao i zid ....-a da ne govorim kada se napusim pa blijeði sam od bijelog misa , ne znam da li itko zNa rjesenje a da nije solarij hehehe u ove zimske dane koji su za mene i ovako prilicno losi,a ova bljedunjavost koja mi ne nabija komplekse da se razumijemo nego jednostavno sam si bio ljepsi dok sam imao boje , GDJE JE MOJA BOJA?????hehhe
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
ja nevidim losu posljedicu,barem ne na sebi i na mom drustvu,osim onih pocetnik (povracanje,muka i to) dok se nenaviknes i neskuzis za netrebas pusit bez stanke da bi ti bilo dobro,jedino sto bi volio,da se sutra sjecam svega sto se dogodilo,al ono,.jebiga,nemoz imat i ovce i novce
 
al problemi poèetnika zbilja znaju bit smješni.
pušio sam s frendom koji je tad bio zelen u pogledu trave. pušili smo na bong i pili sprite, liku se poèelo rigat i kulturno se digao i napravi krug bljuvotine oko sebe.

pitanje sljedi: kako povraèati od trave?
meni nije nikad pošlo za rukom.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Budimo realni


Nakon višegodišnje svakodnevne konzumacije s uèestalim pauzama(2-3 mjeseca pušim svaki dan,onda 1 pauza..najduža je bila 6 mjeseci)kod mene je posljedica blagi gubitak pamæenja.Sad koliko je to loše ebemliga :?

Mada u pauzama dolazi do problema,a to su :
1.nesanica-jer sam naviko :rasta: prije spavanja
2.gubitak apetita-jer se prežderavam kad :rasta:
3.razdražljivost-jer kad :rasta: sve je cool opušteno
4.Hiperaktivnost prouzrokovana stresom-ili ti obratno
Itd......itd....

Kad ponovo zapalim preplave me talasi zadovoljstva,
sve se vrati u normalu i život je ponovo lijep :banana_skakutje:

Tako da je ustvari kod mene loše kada ne :rasta:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Pa da.Vjerojatno svi dužegodišnji korisnici (ne govorimo o vikend pušaèima) imaju iste simptome.Ali taj blagi gubitak memorije za mene i nije baš tragièan problem,jer zašto bih se prisjeæao svih sranja(rat,bol,nepravda,pohlepa,ljudska glupost,patnja) iz prošlosti.

Pa da su ti kreteni tj. politièari koji put poduvali nebi sve to sranje ni zakuvali.Da je narod duvo,,,ma ko bi ga natero da se ide klati.Ali nisu,jer oni su"elita" našeg društva,fini,ugledni, ljudi na alkoholu i koki,a mi poslijednji šljam "drogeraši".Da mi smo zli i opasni a oni tako dobri i pametni :roll:
Al nije to samo kod nas,pa cijeli svjet je takav.Sve se vrti oko novca i moæi.Što si veæi govnar više te cjene.I ne trebaju njima oni koji misle drugaèije i odbijaju da slušaju.Jer kad èovjek konzumira marihuanu šire mu se pogledi na svijet,odbija poslušnost i ne želi biti njihov rob!!!A to nije dobro :roll:
Zato ja i dalje palim i paliæu,kad hoæu i koliko hoæu.Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedom :!: :!: :!:

p.s. kad bih pokušao da ostavim cigarete(što bi bilo pametno),vjerovatno bi bilo puno veæih problema,nego ovih što sam naveo u pauzama sa marihuanom.
 
07.07.2005
15
5
0
Ljudi, ja varim vec 7 godina.
I to ne "vikendaski" vec konstantno.
Sa 2-3 pauze od po mesec dana.
Shvatio sam da prvenstveno zavisi od karaktera.
Svakog radi drugacije.
Meni je ubila motivaciju.
NACISTO!!!
Provalio sam da sam pustio korenje.
Najvece zadovoljstvo mi je bilo da ispalim dz.
Drustvo, zurke, sex, ma Trava mi je bila mnogo bolja od svega.
Sad se skidam, preoslo je 5 dana,5 duuuuuuugih dana.
Poceo sam malo da radim bensedine jer moram nekako da iskuliram.
Morao sam da olaksam sebi i da Vam ovo kazem.
Toliko od mene.
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Bolje gledaj da iskuliras sa besandinima :!:
Kao drugo nema potrebe da kazes skidanje sa marihuane, tako nesto i ne postoji jer generalno gledano zaisnost od marihuane ne postoji. Negi sredi stvari u svojoj glavi, batali te lekovi i kreni da zivis normalnim zivotom.

Licno iskustvo:
Napravio sam pauzu posle 5-6 godina aktivnog pusenja, kao da nista nije bilo. A da pauza je trajala 9 meseci
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Uvijek valja radit stanke... kad nešto preðe u rutinu (ne ovisnost!) to nikako nije dobro. Valja bit umjeren u svemu pa tako i u ganji. Jebote, god ipo dana sam kurio svaki dan i to ti nakon nekog Vremena preðe u takve vode da se budiš ujutro i zapališ pljugu... Ali je pitanje: zašto moraš zapalit tu pljugu? Zašto ju ne odjebeš za popodne ili za naveèe? Osim toga, kad je èovjek non stop napušen to stanje uma postaje jedinim i svaki put kad zapališ samo nastavljaš to stanje. Nema onoga: napuši-spusti. No to nema veze s kvalitetom izbrijavanja pošto svakim danaom sve bolje izbrijavam potencijal svete biljke veæ iskljuèivo da valja biti umjeren u svemu, da je pametno radit stanke (npr. 3mj pušiš 1mj pauziraš). U Životu ništa ne valja radit prekomjerno i mora se pazit da se ne navikne radit nešto na vutri non stop jer onda kad vutre nema nema ni želje za radom na toj stvari (Npr. ako svaki dan uèite napušeni kad ne bude bilo vutre neæete moæ uèit). Takoðer, valja radit stvari i napušen i ne-napušen i na taj naèin ju održavat u stanju obostranosti.

Sad sam trenutno na pauzi od 2 i nešto mjeseca i nastavit æu još mjesec-dva-tri (tko zna?). Nek se tijelo oèisti...

Zlatna sredina...upamtite. Nije tu u pitanju samo marihuana :wink: