Lost Coast Hash Plant

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.489
24.740
1.098
Temo,čim dođe sunce pravo, krenit će one. Ovo mi djeluje da je stagnacija zbog lošeg vremena.

• Sviđa mi se
Reactions: [email protected]

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
574
4.138
163
Nikad nemoj prestat vjerovat i sumnjati da ce uspjeti. Kad tako razmisljas na pola puta si do neuspjeha. Kao sto prizivas dobru vibru pozitivnim mislima, isto tako privlacis losu kad si negativan i sumnjicav.
Posto si u nekoj polu gerili ja bi ti savjetovao sporo otpustajuce gnojivo kao sto su Bio tabsi ili neki peleti ovcjeg i konjskog gnojiva. Nemoj pretjerano koristiti kemiju, veca prijetnja su ti sada kojekakve zivotinje. Ogradi biljke nekom zicom ili mrezom. Posto mozes ici 2-3 puta mjesecno, razmisli o nekakvom improviziranom navodnjavanju iz kanistera od 20 litara. Nabavi si slame ili suhe pokosene trave ako mozes i postavi ju oko biljke, time ces jos malo zaustaviti isparavanje vode oko nje. Ako ima tragova divljaci uokolo razmisli i o zastiti protiv iste. Ljudska kosa ili neki repelent, imas u Pevecu i takvim centrima. Ako mozes nabavi si Neopitroid i prasi ih poslije svakog drugog obilaska. On je djelotvoran a nije toliko agresivan kao tekuci insekticidi. Kupi Slavola ako ga ima u tvom kraju. Razmisljaj unaprijed i pripremi se za vruce dane koji dolaze i nemoj bit skeptican nego pokusaj biti spreman na sve. Sretan grow ti zelim, puno srece i strpljenja.

OP
OP
T

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.577
7.330
258
Galapagos( na Antartici)
Pozdrav ekipa, kratki update,
Biljke topirane nakon zadnjeg updatea, topirane/fimane glavne grane(one koje su bile zrele za to), ponovno pobacao pužomor i polio ih nekim arkacidnim insekticidom, bacio po šaku NPK 15:15:15 u granulama(nezz naziv, moguće da je i yara), i nisam obilazio više.. Ugodno sam se iznenadio, ide to fino zasada
L. C hashplant 1 IMG_20190609_193912.jpg IMG_20190609_193907.jpg
L. C hashplant 2 IMG_20190609_193902.jpg IMG_20190609_193826.jpg
I jedna pridošloca posadjena prilikom posljednjeg obilaska Peyote coockies IMG_20190609_193834.jpg samo sam peyote zalio danas, sutra idem očistit oko njih i ponovno prehranit i zaštitit.. Namjeravam topirat sve grane još jednom. Ostajte mi zdravi i veseli:wave:

Stipa

Poznanik Foruma
22.04.2015
574
4.138
163
Super izgledaju. Ako te cesto nema na sajtu, gledaj da pocnes osiguravati te dvije grane koje su izrasle nakon topiranja. Kad izrastu jedno 50 cm osiguraj taj V spoj sa izolirkom, a kasnije zabodes dva kolca na koji ces ih moci razvuci i ucvrstiti. To ce ti kasnije biti kriticna tocka i ako o tome ne vodis brigu pod naletom jaceg vjetra biljka pukne po pola sve do korjena. A kad ih razvuces radis LST koji u outdooru da puno lijepih vrhova...

OP
OP
T

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.577
7.330
258
Galapagos( na Antartici)
Znam Stipa, planirao sam ja to nečim osigurat, vezat V, štapove,svakako.. mreža.. Nego nisam odlučio što ću. Bas sad o tome razmišljam, možda probam mrežu stavit iznad jedne, ne klasičan scrog, nego na 1m visine otprilike, možda bi mi njena visina mogla stvarat probleme pa ću nju više mučit sigurno.. Ova prva s slike..hvala :)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Stipa

Poznanik Foruma
22.04.2015
574
4.138
163
Mozes te stvari vec polako pocet raditi ako zelis to dobro napravit. Svaki obilazak napravis kontrukciju za jednu, da ne nosis sve odjednom. Oko svake 4 kolca zabijes da imas na sto nasloniti i ucvrstiti kasnije. Oko tih kolaca kasnije mozes omotati mrezu za krastavce. Mozes to sve raditi i sa obicnom spagom pa omotavati oko kolaca i spajati po duzini, sirini i dijagonali. Kad kasnije narastu mozes spagu i provlaciti kroz biljke i ispletes joj mrezu pa je svaka grana osigurana. Ima bezbroj opcija i hocu ti reci da se vec sada pripremis jer ovo bi mogle biti grdosije kasnije.

OP
OP
T

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.577
7.330
258
Galapagos( na Antartici)
Evo trudim se omogucit im sve sta je u mojoj moći, zadnji put jos jednom topirane/fimane i dobile troduplu k2batboost, ono gnojivo u granulama rsdi odličan posao.. Sad mi moraju preživit 12 dana s 17 l vode, a onda kad ih opet obiđem postavit cu kanistre s konopom da ne presušuje zemlja, valjda ce im bit dosta tih 17l za 12 dana, mora