Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Koji crni bensedin :?: :!: Ako time mislis da pomognes sebi grdno se varas.Na tablete stvarno mozes da se navuces pa ces videti sta je muka.Nego se ti angazuj nekim drugim stvarima,radi nesto,bavi se sportom,okupiraj mozak i telo aktivnostima i neces imati problem.Nije cudno da ti ubije motivaciju ako ne radis nista drugo sem sto pusis vutru i zajebavas se.I da je nisi pusio nego da si sedam godina tako blejao bezveze izgubio bi motivaciju.Kolotecina i dosada ubijaju motivaciju i bez vutre,a sa vutrom jos brze.Ali posto od vutre nisi fizicki zavisan treba samo da sredis svoje misli i prebrodices trenutne probleme.U svakom slucaju sve mnogo zavisi od samog pojedinca.Ja pusim vec vise od 10 godina,gotovo svakodnevno(bilo je nekoliko pauza),naravno ne preterujem jer imam mnogo drugih obaveza,i nisam primetio probleme koje ti imas.Znaci ne valja preterivati,ne treba vutru shvatiti kao cilj,kao jedinu stvar u zivotu.Za mene ona je tu da mi bude lepo,kao sto volim da radim mnoge druge stvari zbog kojih se osecam prijatno.Pamet u glavu i zajebi bensedin.
 
07.07.2005
15
5
0
Hvala ljudi na toplim i prijateljskim savetina!

Medjutim, sve to mi je i psihijatar vac rekao.
On mi je i prepisao terapiju.
Antidepresive, a bensedine 3x5mg dnevno dok antidepresiv ne pocne da delije.

Nego da promenimo temu, da ne srozamo raspolozenje na forumu.

Zivot je lep i sija sunce.
Letimo na vetru, lovimo zvezde,
Oblak mami!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Kako hoces,ali ako mozes pokusaj bez lekova.Doktoru je to jedino resenje,lepo ti prepise terapiju pa se ti kljukaj.Nije tebi potreban psihijatar nego psiholog,s njim ti treba da pricas.Psihijatar prepise lek i cao,a sa psihologom pricas i pricas,i ako je dobar psiholog on ce iz te price pokusati da prokljuvi u cemu je problem i pricom ce pokusati da ti pomogne.Brate lek popijes,on te sashije po mozgu i onda kljucas tako,ni sam ne znas o cemu se radi.U svakom slucaju zelim ti sve najbolje i samo opusteno.Jednom mi je jedan covek ispricao kako kad se smori,kad ga pritisne depresije,melanholija i slicna stanja,on se seti kad je isao u bolnicu u posetu zeni,ili kad je on bio bolestan,kako mu je bilo i sta je sve video i doziveo tamo.I kad se seti sta sve u zivotu moze coveku da se desi odmah mu bude lakse.I tebe ovo drzi trenutno,proci ce.Nadji neku zanimaciju,sport,posao ili nesto trece i bice ti mnogo lakse 100%.Visak slobodnog vremena u duzem nizu godina nije zdrav po psihu.Uglavnom coveku padaju sulude ideje na pamet kad vise ne zna sta ce sa sobom.
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Stefan je napisao(la):
Znate sta meni smeta kod trave?
-To sto je laka navlakusa!
U pravu si kad to kazes, samo sto malo ljudi to zeli da prizna, al' srecom takve situacije nemaju dug vijek i konstantnu repeticiju. Sjecam se da sam se jednom (poodavno je to bilo) toliko nakacio, da sam mor'o dilat' kako bi obezbjedio potrebnu kolicinu.
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
GreenMan je napisao(la):
Znaci ne valja preterivati,ne treba vutru shvatiti kao cilj,kao jedinu stvar u zivotu.Za mene ona je tu da mi bude lepo,kao sto volim da radim mnoge druge stvari zbog kojih se osecam prijatno.
UPRAVO TAKO !!! Cestitam na obje ove recenice, jer ako vutra shvatis kao cilj dosadit' ce ti kad-tad i onda ces se nakacit na ostala sranja. Druga recenica :arrow: ista stvar k'o kod mene. :eek:k:
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Lowrider je napisao(la):
Stefan je napisao(la):
Znate sta meni smeta kod trave?
-To sto je laka navlakusa!
U pravu si kad to kazes, samo sto malo ljudi to zeli da prizna, al' srecom takve situacije nemaju dug vijek i konstantnu repeticiju. Sjecam se da sam se jednom (poodavno je to bilo) toliko nakacio, da sam mor'o dilat' kako bi obezbjedio potrebnu kolicinu.

Ne vidim smajlije ali siguran sam da se salis.
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
BrkZorba je napisao(la):
Ne vidim smajlije ali siguran sam da se salis.
Ne znam zasto mislis da si siguran, mozda se nisam opsirno izrazio pa da skontas da je poenta na sta su sve ljudi spremni, jer u to vrijeme sam is'o u srednju skolu pa nisam im'o mogucnost zaposlenja, a starci mi nisu burzuji pa stoga nije moglo dotec' :dolar: za redovno gudranje (iako sam vecinu na to trosio). Pa eto, srecom vutra me nije sprijecila da uznapredujem i poslovno i intelektualno tako da danas neam takvih problema. :wink:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Verujte mi ljudi da sam procitao sve postove i nije da niste u pravu.Mislim na sve jer ima losih i dobrih dejstava...
Pusio sam 10-12 godina po 10grama dnevno sto je recimo 15 srolanih na dan,a nije bila krs niti sam ikada pusio krs jer primer vam je da su pojedini bukvalno overavali i gubili svest na trenutke od onoga sto sam ja pusio.Zamislite kada vam chovek sa sve flasicom od koka kole padne na sred kafea ili kada vam drugar sedne na sred korzoa jer ne moze vise da stoji...
Nisam ni primecivao koliko sam pomerio granicu tolerancije koja je za njih bila mnogo mnogo daleka.
Onda su krenuli razni psihicki problemi jer je za organizam bilo mnogo toliki vremenski period sa tom kolicinom i kvalitetom.Prestao sam jednoga dana i nikada vise nisam zapalio..doduse probao sam 2 puta ali imao sam nekakvu grizu savesti,samokritiku i nojekakve gluposti,jednostavno fizicki i psihicki vise ne podnosim cannabis..
Mozda bi sve bilo drugacije da sam imao granicu u konzumiranju ali ko zna..
Zato kazem da ste u pravu i jedni i drugi koji tvrde da postoje i nepostoje stetne stvari..
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Mislim da se na ovaj nacin razgovora ne moze doci do resenja i zakljucka jer je okolnosti i situacija mnogo a mi smo na forumu..
Ovo je tema o kojoj ima mnogo da se kaze i tema o kojoj bi imao mnogo toga da kazem.
Nadam se da cete biti umereni u svim stvarima koje unosite u sebe jer ne postoji nista sto nije stetno ne samo po sebi vec po nacinu konzumiranaj..
Toliko o ovome..
ali ono sto sam primetio je nevezano za kolicinu koja se unosi vec za vremenski razmak..
Naime ako covek koristi cannabis svaki dan sve je lenjiji i lenjiji..ovo se odnosi na ljude koji moraju da rade i zaradjuju za zivot a nije im posao gajenje cannabisa i ne mislim pri tome na ljude koji imaju roditelje da ih cimaju i da im organizuju posao i na one koji rade u drzavnim firmama,drugim recima na ljude koji nisu odgovorni za ishod posla kojim se bave..odnosno ne znam ni jednog coveka koji svakodnevno koristi cannabis a da se bavi ozbiljnim poslom ili da vodi svoju firmu,da je on taj koji odlucuje i da ima odgovornost za nekoliko ljudu koji rade za njega.
Ovo je naravno moje zapazanje iza kojeg stojim .
 
07.07.2005
15
5
0
"Neznalice", kazes da imas dosta toga sto bi rekao vezano za ovu temu.
Pa slobodno raspali po tastaturi i podeli to sa nama.

Ono sto mene konkretno zanima i sto mi je zagolicalo znatizelju je sledece:
* Zasto si posle toliko vremena prestao da pusis?
* Koji su to psihicki problemi?

A resenje nikad ne postoji!!!
Postoje samo kadrovi kroz koje opazamo svet oko nas
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ne znam za druge,ali ja na primer varim skoro svaki dan.Uglavnom uvece i to nije velika kolicina.Prosek 0,5-1 grama.Kvalitet nije sporan.I istina je da mi je nekad tesko da ustanem ujutru i da se rasanim,ali u principu nemam problema da radim svoj posao.Radim vec 6 godina taj posao i zasad mi sasvim dobro ide.U pitanju je privatna firma,a radim svasta(to bi se kod nas zvalo komercijala) : nabavka i prodaja robe u veleprodaji,maloprodaji,obaveze u banci,posti,odrzavam kompjutere u funkciji itd.Stoga mislim da je to uglavnom sve stvar prirode samog coveka i naravno kolicine i kvaliteta vutre.Zavisi u krajnjem slucaju kako ko shvata pusenje.Meni je to relaksacija,opustanje,bolji san,malo zezanja i tako.A ako to coverk shvati kao motiv i kao cilj,da je vazno samo biti naduvan,bilo kad i bilo od cega,onda vec postoji problem.
 
23.07.2006
0
3
0
Najbitnije u uzimanju travuljina je pravilno koriscenje kao sto je vec neko spomenuo a u sklopu toga naravno kvalitet travuljine koju uzimate(da nije prskana itd itd) posle toga najbitnije je da covek oseca travu kada konzumira i da uzima onoliko koliko moze da kontrolise naravno tu sad ide ona prica

Prvo covek kontrolise drogu
Pa onda droga kontrolise drogu
I na kraju:
Droga kontrolise coveka.

E sad ako uzimas u malim kolicinama znaci ne preterano naprimer 2-3 dima na dan pa do jednog Joint-a manjeg ,ne moze da stvori nikakve posledice nasuprot lekovima (hemijom) koja se koristi za lecenje od najobicnije depresije ;) ili same domace rakije.

Ako neko uzima u ogromnim kolicinama to znaci da taj neko jos uvek nije spoznao kako deluje trava jer je vec par godina toliko naduvan da jednostavno ni nezna kako deluje trava "Bitno je da je njemu OK a sve ostalo je nebitno" kao kada covek pije PIVO pa popije jedno pivo i ostane kolko tolko razuman ili neko ko dnevno ispija po 20 PIVA i jednostavno nezna ni sta je PIVO jer se ubija po ceo dan.

Znaci jako bitna stvar je pravilno konzumiranje travuljina onda dobro drustvo neiskompleksirano i naravno razumevanje svog organizma koliko smes da uzmes a koliko nesmes.

I nije tacno da covek uzima Heroin zbog trave vec zbog dosade i skrivanja u rupama od bolesnih fanatika koji ih jure po ulici zato sto misle da su oni NARKOMANI ili sta im se vec mota po glavi i naravno ljudi se utripuju i onda tonu jos vise jer nemogu normalno da se krecu na ulici i uzivaju u svetu oko njega jer nemogu da uzivaju kad NON-STOP podsvest signalizira misao JAOOO AKO PADNEM.

Znaci ima tu mnogo stvari iz same Psihologije pa onda sve ostalo.

Toliko od mene za sad nadam se da nisam smorio.
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
GreenMan je napisao(la):
Ne znam za druge,ali ja na primer varim skoro svaki dan.Uglavnom uvece i to nije velika kolicina.Prosek 0,5-1 grama.Kvalitet nije sporan.I istina je da mi je nekad tesko da ustanem ujutru i da se rasanim,ali u principu nemam problema da radim svoj posao.Radim vec 6 godina taj posao i zasad mi sasvim dobro ide.U pitanju je privatna firma,a radim svasta(to bi se kod nas zvalo komercijala) : nabavka i prodaja robe u veleprodaji,maloprodaji,obaveze u banci,posti,odrzavam kompjutere u funkciji itd.Stoga mislim da je to uglavnom sve stvar prirode samog coveka i naravno kolicine i kvaliteta vutre.Zavisi u krajnjem slucaju kako ko shvata pusenje.Meni je to relaksacija,opustanje,bolji san,malo zezanja i tako.A ako to coverk shvati kao motiv i kao cilj,da je vazno samo biti naduvan,bilo kad i bilo od cega,onda vec postoji problem.
Ista stvar kao i GreenMan gore!
Potpisujem u potpunosti! :D
Imam odgovoran posao u sklopu kojeg je i obezbjedivanje posla za druge ljude i za sad nemam vecih problema.
Jedino sto sam primjetio da spona prenosa izmedju kratkorocnog i dugorocnog pamcenja slabije radi.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma jooook.. .:) Na ovom forumu ima ljudi koji su 100% , a jos uvijek uzimaju ili heroin, ili speed, manje bijelo (ipak skup sport...)...
Takodje ljudi koji su na heroinu, sigurno ne uzgajaju travu, jer njima nije bitno nista osim "shuta", kako i gdje da ga naðe. Ne interesuje njega ni njegovi blizi u kuci....
Ima dosta raje koja recimo (a to se zna...)poslije uzimanja heroina (na bilo koji nacin...) onda zapale (dovoljno im je malo....) i onda vuva troduplo pojaca dejstvo samog heroina. Tako isto i na speed-u, bobama, apaurinima, tramalima itd itd.... uglavnom ti ljudi iako su presli na hemiju, opet je tu vuva (gledaju da nadju, ako ima super, aaa ako nema jebi ga, vazno je da imajju oni svoje...) jer pojacava dejstvo bilo koje gudre prije. Pocnite od alkohola... piti samo (za zestoko da ne govorim :)) neko moze i dosta popiti, ali ne sigurno ako dok cuga, zapali koji joint !!!...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
GreenMan je napisao(la):
Ne znam za druge,ali ja na primer varim skoro svaki dan.Uglavnom uvece i to nije velika kolicina.Prosek 0,5-1 grama.Kvalitet nije sporan.I istina je da mi je nekad tesko da ustanem ujutru i da se rasanim,ali u principu nemam problema da radim svoj posao.Radim vec 6 godina taj posao i zasad mi sasvim dobro ide.U pitanju je privatna firma,a radim svasta(to bi se kod nas zvalo komercijala) : nabavka i prodaja robe u veleprodaji,maloprodaji,obaveze u banci,posti,odrzavam kompjutere u funkciji itd.Stoga mislim da je to uglavnom sve stvar prirode samog coveka i naravno kolicine i kvaliteta vutre.Zavisi u krajnjem slucaju kako ko shvata pusenje.Meni je to relaksacija,opustanje,bolji san,malo zezanja i tako.A ako to coverk shvati kao motiv i kao cilj,da je vazno samo biti naduvan,bilo kad i bilo od cega,onda vec postoji problem.

E greenman znam sta pricas i o cemu pricas ali me mozda nisi razumeo.
Naime ja ne racunam posao koji ti drugi organizuje a ti ga samo odradis ,razumes,to je nametnuta obaveza za koju ce covek steci naviku i raditi po navici taj posao
(primer: znas da moras ustati u 7 sati i ti ustajes jer ce ti slediti nekakva kazna,a niko ne zeli da bude kaznjen(da li bi covek isto tako ustao u 7 sati ujutru ako bi on bio vlasnik nekakve radnje i imao radnike? pa ne bi,a trebao bi da ustane ne u 7 nego u 6 sati jer se to mnogo vise tice njegove egzistencije nego kada radis kod nekog))

Ja sam pricao kako ti cannabis neda da nameces sam sebi obaveze odnosno da sam udjes u neku pricu i sam stvoris posao gde si u potpunosti odgovoran za sve,od organizacije,marketinga do nespavanja i oduzimanja sebi to slobodno vreme koje cannabis na silu pravi samo za sebe.
Nadam se da ste me sada svi razumeli,evo ja sam posle ostavljanja cannabisa podosao i organizovao svoj posao i sada odgovaram za 2 coveka i njihov zivot i egzistenciju.
Mada ja sam, kazem ,pusio mnogo i mnogo jake vutre,(GreenMan) ne tih 1 gram ja sam pusio 10 grama dnevno a rekao sam vam da su se ljudi na trenutke gubili i padali po lokalima od jacine ,a meni je bilo malo pa sam pusio 10gr na dan(i to je bio moj zivot pusenje vutre,ali taj deo mog zivota nisam stvorio ja svojom zeljom nego cannadis jer sam zapostavio sve drugo).
Mozda da sam pusio umereno kao sto to praktikuje GrennMan (0,5-1,0 gr dnevno) mozda bi onda sve bilo ok ali ipak kazem samo mozda.

Moram reci da se slazem sa ljudima koji kazu da fizicka zavisnost ne postoji,ali je psihicka zavisnost u klasi zavisnosti od cigareta
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Stefan je napisao(la):
"Neznalice", kazes da imas dosta toga sto bi rekao vezano za ovu temu.
Pa slobodno raspali po tastaturi i podeli to sa nama.

Ono sto mene konkretno zanima i sto mi je zagolicalo znatizelju je sledece:
* Zasto si posle toliko vremena prestao da pusis?
* Koji su to psihicki problemi?

A resenje nikad ne postoji!!!
Postoje samo kadrovi kroz koje opazamo svet oko nas

Stefane,
Kako sam vam svima ovde rekao, ostavio sam je jednog dana odnosno presekao konzumiranje i nikada vise nisam pusio.
Razlog je bio da mi se 2 put u zivotu desilo da me totalno vutra pusti na nekoliko sekundi kada sam sa drustvom napusen,kada kazem napusen znaci napusen.Tih par sekundi mi uopste nije izgledalo lepo niti smo mi imali nekakav cilj u tom trenutku,vec je bilo vazno samo zezanje zezanje i zezanje,zaboga pa nije zivotni cilj zezanje ili bolje receno meni nije i naravno nije mi se svidelo kako izgledamo,kako se ponasamo,nacin na koji malte ne svi razmisljamo(odnosno isto).....

A psihicki problemi,oni si nastali pre nego sam poceo podsvesno da negodujem cannabis i da uvidjam smetnje koje mi pravi :

-gubitak koncentracije koju sam imao(a pamtim kao konj)
-povremeno paranoicno ponasanje koje je bivalo sve cesce,a ja pre cannabisa sam znao samo rec paranoja da napisem i nista drugo
-iskrivljena slika o opste prihvacenim vrednostima,odnosno pod dejstvom cannabisa sam stvarao nekakve svoje iluzije o vrednostima u koje sam poceo sebe da ubedjujem i da mislim da su realne,sto je najgore po njima sam se i ponasao
-nekada nisam smeo da trazim ni ono sto mi pripada,jer sam poceo da uvidjam da sam paranoican i da moje vrednosti nisu prihvatljive drugima,tako da sam poceo sve vise i vise da se povlacim u sebe...odnosno da imam strah u sta sam se to pretvorio

Pa zar su ovo psihicka stanja ka kojima tezimo,ili da se ispravim zar je ovo psihicko stanje ka kojem tezim.Pa odgovor vam je NE,ne hvala ali ja po prirodi nisam paranoican,nemam iskrivljenu sliku o vrednostima,nisam covek koji se povlaci u sebe i ne sme da trazi svoja prava i da iznosi svoja misljenja.

Jedino sto sam zadrzao od onog vremena i onog do cega sam dolazio pod dejstvom cannabisa jeste jedan deo psihologije coveka,koji se pokazao kao tacan,pristup problemu koji sam naknadno morao da razradim a osnova je bila saznanje u onih par sekundi kada sam odlucio da ostavim cannabis,i jos nekoliko stvari ..ali i ovako sam poceo da davim pa iz tog razloga prekidam...
Nadam se da sam vam svima predocio moje razloge za ostavljanje cannabisa

A da,umalo da zaboravim
KezmaneBG jesi li bio zavisnik o heroinu kada delis takve savete ?????????????? nemoj molim te,ajde pokusaj malo iz iskustva mozda nekome to i pomogne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rasta Man
23.07.2006
0
3
0
Pa zar su ovo psihicka stanja ka kojima tezimo,ili da se ispravim zar je ovo psihicko stanje ka kojem tezim.Pa odgovor vam je NE,ne hvala ali ja po prirodi nisam paranoican,nemam iskrivljenu sliku o vrednostima,nisam covek koji se povlaci u sebe i ne sme da trazi svoja prava i da iznosi svoja misljenja.

A ko to tebe kaze da si ti paranoican ? mozda si se utripovao u tom trenutku druze da si samo ti u pravu i da svi oko tebe misle da si ti ispod njihovog nivoa ? ili si mozda mnogo pricao svima da pusis travu pa kakav je narod i tvoja okolina odnosno gde zivis, nije ni cudo da si doziveo takav trip to je sve normalno da si bio u Holandiji sigurno nebi imao takvih problema.

A da,umalo da zaboravim
KezmaneBG jesi li bio zavisnik o heroinu kada delis takve savete ?????????????? nemoj molim te,ajde pokusaj malo iz iskustva mozda nekome to i pomogne

Druze to je moj privatni zivot koji nema veze sa nikakvim heroinom niti to tebe treba da zanima,znas koga zanima tudji zivot samo one koje ces ti ubrzo poceti da upoznajes nakon prestanka uzimanja vutre i lecenjem sa Lorazepanima i Bromazepanima :) HEMIJA , pa ces sigurno za par godina da kazes da ni to nije bas dobrooo jer ce depra da te otkida svremena na vreme i poslusaj me BRATEEE iskuliraj malo, ti imas neko svoje razmisljanje i svaka tebi cast ono sto ti odlucis to je tvoje pravo i niko nebi trebao da utice na tvoje razmisljanje bar kako ja to gledam sa neke moje strane aliii druze moras malo da pustis i druge da zive i da kazu nesto sto misle nije isti tvoj zivot i moj nemora da znaci da cu ja proci kao ti ako se pridrzavam pravila prilikom konzumiranja a glavno pravilo 2-3 dima na DAN !!! a ne 5-6 Joint-a :) ili vise i nije tacno da ljudi koji uzimaju Kanabis uvek probaju Heroin --- Heroin je SMRT !!! sto se mene tice i nekih mojih saveta - toliko za one koji me pitaju za Heroin.

Ja imam odlican savet za legalizaciju.
Da nikako nebi trebalo dati Kanabis ljudima ispod 25 godina jer nece uspeti da kontrolisu svoje odluke i zato ga treba legalizovat ali da nikako nemoze da se kupi bez Licne Karte samim tim bi se stvorilo opet neko crno trziste za mafiju ili koga vec... i naravno bilo bi dostupno svima sto bi dovelo do pazljivijeg konzumiranja ovih biljaka.

Jer zaista ja neznam dali se neko slaze samnom ali mislim da je sa nekih 23-25 covek tek sposoban i obrazovan da moze konzumirati Kanabis ali kad kazem konzumirati onda mislim na pravilno konzumiranje koje mora biti umereno.

Isto tako druze ako uzimas umereno Kanabis mozes da postavis neka svoja pravila a da si potpuno svestan svojih odluka, naprimer : Kada se zezas onda se zezas, Kada radis onda radis , Kada je potrebna ozbiljnost onda si ozbiljan itd itd a kada si napusen kao zmaj onda odes na SAHRANU i pocnes da se smejes znaci to su neke osnovne stvari koje znaju iskusni ljudi koji koriste umereno Kanabis i prestaju kada zele bez ikakvih problema , teze im je ostaviti Duvan nego Kanabis :)

OBAVEZNO PROCITAJ !!!
Isto tako kod nas je droga mnogo prljava svaka budala moze da te otruje, JA SAM ZA TO DA SE UVEDE DODATNI ZAKON O LJUDIMA KOJI POMISLE DA PRSKAJU ILI OTRUJU NEKOG KROZ PRODAJU DROGE, a evo zasto kada nekog otruju, ispostavi se da je on "Narkoman" i nije toliko bitno a najsmesnije sto je ovaj koji je stavio otrov prosao nekaznjen i naravno nastrada onaj sto nebi trebalo DRUZE a ovaj ubica nastavi da truje i dalje druge ljude a da niko to NE VIDI odnosno on misli da NIKO NECE UKAPIRATI, za takav prekrsaj se dobija kazna u normalnim drzavama kao da si pokusao nekog da ubijes i to BEZ PREDUMISLJAJA a sa dobrim advokatom mozda izgura i SA PREDUMISLJAJEM.Zamislite samo budalu koja moze to da uradi ? naprimer da nekom u Heroin stavi Misomor ?
PA TO TREBA ODMAH IZOLOVATI OD NORMALNIH LJUDI KAO STO CE USKORO I BITI JER CAK I OVAKO NASA DRZAVA GUBI SMISAO POSTOJANJA U SVETU I NARAVNO SVOJIH ODLUKA U NAPRIMER ZADNJIH 15 GODINA.KAD KAZEM NASA MISLIM NA SVE EX-YU DRZAVE !!!

TAKO je to druze ne zameri nesto ali to je neko moje licno razmisljanje nadam se da ces razumeti.Verovatno ce imati neko ko se slaze samnom.
 
23.07.2006
0
3
0
Da dodam jos ovo !!! ja imam veliki problem nabaviti cistu travu pravilno uzgajanu u cvetovima za licno konzumiranje !!! znaci taj sto mi je prodao takvu travu po meni je OK covek jer mi nije uvalio SMRT sa otrovima i boli me uvo jel radi u policiju ili neznam ni ja gde !!! meni je bitno da sam ja kupio cistu travu i da ne napravim neki prekrsaj UBIJEM - UKRADEM - SILUJEM - PREVARIM itd itd a za sve ostalo me boli uvo.I mene zaista pomalo nervira samo ta stvar sto nemogu da kupim lepu i cistu travu vec imam osecaj da zivim u drzavi gde svi zele da te OTRUJU :) znaci jako tesko dolazim do dobre vutre a za ostalo me BOLI UVO protivnik sam HEMIJE i Halucinogenih Biljaka.

Znaci ja uzimam samo Kanabis umereno i pravilno to sto ce mene neko jednog dana sigurno nahvatat i prijavit zbog obicne gluposti JER IMAS SVAKAKVIH BUDALAAA PO GRADU znaci to je moj problem i ja cu ga resiti SAM sa ljudima OCI u OCI, ako me tuze ili osude zbog toga sto sam ispusio 2 dima danas nije nikakav problem odsluzicu svoju kaznu 8) i naravno za to vreme traziti PAPIRE u neku normalnu drzavu gde mogu da gledam zalazak sunca i zapalim malo Kanabisa a da ne mislim u tom trenutku dali ce me neko napaljeno stvorenje sa ledja tresnuti u glavu bez ikakvog razloga !!! ili izuti iz cipela napaljena BUDALA koja nema ni gram mozga i koji je isprogramiran samo na 2 komande UBI i STANI.I koja ce mi stojati bukvalno kada pisam u kupatilu iznad glave 24h.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
KezmaneBG ,
Prvo bi te zamolio da nadjes gde sam ja rekao da je to sablon kod konzumiranja cannabisa,proveri jos jednom da li sam ja to pisao o svom iskustvu ili sam ubedjivao nekoga kako je cannabis los ili dobar!
A ko to tebe kaze da si ti paranoican ? mozda si se utripovao u tom trenutku druze da si samo ti u pravu i da svi oko tebe misle da si ti ispod njihovog nivoa ? ili si mozda mnogo pricao svima da pusis travu pa kakav je narod i tvoja okolina odnosno gde zivis, nije ni cudo da si doziveo takav trip to je sve normalno da si bio u Holandiji sigurno nebi imao takvih problema.
Drugo,niko mi ovde nije rekao da sam paranoican, niti je to radio neko iz mog komsiluka ili vec ne znam ko i na koga si mislio...paranoja je psihicko stanje choveka !Nisam se tripovao ...jer to nisu tripovi vec kako rece psihicko stanje,sto je druze moj malo ozbiljnije !


Druze to je moj privatni zivot koji nema veze sa nikakvim heroinom niti to tebe treba da zanima,znas koga zanima tudji zivot samo one koje ces ti ubrzo poceti da upoznajes nakon prestanka uzimanja vutre i lecenjem sa Lorazepanima i Bromazepanima HEMIJA , pa ces sigurno za par godina da kazes da ni to nije bas dobrooo
Mislim da ako procitas sve ove postove ustanovices da su ovo price iz iskustva koje ovde uporedjujemo a ti ako nisi bio ovisnik o heroinu nema potrebe da nama ili bar meni prezentiras tvoje misljenje kao istinu !Ono sto bi ti jos rekao da opet gresis oko nekakvih tvojih pretpostavki jer ja ne pusim od 1999 godine, nisam i ne planiram da budem ovisnik o tabletama !
aliii druze moras malo da pustis i druge da zive i da kazu nesto sto misle nije isti tvoj zivot i moj nemora da znaci da cu ja proci kao ti
Mislim da ce ti na ovo biti dovoljan odgovor sa pocetka ovog posta,odnosno mislim da ces naci odgovor ako ponovo procitas ove postove !
pozdrav druze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rasta Man

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Lol, ja sam od dilera kupovao mozda 2-3 puta,i to sam mrzio, pa sam od tada sam poceo da uzgajam, roditelji su mi to dopustili zato jer su i oni bili duvali, nisam neki stalni korisnik, vutru zapalim mozda dva puta u dva mjeseca, tako da je sve OK