Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
Sviu je volimo i svi bi zeleli da bude lagalno kao bombone :) Koje mislite da su lose strane vutre, ja na primer mislim da konstantan dim u plusima nije zdrav sigurno, plus voznja kola naduvan isto nije preporucljivo , koja su vasa misljenja ?
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Osim dišnog sustava (naglasio bih bronhe) , zadnjih godina se povećao priljev pacijenata na psihijatriju pod raznim dijagnozama uzrokovanih povećanom koncentracijom THC-a u hibridima. Psihoza, anskioznost, itd. Također, dugotrajno korištenje te može ulijenit, smanjit želju za stvarima koje se smatraju poželjnima i obrnuto.

Kao i sa svim "opijatima", doziranje je ključ.
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
Svi bi voleli da bude legalna kao i rakija, vino, cigarete, recimo.. Eto, loša strana je, dakako, što nije legalna kao ta sranja koja svakodnevno svi konzumiraju, pa ne plaču od anksioznosti i psihoze zbog opijanja na dnevnoj bazi, nego udri brale i sutra, pa nikom ništa.. A od trave ne daj bože koje komplikacije, ne smeš za volan da sedneš i plačeš po ludarama, ma dajte molim vas..
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Lose strane su konzumiranje na los nacin, pusenje, pogotovo mjesanje s duhanom i slanje dima preko kartonskog filtera u pluca. Sve sto zapalimo, bila to vutra, duhan ili bilo sta, stetno je ili nije vise toliko zdravo.. Znam da ce neko rec pa vutra cisti pluca i nije stetno pusenje ali dal je potrebno cistiti pluca ne pusaca koja su zdrava, dal bi mu se stanje pluca pogorsalo nakon godinu dana svakodnevnog pusenja cistaka?
Super je sto su izmislili vejpove, bas zbog takvih stvari. Mislim da je puno bolje konzumirat na vejp i bong nego kroz pljugu, iako je ta pljuga vecini najdraza, bas kao i meni..
Nista na ovom svijetu nije u potpunosti zdravo, cak ni voda :)
 
30.04.2019
9
18
3
28
Konzumiram godinama svaki dan vise manje

Nema nikakvih nuspojava koliko vidim... Kad je ima ima kad je nema nema... Cistak ili s duhanom sasvim je svejedno

Ako vas jebe disni sustav skuhajte 7 lovorovih listova u 2,5dl vode, listove ubaciti odmah u ladnu vodu, kad voda zakuha nakon 10 min iskljuciti plin i sacekati jos 10 min, nakon toga dodati 6 zlica smedjeg secera i 1 limun iscjediti, mjesati dok se secer ne rastopi i viola
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Pridruzujem se svima koji vele da negativna može bit samo losa neumjerena konzumacija..kak od previše gaziranog ode jetra, Tak i od previše vutre otupimo, to je neminovno.. svaka umjerena konzumacija bilo ića, pića ili opijata nije negativna po organizam.

zato, pamet u glavu, ni međ noge neće ništa uletit.:D
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Da se ne lažemo, utjece na svakodnevni život. Od trave se uspori vrijeme, a ako je nekima kao meni, dan kratak jer su troškovi veliki, i nekad ako od gušta zapalim popodne kao npr sada, onda malo kavica pa komp, pa malo papati ovo ono...realno za to mi treba 1h, a ovako naduvanom 3h. Ta dva sata u mom poslu puno znace, a radim skoro cijeli dan. Tako da samo pljuga navečer od sada nadalje. Ona jutarnja uz kavu mi tako fali, ali ujebe koncepciju dana totalno :D

Edit : jbg kad sam indica guy. Neznam jel bi ubacio kakvog sativa hybridića u dnevnik :D
 

siso01

Aktivan Član
17.06.2015
57
261
53
Preporučam neku sativu ujutro :DD

ja ujutro odem uz rijeku na kafu i džoks, kad ispušim ne mogu na miru popit kavu do kraja, radi mi se nešto hahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava