Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pozdrav ekipa ::listomahanje::
Update.
Malo po malo nekako sam uspio dogurat do zadnjeg mjeseca, nije me bilo oko 15 dana, a taj zadnji put su dobile mozda najmanje vode od starta, jedva po 15l. Zbunila me peyote jer sam i nju zadnji put zaljevao, a racunao sam kao da sam za dvi nosio:(
Ovaj puta ostat cemo uskraceni za slike hashplant 2, jer sam ostao bez baterije na siteu. Zbog manje vode duže razdoblje i manjka npk, podosta žutih i smeđih sasušenih listova sam skinuo, 2,3 šake, uglavnom s donjeg dijela biljke i unutrašnjosti. Hashplant su zalivene s po 15l u kojoj je rastvor: "verde" *4doza,pk hesi *4, i k2batboost normalna doza IMG_20190902_142000.jpg IMG_20190902_141500.jpg IMG_20190902_141503.jpg IMG_20190902_141503.jpg IMG_20190902_141042.jpg
Dodatno povezao i osigurao grane na nacine koji su mi prakticni u toj situaciji, nesto konopon., nesto žicom, izolirkom, selotepom..
Vidljivo je da im nedostaje hrane, hesi bloom uopće necu trosit na njih jer bi boca otisla na jedno zaljevanje, više nemam nazalost pa cu ga koristiti samo za peyote koje je dobila opet 150ml blooma na 10l vode i duplu dozu pk+, nije velika nesto biljka ali najdalje je otisla s cvjetanjem, a najprije i pocela.. Nezz da li sam ikad imao out biljku da je procvjetala 01.08, mozda ju je kronični nedostatak dušika malo potaknuo na to, jer podsjecam, do cvjetanja se skoro nisam uopce brinuo o njoj, nazalost
Peyote coockies IMG_20190902_142348.jpg IMG_20190902_142009.jpg IMG_20190902_140932.jpg
... Hashplant : IMG_20190902_141434.jpg
Ovo vrhova pto ima tvrdo full vec sad, a tek dobila pk, jako fino miriše  peyote ostaje na hesiu, a
Kroz dan /dva L. C hashplant pocet cu hranit kristalonom za cvjet i plod, nadam se da će im on uspjet zadovoljiti potrebe, to može pojest čudo jedno. Izgleda da je biokill odradio fin posao jer nisam primjetio da se širi zarazna gamad. Boca i pol je otisla, vise ne prskam nicim makar ih cjele pojelo, a kako izgleda tesko da ce do tog doć. Spomenuo sam vec da drugu hashplant nisam uspio uslikat zvog baterije, zato kad budem kristalon davao slikam pa cu zabilježiti i nju tu.
Ps. Nabavio sam lovačku kameru koju sam postavio, pali se na senzor, nadam se da necu mi nece trebat inace neće na dobro:mad:Eto ekipa nemam više sta pametno napisat, sretno svima u ovom finishu, nek vam svima zima bude masna. :)Ostajte mi zdravi i high:wave::vutra:
 
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Dnevnik ipak u nezavršenim, sačekuša 20 dana prije harvesta. Nisam htio isprva nista pisat da se ne bi ukopao dublje,svasta mi se po glavi motalo,tko ovo čita itd..paranoja neizostavna :D No sad s vremenskim odmakom i nekim saznanjima o slučaju odlucio sam ipak napisat zasto je dnevnik zavrsio u nezavršenim,mada vecina meni bitnih ljudi tu je upoznata s situacijom ,,ovo pisem da zaključim svoj dnevnik s informacijom o tome kako su zavrsile ove cure, više me nije briga sta tko čita jer ionako sam se branio istinom i nisam bjezao od odgovornosti budući da sam iz nekih drugih razloga morao birat manje od 2 zla, priznao sam da se ljecim kanabisom ,a to ću i dokazati jer je pravda na mojoj strani, pravo i pravda nisu uvjek isti,znamo to, ja ću dokazati argumentirano da je to moj izbor od kojeg ne odustajem i za čije pravo ću se boriti i ubuduće,neću odustati od prava na slobodan izbor,ma kakva god cjena toga bila. Sve je to dio igre i scenarij koji treba uzet u obzir,prihvatit svaki mogući ishod ili se ne upuštat u igru uopće.htjeli su mi prišiti prodaju, čini se da su odustali od te priče jer nešto što se nije dogodilo ne može se dokazati,iako bilo je prljave igre i pokusaja da me se potopi ali u pokusaju da pronadju dokaze za to dokazali su suprotno, mozda ni sam bolje ne bi znao. :) .Još nista nije službeno, tek trebam doc pred ::sudija:: gdje cu Ici istinom do kraja,a istine se ne bojim ,jer naime, tek nakon ovoga sam shvatio koliko mi vutra zapravo znači u životu ,uvjek je imala posebno mjesto ali ironija da mi nesto ovakvo dodatno otvorim oči.Svatko je svoj gospodar, moj život je samo moj i dok god ne štetim drugom borit ću se za ono što vjerujem,istina je moje oružje i spreman sam na borbu do kraja bez obzira na ishod ,ako i izgubim bitku , neka to bude moj doprinos za rat koji će mo jednom dobit, to je neizbježno::listomahanje:: Budućnost je neizbježna:vutra: hvala svim članovima na podršci , pogotovo onima koji su uvjek bili nesebično tu da mi izađu u susret i olakšaju situaciju u najgorim trenucima, oni znaju tko su, hvala ekipa:vutra: ove biljke nikad neću prežaliti,žao mi je što nemam zadnje slike, mozda najbolji put u mom životu je to mogao biti, zaista su "monster yilderi" proždrljivi. Eto, listajući dnevnik odlučio sam ovo postati,zaslužile su nekakav završetak,pa makar i ovakav.mogj još konačan rezultat zabilježiti kad dođe vrijeme za to, Ostajte mi zdravi i veseli, nek je svima sretna nova,masna i plodna:vutra::spliff::wave: